The Amazing Spiderman Klasik - Gerekli Şeyler

Başlatan hennessy, 23 Haziran, 2013, 17:19:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Bu ara örümcek adam yağmaya başladı. Büyülü dükkan Marvel Team Up dan sonra gerekli şeylerde Amazing Spider Man'in klasik serisinin birinci ciltini çıkarıyor. Zaten İlke kardeşimde Amazing Spider Man günümüzü yayınlıyor böylece 3 koldan örümcek adam okuma şansına ermiş olacağız. Nathan Never'a rakip geliyor :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Hayırlısı olsun. Ülkemizde ilk sayıları sonunda Türkçe okuyabileceğiz. Bette ile aşkını, hep bahsettiği Human Torch'un üniversite konuşmasını, MJ'in ilk çıkışını vs. Umarım 11 amazing, 5 spectacular ve 2 web of sayıları belli bir düzende çıkar da örümcek seven tüm dostlar da okuyabilir.

gamlıbaykuş

Bu çok güzel bir haber, inşallah Wolverine gibi olmaz da devamlı olur.

Her yerden Essentiall yağsın. Bu sebeple çizgi roman okumaları için baskı yaptığım bazı arkadaşların bahanesi kalmaz artık(Hep ilk sayıların olmamasından bahsediyorlar çünkü).

O zaman sırada Avengers olsun bari :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

s.b

Uzun zaman bekledikten sonra nihayet sevimli böcek aramızda ha. Tiiiiiiiiizzzzz tellallar salına. Bu müjde en ücra yere kadar yayıla. Alıp okumayanların da kellesi vurulaaaaaaaaaaaaa.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Nightrain

Çizgi roman siparişlerimi bunun için erteledim. Hadi bakalım, umarım çok satar.

Bi sorum var: 1.ciltte ilk 12 sayı mı olacak?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Berkdinho

Yeni bir Türkçe kapak daha paylaştılar.
   Gerekli Şeyler'in twitter adresinde yayınların son durumlariyla ilgili - bugün facebookta belirttikleri üzere- daha fazla bilgi yer alıyor.Twitteri olanların takip etmelerini öneririm.
   Örümcek Klasik baskıya gitmiş.Avengers Klasik'in de cevirisine baslanacakmis.Umarim iyi satış rakamlarına ulasirlar da düzenli bir şekilde yayımlanırlar.Thor ve Hulk da gelecek.Essentialli günler görüyoruz ne güzel!  :)

The Right Man When Things Go Wrong

gamlıbaykuş

Dikkatimi çeken bir şey var bu kapaklarda, bunlar renkli olarak mı çıkacak yoksa tanıtım amaçlı olarak mı renklendirildiler acaba?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Nightrain

rumar80

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 26 Haziran, 2013, 01:08:27
Dikkatimi çeken bir şey var bu kapaklarda, bunlar renkli olarak mı çıkacak yoksa tanıtım amaçlı olarak mı renklendirildiler acaba?

Yayınlanacaklar essentiallar olacağına göre renkli olması maalesef mümkün değil.

Nightrain

Essential'lar daha mı ucuz, neden renklisi basılmıyor? Sadece meraktan soruyorum. Her şekilde alırım tabii.

dean

Nightrain

Tahmin ettiğim gibi cildi bölmüşler. :(

Bir de sürpriz var demişler Twitter'da. İnşallah renkli basmışlardır. :D

yalcinerol345

Cilt bölündüğü için biz Amerika'dan pahalıya okuyoruz.Bari kapaklar renkli olsa

Nightrain

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 29 Haziran, 2013, 14:11:09
Cilt bölündüğü için biz Amerika'dan pahalıya okuyoruz.Bari kapaklar renkli olsa

Sürpriz dedikleri büyük ihtimalle kapakların renkli olması. Yani öyle olacağını tahmin ediyorum. Bakarsın Lâl'in yaptığı gibi ara kapaklar karton olur.  :D

Gandalf

Tebrik ediyorum. Daha önce pek çok yayıncının isteyip de başaramadığını sizler başardınız.
Sonunda bu seriyi tam anlamıyla ilk sayısından başlayarak Türkçe olarak arşivimize katabileceğiz.
Teşekkürler.