Başka Yerden Hikayeler - Çizgi Düşler

Başlatan hennessy, 29 Haziran, 2013, 17:26:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Alıntı yapılan: s.b - 25 Eylül, 2013, 16:52:21
Bana akşam eve gidip bakana kadar süre verebilir misiniz Dr. amca?

Her zaman zaman verilir Sami abi. Ekrem kolay soruyu cevapladı. Ama öteki seni bekliyor. ;)

pearl jam

Kapaklar çok kötü değil mi sizce de?

darkwood

Alıntı yapılan: rumar80 link=topic=6952.msg93274#msg93274 date=1380116987
Biraz zoru
Sayfa 71'deki genç ajan hangi çizgi karakterden esinlenilmiştir?
/quote]

Bana gelecekteki Baş Yerin patronu Chris Tower'in yardımcısı Brody i anımsattı.
Darkwood Sakinleri..

s.b

Abiciğim daha yeni açtık bilgisayarımızı. Cevap verilmiş zaten Brody diye. Tebrik ediyoruz ve başarılarınızın devamını diliyoruz.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

Başka yerden maceralardaki bir karakterin yine aynı yerdeki biriyle özdeşleşmesi çok basit olmaz mı?
  Cevap maalesef yanlış.
  Tıpkı Dupont'larda olduğu gibi bu karakter de başka bir çizgi roman dizisinin yan karakterlerinden. Adı da aynı (gibi)
  Yok mu fikri olan?

rumar80

Bu sorunun cevabı için ödül versek mi diyorum, ama sanırım kimse bu sayıyı almamış/okumamış.
  Bari sayfayı açın ve okuyun. Karakter tipi ve patronu ile konuşması ile size kendini tanıtıyor.

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 25 Eylül, 2013, 23:28:35
   Bu sorunun cevabı için ödül versek mi diyorum, ama sanırım kimse bu sayıyı almamış/okumamış.
  Bari sayfayı açın ve okuyun. Karakter tipi ve patronu ile konuşması ile size kendini tanıtıyor.

Ben okudum da Umar abi başkaları cevaplasın...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

s.b

Ben kitabı daha okumadım. O yüzden beni beklemeyin.

rumar80

doğru cevabı bulana benden bir ödül olacak
  Belki bu gaz verir...

tommikser

Cevap jimmy olsen.Superman deki fotoğrafçı oradaki ip ucuda "Patron" ;)

darkwood

Peter Parker ve gazeteci patronu J.Johan Jameson. Burada da bir "patron" var.  ;)
Darkwood Sakinleri..

tommikser

O zaman papyon ve çilli bir yüz dersem  ;D

rumar80

Ayrıca adı da James.
  Güneş'i kutlar. bir dahaki İstanbul seyahatinde kahvaltı benden derim.

kalidor

İlk cildi gayet beğenmiştim. Benjamin Franklin ve Thomas Jefferson'lu ilk macera biraz basit kaçsa da yine de idare eder. 2. macera ise devamlı bitmişti ve oldukça meraklandırmıştı. 2. cildin bu devam hikayesinde tam bir hayal kırıklığı yaşadım. 165 sayfa boyunca laf salatası şeklinde devam ediyor ve abuk bir sonla bitiyor. Ne doğru dürüst bir gizem, ne de Holmes'un dedektiflik numaralarını görebiliyoruz. Neyse ki Mark Twain'in başrolde olduğu 2. macera fena değil. O sebeple Başka Yerden Hikayeler'e devam.
Crom! Ölüleri Say...

s.b

Alıntı yapılan: kalidor - 11 Ekim, 2013, 08:45:42
İlk cildi gayet beğenmiştim. Benjamin Franklin ve Thomas Jefferson'lu ilk macera biraz basit kaçsa da yine de idare eder. 2. macera ise devamlı bitmişti ve oldukça meraklandırmıştı. 2. cildin bu devam hikayesinde tam bir hayal kırıklığı yaşadım. 165 sayfa boyunca laf salatası şeklinde devam ediyor ve abuk bir sonla bitiyor. Ne doğru dürüst bir gizem, ne de Holmes'un dedektiflik numaralarını görebiliyoruz. Neyse ki Mark Twain'in başrolde olduğu 2. macera fena değil. O sebeple Başka Yerden Hikayeler'e devam.

Üstadımızın yazdıklarına tamamiyle iştirak ediyorum. "Bu ne biçim bir şeydi la böyle" diyerek de ilave ediyorum. 3. ciltte hop oturup hop kaldıracak cinsten maceralar görmek istiyoruz. O kaddaaaaaaaaarrrrrrrrr.

BAŞKA YER'DEN HİKAYELER - 2