Komançi - YKY

Başlatan yalcinerol345, 09 Temmuz, 2013, 13:40:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yalcinerol345

YKY yayınları tam gaz çizgiroman yayınlamaya devam ediyor.Komançi uygun fiyatıyla İdefiks'te satışta.Çok beklediğim çizgiromandı.Acaba orijinali kaç sayı?Bu arada kapağı paylaşmayı beceremedim.

dean

aa

Esse Gesse Hayranı...

hanac

Alıntı yapılan: aa - 09 Temmuz, 2013, 16:10:02
Çizimler nasıl acaba?

Ben çok beğeniyorum, daha önce Doğan Kardeş içinde yayınlanmıştı.

Biraz sonra bir kaç örnek resim yüklerim ve bu arada kaç cilt yayınlanmış ona da bakarum.

Az sonra buradayım.  :)

hanac

Geldim işte buradayım, ben bu işte ustayım.  :)

Başlık da güzel olmuş; KOMANÇİ geldi Hanım   ;D

Neyse işte cevaplar;

1972-1998 arası 15 albüm yayınlanmış.

Demek ki 5 ciltlik malzeme var.

Bir iki çizim örneği;

BAHADIR

Harbiden müthiş haber...Ve Hermann...Nasılı mı var...Hasan'ın örneklerde gösterdiği gibi tamam reel çizgiler  ile bezenmiş müthiş bir eser...

İntegral olduğu için küçük basılmıştır ama...Buna da şükür diyelim...Desek mi acaba... ???

Birde Hasan forumlar için küçük resim eklemeyi öğrense iyi olacak ama...İmam böyle yaparsa cemaat ne yapsın...:)

hanac

Alıntı yapılan: BAHADIR - 09 Temmuz, 2013, 16:40:03
Birde Hasan forumlar için küçük resim eklemeyi öğrense iyi olacak ama...İmam böyle yaparsa cemaat ne yapsın...:)

Vakit kaybetmeyelim diye resimleri hemen yükledim, malum binlerce üyemiz sabırsızlanıyor.   :)

Bu arada resimleri küçükleri ile değiştireceğim.

Bu arada bugün bana laf çakan çakana, istifa edip gideceğim  :(

# direnbuyukadminhanacbizseniboyleseviyoruzvedestekliyoruzcokiyiadamsintebrikediyorvebasarilarinindevaminidiliyoruz

aa

Çizimler için teşekkürler. Oldukça beğendim. İlk fırsatta alacağım.
Esse Gesse Hayranı...

Nightrain

Alırım ki. :D

Yalnız İdefix siparişleri çok geç gönderiyormuş. 1 ay'ı buluyormuş bazıları. Facebook'ta bayağı şikayet eden var. Kuzgun'a gelsin de, alayım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

caretta

Bir western daha geldi.Demek ki western hala daha itibar görüyormuş!

darkwood

YKY Doğan kardeş dergilerinde yayınlanan güzel çizgiromanları cilt olarak sunmaya devam ediyor.
YKY kalitesi ile Komançiyide en kısa zamanda bekliyoruz.
Darkwood Sakinleri..

tommikser

Caretta abim Western hiç bir zaman bitmez.Unutulur gibi olursa senin gibi yazanlar sayesinde unutulmaz.Yazdığığın güzel Tex yazılarına ne oldu?Ben şahsen çok özledim.Senin yazıların sayesinde Tex'i özlediğimi ve okuduğumda hala beğendiğimi hissediyorum.Tex yazılarını acil bekliyorum.

aa

Aman western bitmesin, yoksa benim gibi western dışında birşey okumayanlar ne yapacak..!!
Esse Gesse Hayranı...

ginobili

Müthiş bir haber, bu yılın en güzel çizgi roman sürprizi oldu, çok yaşa YKY.

connyapku

Gercekten cok guzelmis. Ben bunu alirim.