The Amazing Spiderman Klasik - Gerekli Şeyler

Başlatan hennessy, 23 Haziran, 2013, 17:19:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

gamlıbaykuş

Bir efsane daha yayın hayatına başlamış oldu. İnşallah yayıncısının yüzünü güldürür de uzun soluklu olur ve tamamlanır. Kapakların renkli olması da ayrı bir güzellik. Sloganımızı da atalım : Çok Yaşa Esenşıl :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

tommikser

Valla üç yıldır diye diye diye çıkarttın ya helal olsun sana ne diyeyim ;D ;D ;D Darısı Kaptan ve Fantastik Dörtlüye ;)

NIC

Ağustos ayında çıkması muhtemel Kraven'ın Son Avı hikayesi ile  spidey hande yeneri geçip yaza damgasını vurucak  ;)

hanac

Alıntı yapılan: NIC - 17 Temmuz, 2013, 21:05:15
Ağustos ayında çıkması muhtemel Kraven'ın Son Avı hikayesi ile  spidey hande yeneri geçip yaza damgasını vurucak  ;)

Ha ha ha, güzel espri.

Ama Spidey'i en baştan okumak zevkli olacak.

rumar80

Alıntı yapılan: NIC - 17 Temmuz, 2013, 21:05:15

Zamanında biraz kötü de olsa okuduğumuz bu güzel macerayı Marmara kalitesi ve İlke'nin özeni ile okumak güzel olacak. Darısı "Death of Jean de Wolff"un başına

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: gunessemerci - 17 Temmuz, 2013, 19:36:55
Valla üç yıldır diye diye diye çıkarttın ya helal olsun sana ne diyeyim ;D ;D ;D Darısı Kaptan ve Fantastik Dörtlüye ;)

Özellikle de Kaptan Amerika da yayınlanmalı, yazık oluyor çocuğa harcanıyor sanki :)

Ve bir de son zamanlarda aklıma düşen Defenders var. Yayınlanması için kampanyalara başlayayım :)

rumar80

Adım adım ilerleyelim arkadaşlar. Önce örümcek, vs düzenli yayınlansın sonra....

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: rumar80 - 18 Temmuz, 2013, 00:06:51
  Adım adım ilerleyelim arkadaşlar. Önce örümcek, vs düzenli yayınlansın sonra....

Haklısın tabi ki Umar abi, benimkisi sadece altyapı çalışması :)

lemazmatik

Diğer tüm klasiklerden önce Wolverine 3 çıksın yeter yav ne kadar oldu  :-\ :( :'(

hennessy

Kitabı demin aldım inanın arkadaşlar beklediğimden daha iyi olmuş. Kısaca koleksiyonerlerin beğeneceği bir cilt olmuş. Tüm maceraların ön kapağı renkli olmuş tebrikler Mişel abi
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

gamlıbaykuş

İnşallah renkli iç kapak olayını Avengers'da da uygularlar :)

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

konyakficilari

resimden gordugum kadari ile, BILKA zamani gibi olmus...
vallahi helal olsun

tommikser

Dostum Bilka bunlaı yayınlama zahmetine bile gerek görmemiş.Daha görmedim ama Bilka dan çok daha iyi olduğuna inanıyorum.