Klasik Thor - Büyülü Çizgi

Başlatan hanac, 08 Temmuz, 2013, 12:09:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yalcinerol345

Alıntı yapılan: hennessy - 10 Kasım, 2016, 21:09:06
İyi edersin ikinci cilde başladım çizimler ve hikaye hakket ten oturmaya başladı. Loki içinde Thor. Thor içinde Loki güzel macera.
Sen esas ondan sonraki maceraya bak.O uzun macera benim için efsanedir.Gençliğimde okumuş devamını heyecanla beklemiştim.

hennessy

Thor çekicini savuruyor ve fırtınalar tüm evreni sarsıyor!

Babası tarafından kovulmuş ve sevdiceği Sif kayıplara karışmış olan yıldırımların efendisi Thor sürgünden hangi akıl almaz olay sonucunda kurtulabilecek? Yeryüzü'nde geçirdiği süre boyunca masum insanları hangi alçak saldırılardan kurtaracak? Asgard'ın prensi Thor bu ciltteki maceralarında çekicini kaybetme tehlikesiyle yüzleşecek, zincire vurulacak ve sayısız gezegende ölümle yüzleşecek.  İblis Druid,Ulik, Merküryo, Xorr, Sssthgar, Kara Yıldızlar ve Kragonn; bunlardan hangileri Asgardlı cesur savaşçıların canlarına ve onurlarına kastedecek kadar alçak, hangileri yanlış anlaşılmış birer dost?

Bu cilt John Buscema'nın muhteşem çizgileri ve Gerry Conway'in hikâyeleriyle ortaya koyduğu Thor #208-220 arası sayıları içermektedir..

(Tanıtım Bülteninden)

Editör : İlke Keskin
Kapak İllüstrasyonu : John Buscema
Yayın Koordinatörü : S. Emre Taşkıran
Medya Cinsi : Ciltsiz

Hamur Tipi : 2. Hamur

İlk Baskı Yılı : 2017

Sayfa Sayısı : 276
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Aldık arşivimize koyduk çizimler gene harika .................

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

gamlıbaykuş

Klâsik Thor 5. cilde başladım ve şu an için keyifle okuyorum. 5. cildin güzel yanı Thor' un yanında Herkül' ün de olması. Asgard Olimpos'a karşı havası epey bir esiyor. Sonra  Tanrılar arası ben güçlüyüm hayır ben güçlüyüm çekişmesi.  Akabinde Galactus ve Yaşayan Gezegen Ego' lu maceralar ile bugünlük Thor faslına ara verdim.

Maceralar sıkmadan okutturuyor kendini, herkese tavsiye ederim. Okuyun, okutturun, okumayanı hortumla dövebilirsiniz :)

Klasikler candır...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Dr.ArAmAS

Büyülü rüzgar ve gerekli şeyler yayınevi'nin çıkaracağı klasik-essential seriler kaçar cilt çıkacak??toplu olarak buraya yazma şansımız var mı?
Klasik hulk 4 cilt çıktı ve bitti galiba
Klasik thor kaç cilt çıkacak toplamda?
Aynı şekilde klasik örümcek adam,klasik marvel-team up ve klasik avengers kaç cilt çıkacak??
Help please 😎
Yolda olan klasik var mı?klasik kaptan amerika,klasik ironman gibi

Nightrain

Essential Thor yurt dışında 7 cilde kadar çıkmış. Bizde ikiye bölünüp yayinlaniyor... 14 cilt yapar. Marvel Team Up ise 4 cilt. Bizde 8 cilt yapıyor.

Zaten Marvel, essential'leri iptal ettiği icin Amerika da bile tamamlanamadı.

Satış reklamlarından dolayı baska siyah beyaz Marvel çr'sinin basilacagini sanmiyorun. Fantastic Four basilsa iyi olurdu aslında.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Dr.ArAmAS

Tşk ederim gece yağmuru..peki the amazing spiderman klasik ve avengers klasik kaç cilt daha çıkacak bilgin var mı??

