Ana Menü

The Wake

Başlatan hanac, 29 Mayıs, 2013, 09:30:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Vertigo  10 sayılık yeni bir seriye başlıyor.

The Wake

Yazar: Scott Snyder.

Çizim: Sean Murphy.

Kapaklar: Sean Murphy, Adam Kubert.

rumar80

Snyder ve Murphy.
  Alınır bu.

emre ozdamarlar

Cok net alinir. Hatta fasikul mu alsam diyorum. Sean Murphy'nin agir hayraniyim.

rumar80

Ben GON'a fasikül siparişini verdim bile...

emre ozdamarlar

Yakisir vallahi abi.

rumar80

Herşey güzel de Snyder bu kadar işe kafa yoracağına American Vampire'ı bir bitirseydi ya. Ne o öyle ara vermeler...

hanac

2. sayı 14 Ağustos'da çıkıyor.

omega red

kapak çizimleri iyi ama tasarımları çok kötü olmuş gerçekten

emre ozdamarlar

Dun gece baslayip biraz önce bitirdim 10 sayilik bu eseri. Scott Snyder guzel is cikarmis, cizer Sean Murphy'nin zaten hastasiyim.

Ilginc baslayip, serinin ortalarinda guzel bir twistle daha surukleyici bir hale gelen hikaye, cok kaliteli bir finalle bitiyor. Snyder'in olaylari toparlayisini, okuyucuya vermek istedigi mesaji cok begendim. Benim notum 10 uzerinden 10.

rumar80

Bir günde (hatta bir günden kısa bir sürede ) yedi bölümü bitirdim. Bu akşam tamamen biter. Çok başarılı bir kitap olduğunu belirtmem gerek. Sonunu nasıl toparlayacağını bilemesem de Snyder'ın yazarlığı gerçekten çok başarılı. Bir kere korku türü temelinde yazdığı eserler çok iyi. Burada da ilk bölümde kapalı bir mekanda bir grup insan ve bir canavar hakkında klasik korku öğeleri çok gü<el kullanılmış. Gelecekte yaşanan ikinci bölüm ise farklı bir gidişte. Ancak Sean Murphy'nin çizimleri ile konu çok daha güzel işlenmiş.
   İmkanı olan hemen alsın. Ya da Türkçe çıkmasını beklesin.

Nightrain

JBC bunu basacak. Sordum da daha var dediler. :'(
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Bitti. Snyder sonunu da güzel toparlamış. JBC basacak biliyorum. Keşke bir an önce bassa da Türk okurları bu kitabı da okuyabilse...

baba alsana

Merakla bekliyorum  :)

Jedmau

tommikser

Aslında o kadar da uzak değil okumamız için gereken zaman.Tahmini kasım gibi çıkacak. ;)