Klasik Thor - Büyülü Çizgi

Başlatan hanac, 08 Temmuz, 2013, 12:09:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Geçen hafta ilk cildi okudum ama bir türlü Alfa'nın hangi sayıdan itibaren yayınlamaya başladığını hatırlayamadım. Abomination'ın Thor'u yönlendirdiği sayıdan eminim. Loki - Thor face-off temalı olanı da neredeyse kare kare hatırlıyorum ama daha öncesini bilemedim. Sonra aklıma Thor'u ilk gördüğüm o kapak, 32 sayfalık fasikül yayınının Buscema imzalı ilk kapağı geldi. Sanki şöyle yazıyordu üzerinde: 'Conan'ın yaratıcılarından bir şaheser daha'

Ahhh nostalji... Yaşlanmışız :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

yunusmeyra

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

pizagor

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 31 Ağustos, 2015, 16:09:05
şu sayfalarda bilgiler mevcut:

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,6984.45.html

Yahu adama şöyle rahat rahat bir nostalji de yaptırmıyorsunuz :)

Hatırlamaya çalışmanın ya da yanlış hatırlamanın keyfini sürmek istiyorum belki ben... Hemen doğru bilgiyi verelim, rahatlayalım :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

İlyas Erkul

akif1

hanac

Nemo

Arkadaslar bir sorum olacak.
Alfa'dan cikan Thor serisindeki maceralar Buyulu Cizgi'nin Thor serisinde de var degil mi?
Bosuna Alfa serisinin pesine dusmek istemiyorum eger ayni sayilarsa.
Özel Alfa Ajanı

rumar80

Var dostum
Boşuna aranma

s.b

Hatırladığım kadarıyla Rumar 80 ağabeyimiz bu konu hakkında bir yerlere yazmıştı.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

memospinoz

Thor çekicini savuruyor ve fırtınalar tüm evreni sarsıyor!

Babası tarafından kovulmuş ve sevdiceği Sif kayıplara karışmış olan yıldırımların efendisi Thor sürgünden hangi akıl almaz olay sonucunda kurtulabilecek? Yeryüzü'nde geçirdiği süre boyunca masum insanları hangi alçak saldırılardan kurtaracak? Asgard'ın prensi Thor bu ciltteki maceralarında çekicini kaybetme tehlikesiyle yüzleşecek, zincire vurulacak ve sayısız gezegende ölümle yüzleşecek. İblis Druid,Ulik, Merküryo, Xorr, Sssthgar, Kara Yıldızlar ve Kragonn; bunlardan hangileri Asgardlı cesur savaşçıların canlarına ve onurlarına kastedecek kadar alçak, hangileri yanlış anlaşılmış birer dost?

Bu cilt John Buscema'nın muhteşem çizgileri ve Gerry Conway'in hikâyeleriyle ortaya koyduğu Thor #208-220 arası sayıları içermektedir..
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 276
Etiket Fiyatı: 29 TL

memospinoz

Thor çekicini savuruyor ve fırtınalar tüm evreni sarsıyor!

Babası tarafından kovulmuş ve sevdiceği Sif kayıplara karışmış olan yıldırımların efendisi Thor sürgünden hangi akıl almaz olay sonucunda kurtulabilecek? Yeryüzü'nde geçirdiği süre boyunca masum insanları hangi alçak saldırılardan kurtaracak? Asgard'ın prensi Thor bu ciltteki maceralarında çekicini kaybetme tehlikesiyle yüzleşecek, zincire vurulacak ve sayısız gezegende ölümle yüzleşecek. İblis Druid,Ulik, Merküryo, Xorr, Sssthgar, Kara Yıldızlar ve Kragonn; bunlardan hangileri Asgardlı cesur savaşçıların canlarına ve onurlarına kastedecek kadar alçak, hangileri yanlış anlaşılmış birer dost?

Bu cilt John Buscema'nın muhteşem çizgileri ve Gerry Conway'in hikâyeleriyle ortaya koyduğu Thor #208-220 arası sayıları içermektedir...
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 276
Etiket Fiyatı: 29 TL

hennessy

Bu ara kendimi klasik serilere verdim iyi ettim. Hem kaçırdığım hikayeleri okumuş oldum hemde güzel çizimler ile karşılaştım.

İlk cildi biraz okuyup bırakmıştım zamanında. Umar reis sordum buı seri nasıl beğendiğini söyledi. O beğendiyse tekrar okumaya başlamak gerekli diye düşündüm

Başta hikayeler naif olsa da çizimleri çok beğendiğimi belirtmek isterim.

Asgard'ın çöküşü ile seri rayına oturmuş ve ondan sonraki hikayeler güzelleşmeye başlamıştır.

Bu ciltteki favorim Asgard'ın çöküşü oldu. Odin uykusunda iken Loki hükümdarlık yüzüğünü çalar ve tahta oturur. Thor onu durdura bilecek mi?

Bu seriye şans verin pişman olmayacaksınız. İkinci cilde başlıyorum...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

Thor'u hep sevmisimdir. Mitolojik olduğu için ilgi çekici. Bense başlayacağım. Bu ay bütçeyi baska cizgi romanlara ayırdım, gelecek ay ya da Ocak'ta alırım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hennessy

Alıntı yapılan: Nightrain - 10 Kasım, 2016, 21:04:04
Thor'u hep sevmisimdir. Mitolojik olduğu için ilgi çekici. Bense başlayacağım. Bu ay bütçeyi baska cizgi romanlara ayırdım, gelecek ay ya da Ocak'ta alırım.

İyi edersin ikinci cilde başladım çizimler ve hikaye hakket ten oturmaya başladı. Loki içinde Thor. Thor içinde Loki güzel macera.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

Jack Kirby'nin çizimlerini severim. O konuda sıkıntı yapmam.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"