Nightrain

Hangisinin kaç cilt olduğuna buradan baka bilirsiniz

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Essential_Marvel

Söylediğim gibi ikiye bölün. Gerekli Şeyler daha once Klasiklerin satışlarının iyi gitmediğini ve bazilarini basmayacaklarini söylemişlerdi. Hangileri bilmiyorum ama.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

memospinoz

Alıntı yapılan: Dr.ArAmAS - 19 Temmuz, 2017, 15:03:47
Büyülü rüzgar ve gerekli şeyler yayınevi'nin çıkaracağı klasik-essential seriler kaçar cilt çıkacak??toplu olarak buraya yazma şansımız var mı?
Klasik hulk 4 cilt çıktı ve bitti galiba
Klasik thor kaç cilt çıkacak toplamda?
Aynı şekilde klasik örümcek adam,klasik marvel-team up ve klasik avengers kaç cilt çıkacak??
Help please 😎
Yolda olan klasik var mı?klasik kaptan amerika,klasik ironman gibi

Genellikle ikiye bölünerek yayımlandığı için durum şöyle (Fakat Marvel tarafından da devamı gelmediğinden bütün hikayeleri kapsamıyor bütün ciltler):
Amazing Spider-Man 22 cilt (4 cilt Gerekli Şeyler tarafından yayımlandı),
Avengers 18 cilt (2 cilt yayımlandı),
Marvel Team-Up 8 cilt (Büyülü Dükkan 9. ciltte şu anda, Marvel'in ciltlemediği yerden hikayeye devam ediyor),
Rampaging Hulk 4 cilt (tamamlandı)
(Incredible Hulk 14 cilt olanı yayımlanmadı, eskiden düzensiz şekilde çıkmış olabilir),
Classic X-Men 6 cilt (bir ara sanki Arkabahçe çok az süre yayımlamıştı),
Silver Surfer 4 cilt (2 cildi Gerekli Şeyler tarafından yayımlandı),
Tales of the Zombie 2 cilt (Gerekli Şeyler tarafından 1 cilt olarak fakat 3 farklı kapakla çıkmıştı, devamı gelmedi ve yarım kaldı),
Thor 14 cilt (8. ciltte) ,
Wolverine 14 cilt (Arkabahçe ve Gerekli Şeyler tarafından sanırım ancak 4 cilt yayımlandı, yanılıyor olabilirim),
X-Men 22 cilt (7 cilt Gerekli Şeyler yayımladı, daha önce sanırım Arkabahçe de yayımlamıştı)

Yine Essential serilerden Web of Spider-Man (Bilka?), Thor (Alfa), Rampaging Hulk (Alfa), Peter Parker, the Spectacular Spider-Man(Bilka?), Iron Man (Alfa), Incredible Hulk (Alfa?), Fantastic Four (Alfa), Captain America (Alfa), Amazing Spider-Man (Bilka), Silver Surfer (Marvel, Alfa), Punisher (Alfa) gibi seriler eskiden Marvel (Türk olan :) ), Alfa ve Bilka tarafından düzensiz şekilde yayımlanmış olabilir.

Dr.ArAmAS

Alıntı yapılan: memospinoz - 19 Temmuz, 2017, 18:32:45
Genellikle ikiye bölünerek yayımlandığı için durum şöyle (Fakat Marvel tarafından da devamı gelmediğinden bütün hikayeleri kapsamıyor bütün ciltler):
Amazing Spider-Man 22 cilt (4 cilt Gerekli Şeyler tarafından yayımlandı),
Avengers 18 cilt (2 cilt yayımlandı),
Marvel Team-Up 8 cilt (Büyülü Dükkan 9. ciltte şu anda, Marvel'in ciltlemediği yerden hikayeye devam ediyor),
Rampaging Hulk 4 cilt (tamamlandı)
(Incredible Hulk 14 cilt olanı yayımlanmadı, eskiden düzensiz şekilde çıkmış olabilir),
Classic X-Men 6 cilt (bir ara sanki Arkabahçe çok az süre yayımlamıştı),
Silver Surfer 4 cilt (2 cildi Gerekli Şeyler tarafından yayımlandı),
Tales of the Zombie 2 cilt (Gerekli Şeyler tarafından 1 cilt olarak fakat 3 farklı kapakla çıkmıştı, devamı gelmedi ve yarım kaldı),
Thor 14 cilt (8. ciltte) ,
Wolverine 14 cilt (Arkabahçe ve Gerekli Şeyler tarafından sanırım ancak 4 cilt yayımlandı, yanılıyor olabilirim),
X-Men 22 cilt (7 cilt Gerekli Şeyler yayımladı, daha önce sanırım Arkabahçe de yayımlamıştı)

