Only God Forgives

Başlatan dean, 03 Temmuz, 2013, 02:10:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

On yıl önce bir cinayet işleyen Julian, şimdilerde sürgündedir ve Bangkok'ta yaşamaktadır. Burada görünürde kardeşi Billy ile birlikte bir boks klübü işletmekte olan Julian, esas gelirini buradan yürüttüğü uyuşturucu ağından kazanmaktadır. Güzel zamanlar, Billy'nin genç bir kızı öldürmesiyle sona erer. Zira Billy de kendini Bangkok sokaklarını temizlemeye adayan gizemli intikam meleği Chang tarafından öldürülmüştür. Olayların bu raddeye gelmesi ailenin güzel ve tahammülsüz annesi Crystal'ı da devreye sokar. Crystal'ın kışkırtmalarıyla intikam almaya karar veren Julian, kardeşini öldürenlerin peşine düşerek intikam arayışına çıkar. 'İntikam meleği'ni hedef aldığı bu savaş, başta sadece iki kişinin yer alacağı, sonrasındaysa sadece bir tanesinin hayatta kalabileceği türden olacaktır...

Fragman:

Only God Forgives - Trailer #3 (2013) [HD] - Ryan Gosling Thriller Movie

Imdb :

http://www.imdb.com/title/tt1602613/

Harun Ça

Ryan Gosling için izlenir konuda kötü ya da klişe durmuyor. Yönetmeni de tanıyoruz izlenir.

dean

Alıntı yapılan: Mic-Har - 03 Temmuz, 2013, 18:59:18
Ryan Gosling için izlenir konuda kötü ya da klişe durmuyor. Yönetmeni de tanıyoruz izlenir.

Yönetmen Nicolas Winding Refn ile Ryan Gosling'in Drive filmini çok beğenmiştim. Yine aynı ikili, bu sefer Nicolas Winding Refn senaryosunu da kendi yazmış merakla bekliyorum.

darkwood

Bu güzel tanıtımdan sonra bende filmi merakla beklemeye başladım doğrusu..  8)
Darkwood Sakinleri..

Mrtekin

Drive ne kadar guzelse bu da o kadar kotu (beklentiyi sifirlayan) bir film oldu.

Drive ' i sevenler sevdigi ile kalsin, buna hic bakmasinlar, bence.
They drew first blood...