hanac ile tuhaf müzik paylaşımları

Başlatan hanac, 27 Haziran, 2013, 10:14:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Evet, gerçekten tuhaf müzik paylaşımları ile birlikte olacağız

Hazır iseniz başlıyoruz

Yıl 1988, Hakkı "Baba" Bulut bizlerle "Seven Kıfkanır"

HAKKI BULUT-1988-TRT l

Ahmet Oktay

alan ford

İzin olursa bende Urfa'lı Babi'den bastır Ankaragücü diyorum. (ilk sefer izinsiz diyorum da iznin olursa paylaşımların devamı gelir ;)

Bastır Ankaragücü
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hanac

Alıntı yapılan: alan ford - 28 Haziran, 2013, 19:43:08
  İzin olursa bende Urfa'lı Babi'den bastır Ankaragücü diyorum. (ilk sefer izinsiz diyorum da iznin olursa paylaşımların devamı gelir ;)

Ne demek efendim, izin sizin.

Şimdi de gelmiş geçmiş en iyi grup olan Supertramp den Breakfast in America ve solisti Roger Hodgson dan Dreamer var.

Breakfast in America - Supertramp

Roger Hodgson - Dreamer [Live]

alan ford

pek severim supertramp'i ve Roger Hodgson'un savruk klavye sololarını. Vakti zamanında TRT 'nin bir rock müzik programında bunları çok seven iki abla sayesinde tanışmıştım. İlk aldığım plaklardan biridir Breakfast in America. Albüm komple şahanedir.

darkwood

Bize eskilere taşıyan bu tuhaf müzikleri tekrar dinlemek çok güzel.  8)
Darkwood Sakinleri..

kedidiro

gecenin bu saatinde adminimizin başlığına bir korsan girişte benden. ali avaz'ı dinlemiş olanların zaten bu özgün sesi unutmuş olması mümkün değil...

ali avaz van gölü canavarı

hanac

1979 yılında Batı Almanya adına Eurovision Şarkı yarışmasına katılan Cengiz Han grubu ve aynı adlı şarkısı

4. olmuşlar  :)

Dschinghis Khan - Dschinghis Khan (1979)

alan ford

Memleket rock'n Roll'unun şahsına münhasır ismi Tibet Ağırtan'dan seni seviyorum. Sözlere dikkat  ;D

http://www.izlesene.com/video/esat-tibet-agirtan-seni-seviyorum/5838835

NIC

Orhan Baltadan "Akyürekler seninle" en tuhaflar listemize 1 numaradan giriyor...

hanac

hanac

hennessy

Hasan abi bu değerli müzik dinletilerini bizim ile paylaşmandan dolayı bir müzik sever olarak seni tebrik ediyorum. Başarılarının devamını temenni ediyorum.Ayrıca böyle değerli başlıkların daha çok olmasını canı gönülden istiyorum.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Alıntı yapılan: hennessy - 01 Temmuz, 2013, 13:11:40
Hasan abi bu değerli müzik dinletilerini bizim ile paylaşmandan dolayı bir müzik sever olarak seni tebrik ediyorum. Başarılarının devamını temenni ediyorum.Ayrıca böyle değerli başlıkların daha çok olmasını canı gönülden istiyorum.

Teşekkür ediyorum Henesi. Senin gibi arkadaşların desteği ile mutlu oluyoruz.

Alttaki parça sana gelsin "Da Da Da - Trio", yıl 1982

Trio Da-Da-Da - 1982

kalidor

Bu da Türk klip tarihinin müstesna eserlerinden. Deniz Arcak'tan şövalyeli, haçlı, atlı,  İngilizce bir parça. All the king's horses and all the king's men.

Zehir ettin sen bana zehir ettin  ;)

Deniz ARCAK - All The King's Horses
Crom! Ölüleri Say...