Yine Essential serilerden Web of Spider-Man (Bilka?), Thor (Alfa), Rampaging Hulk (Alfa), Peter Parker, the Spectacular Spider-Man(Bilka?), Iron Man (Alfa), Incredible Hulk (Alfa?), Fantastic Four (Alfa), Captain America (Alfa), Amazing Spider-Man (Bilka), Silver Surfer (Marvel, Alfa), Punisher (Alfa) gibi seriler eskiden Marvel (Türk olan :) ), Alfa ve Bilka tarafından düzensiz şekilde yayımlanmış olabilir.
sevgili memospinoz çok ama çok teşekkür ederim bu ayrıntılı döküm için...yardımcı olan arkadaşlar da vardı ama böyle toplu olunca harika oldu..çıkan ve çıkacak  yayınların sayılarını bilirsek önümüzü de görmüş oluruz...

memospinoz

Sanırım yine essential serilerden Marvel Team-Up, Spider-Woman (Bilka) Örümcek Adam içerisinde, Defenders, Avengers, Ms. Marvel, Savage She-Hulk ve X-Men de daha önce eski yayınlarda (Marvel Çizgi Roman Yayınları) yer almışlar.

Dr.ArAmAS

Alıntı yapılan: memospinoz - 19 Temmuz, 2017, 23:41:19
Sanırım yine essential serilerden Marvel Team-Up, Spider-Woman (Bilka) Örümcek Adam içerisinde, Defenders, Avengers, Ms. Marvel, Savage She-Hulk ve X-Men de daha önce eski yayınlarda (Marvel Çizgi Roman Yayınları) yer almışlar.
BENİm de aklımda öyle kalmış.. ya da beraber yanılıyoruz 😁

Dr.ArAmAS

Alıntı yapılan: saki71 - 20 Temmuz, 2017, 10:46:05
Sevgili Zafer doktorumuz ve dostumuz, yine 400 gidiyorsun forumuzda, biraz yavasla yaw-takip edemiyorum-delirecem, oylesine karistiriyorsun kafami ki gidip bir kova soguk suya batiracam basimi  >:(, yaw senin bu cizgi sevdana artik can-yurek dayanamaz oldu, yaktin kavurdun bu cizgiroman sevdanla forumumuzu-duman kokusu geliyor  ;D..Dunyanin itfaiyesi sonduremiyor sendeki o atesi-bukadar da cizgiroman sevdasi olamaz  ;).."Itki"-leyeceksin beni de dostum senin bu super-EVRENLERE da KAVRULUP-YANACAM iclerinde..

SEvgili saki nedelim?ne zamandır işten ve özel sebeplerden o kadar uzak kaldım ki çizgi roman dünyasından..iyi ki bu forum ve sizler varsınız..yoksa nerden haberimiz olacaktı bu kadar çizgi romandan??bu forum olmasaydı çizgi roman piyasası belki yine var olurdu ama bu kadar hareketli olamazdı..altın madalyon hakkaten altın değerinde...emeği geçen herkesin alnından öpüyorum..belki şimdilik sorularımla varım burda ama dağarcığım genişledikçe yardımcı olma onuruna da erişecem diğer arkadaşlara..

Dr.ArAmAS

Büyülü yayın evinin marvel team-up ve thor klasiklerden haber yok mu??aynı şekilde gerekli şeylerin klasik spiderman'ından??

rumar80

Basılan ciltler ile AMB'nde yayınlanan essential serileri yakalandı.  Essential artık basılmıyor.  Onun yerine renkli epic collection başladı. Bu nedenle klasik serilere devam edip etmeme kararı artık yayincida.