Ana Menü

Color Zagor

Başlatan NIC, 29 Haziran, 2013, 20:38:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

DAMPYR

128 sayfa olması iyi Zagorseverler doya doya Zagor hemde yeni macera olarak okuyacaklar... 8) :o :D

haysat

Çizgi Düşler ve İlker'in sayesinde nerde ise İtalya ile başabaş gidiyoruz..

Bonelli ne çıkarırsa İlker'de,bedava falanmı veriyorlar acaba..
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

darkwood

Alıntı yapılan: alan ford - 21 Nisan, 2014, 13:16:06
kaptan fişleg varsa iyi maceradır diye bir ön yargım var benim , kesin alırım  ;)

Katılıyorum, hele birde kaptanın yeğeni Victoria da varsa bu kitap hiç kaçmaz.  :D
Darkwood Sakinleri..

s.b

Yayınlanacak olan bu renkli serinin yeni maceralardan oluşuyor olmasına memnun oldum. Henüz tek sayı olması önemli değil. Yeni sayılarını senede birde olsa yayınlandıkça okuruz.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

yunusmeyra

Alıntı yapılan: darkwood - 22 Nisan, 2014, 00:31:01
Katılıyorum, hele birde kaptanın yeğeni Victoria da varsa bu kitap hiç kaçmaz.  :D
sorma sorma darkwood  :D :D hele zagor'un "fişleg" e baba dediği sahne yok mu? ben, çiko ile lokum falan alıp  viktorya'yı istemeye gidecekler sanmıştım  :-X hala da beklerim  ::)  ;D  ;D
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 22 Nisan, 2014, 19:20:36
sorma sorma darkwood  :D :D hele zagor'un "fişleg" e baba dediği sahne yok mu? ben, çiko ile lokum falan alıp  viktorya'yı istemeye gidecekler sanmıştım  :-X hala da beklerim  ::)  ;D  ;D

Fishleg' in yiğeninin adı Virginia mıydı yoksa Victoria mıydı? Ben mi yanlış hatırlıyorum...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

caretta

Fishleg'in yeğeninin adı Virginia!

yunusmeyra

Alıntı yapılan: caretta - 22 Nisan, 2014, 21:55:15
Fishleg'in yeğeninin adı Virginia!
doğru doğru  ::) bizim hatlar karışmış.. hatta geçmiş bir başlıkta şöyle yazmışız:
http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,5152.15.html
Alıntı yapılan: yunusmeyra - 12 Haziran, 2012, 19:09:49
zagor'un "ramath'ın büyüsü ("baykuş hanı " ismiyle başlayan macerada) macerasında nerdeyse zagor'un evlendiğine şahit oluyorduk!!!
zagor sevgilisinin babasına,meşhur kaptanımıza "baba!" diye bağırıyor..bence final belli gibi..  ;)
not: o tarihte mesaja ilgili olayın görsellerinide eklemiştik ama resmi yüklediğimiz sitenin servis süresi dolduğu için görüntülenemiyor..arşive bir bakmak lazım..

yunusmeyra

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 23 Nisan, 2014, 03:49:02
doğru doğru  ::) bizim hatlar karışmış.. hatta geçmiş bir başlıkta şöyle yazmışız:
http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,5152.15.htmlnot: o tarihte mesaja ilgili olayın görsellerinide eklemiştik ama resmi yüklediğimiz sitenin servis süresi dolduğu için görüntülenemiyor..arşive bir bakmak lazım..

eveeet bu tarihi belgeyi yeniden yükledik  ;D  ;D  ;D

darkwood

Zagor her ne kadar müzmin bekar gibi görünse de, bu sahne aynı zamanda Zagor'un arada ufak tefek çapkınlıklar
yaptığının bir belgesi olarak kabul edilebilir sanırım.   ;)
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Zagor'un Baba demesi bizimkilerin çevirirken bir uydurması mı, yoksa orjinalinde gerçekten de öyle mi diyor.

Merak ettim bak şimdi.  Onlarda biliyorsunuz bizdeki gibi bir samimiyet yok diye düşünüyorum... ??? ::) :D

NIC

caretta

Sevimli Viking kralımız Guthrum geri dönüyor demek! Guthrum en son canavarlaşan Vikingler macerasında mı kalmıştı?

NIC