The Rampaging Hulk - Büyülü Çizgi

Başlatan hanac, 09 Temmuz, 2013, 23:02:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Büyülü Çizgi doludizgin gidiyor.

Kızılmaske 1 ve Marvel Team-Up 1 çıktı bile.

Ağustos başında Kızılmaske 2 ve Klasik Thor 1 çıkacak.

Sonra sırada Rampaging Hulk (Öfkeli Hulk veya Azgın Hulk  :) ) serisi çıkacak, henüz tam çıkış tarihi belli değil.

Zaten 2 esenşil olarak bitecek bir seri, bizde 4 cilt olarak yayınlanacak.

Bu seri ABD de 1977-78 yıllarında yayınlanmış idi. Bizde de Ali Recan bir kısmını yayınlamıştı.

dean

Loeb, Parker, Pak, Waid, Masterworks, Essential hiç fark etmez. Yeter ki Hulk olsun, her türlü alır okuruz efenim.

tommikser

Arkadaş ne Hulk sevdasıdır.Bildiğin hönküren adamın teki.Biriside demiyor ki Esenşıl Kaptan Amerika veya Fantastik Dörtlü.Neymiş Hulk hıh efenim.

hanac

Alıntı yapılan: gunessemerci - 09 Temmuz, 2013, 23:20:39
Arkadaş ne Hulk sevdasıdır.Bildiğin hönküren adamın teki.Biriside demiyor ki Esenşıl Kaptan Amerika veya Fantastik Dörtlü.Neymiş Hulk hıh efenim.

İnşallah Yüzbaşı Amerika ve Fantastik Dörtlü de yayınlanır.

Ama Hulk'a laf uzatmayalım yoksa Hulk Smashs.  :)

Sen ROM yayınlayacaktın esas ne oldu o  :)  ;)  ;D

dean

Alıntı yapılan: gunessemerci - 09 Temmuz, 2013, 23:20:39

Yapmayınız efenim Hulk'ın alt metni çok sağlamdır.  ;D

O hönkürmelerin altında neler neler yatar  :D

Captain America konusu ise ah! ah! diyorum başka bi'şey demiyorum.

Spider-Sense

Tavsiye etmem 70lerin ve ya 80lerin Hulk'unu ya 90ları alın ya da Planet  Hulk ve now vol .1.

tommikser

Yani efenim 70-80-90 ların Hulk'ında ne var kişilik bozukluğu olan şizofren bir adam ve onun yancısı yeşil bi canavar.Şimdiki Hulk iyi olabilir ama eski Hulk arıza arkadaş.Hulk dövecek Hulk ezecek Hulk anlamıyor Hulk kazma ;D

Spider-Sense

Alıntı yapılan: gunessemerci - 09 Temmuz, 2013, 23:46:47
Yani efenim 70-80-90 ların Hulk'ında ne var kişilik bozukluğu olan şizofren bir adam ve onun yancısı yeşil bi canavar.Şimdiki Hulk iyi olabilir ama eski Hulk arıza arkadaş.Hulk dövecek Hulk ezecek Hulk anlamıyor Hulk kazma ;D

90da şizofren bilim adamı +Akıllı yeşil Hulk + Gri Hulk var.

yalcinerol345

Alfa'dan bildiğim maceralar Conan çizerlerince çizilmişti yani her kare özenle işlenmiş mükemmel çizgilerdi.Keşke cilt içindeki kapaklar renkli basılsa.Bir de ilginç bir datay var;siyah-beyaz yayınlanması düşünüldüğünden çizgilere o sebeple çok özenilmiş.Yani ilk basımı da siyah beyaz.

tommikser

Bu kadar çok kişiliğin bir arada olduğu bir adamda arıza olması normal değil mi efenim?Bak Kaptan yazılıp çizildiğinden beri doğrucu Davut.Ne dediyse o.Artist o da ya neyse ;D

hanac

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 09 Temmuz, 2013, 23:59:27
Alfa'dan bildiğim maceralar Conan çizerlerince çizilmişti yani her kare özenle işlenmiş mükemmel çizgilerdi.

Evet haklısın. Ben esenşil Rampaging Hulk'u inceledim.

Çizimler kesinlikle mükemmel.

rumar80

Alıntı yapılan: Spider-Sense - 09 Temmuz, 2013, 23:52:27
90da şizofren bilim adamı +Akıllı yeşil Hulk + Gri Hulk var.

Peter David'in yazarlık yaptığı dönem bir şekilde mutlaka okunması gereken bir dönemdir.

Nightrain

Bu seri ile Hulk'a bi şans vermek istiyorum. Belki sevebilirim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

gamlıbaykuş

Şimdiden bir kişiyi daha Hulk okuyucusu yaptım (Daha önce hiç çizgiroman okumamış bir arkadaş oluyor kendisi). İnşallah tez zamanda düzgün bir şekilde yayınlanır da mahcup olmam. İlyas abi güveniyorum sana :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hanac

Yetkili makamlardan aldığım bilgiye göre 5-10 Eylül arasında yayınlanacakmış.