The Rampaging Hulk - Büyülü Çizgi

Başlatan hanac, 09 Temmuz, 2013, 23:02:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

1. ciltte Yeşil Dev sürekli uzaylılarla boğuşuyordu. Bu da biraz okuyucuyu sıkıyordu. Fakat 2. cilt çok iyi hazırlanmış. 40 sayfa civarında süren maceralarını ben beğendim. Özellikle Namor'lu macerayı mutlaka okumalısınız.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

Rampaging Hulk serisi önce siyah beyaz başlayıp, dokuzuncu sayıdan sonra renkliye dönmüştür.
Daha sonra satışların kötü gitmesi ile son bir iki sayı tekrar siyah beyaz basılmıştır.
Marvel essential'ları yayınlarken tüm yayınları siyah beyaz formata çevirmiştir. İlyas'ın bastığı seri de budur.
Basımın size hoş gelmemesinin sebebi de bu.

Sevgiler....

DAMPYR

Çeviriye yenimi başladınız yoksa daha öncedende yapıyormuydunuz Dr.r.umar bey.Hayırlı olsun.... ??? 8) :)

rumar80

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 03 Haziran, 2014, 19:28:36
Çeviriye yenimi başladınız yoksa daha öncedende yapıyormuydunuz Dr.r.umar bey.Hayırlı olsun.... ??? 8) :)

Üniversitede öğrenci iken kısa bir süre Conan çevirisi yapmıştım. Bir de bir arkadaşım adına bir Punisher Whatever If'i. Benimki sadece hobi. Hulk 2/3/4 benim tercümelerim.

İlyas Erkul

VE MUTLU SON KLASİK HULK CİLT 4 ÇIKTI 

Utku Gürsoy

antiochia

Başka çalışmalarınız olacak mı?

yalcinerol345

Güzel çizgilerden itibaren diğer serisini de istiyoruz.

abselemon

Bu ciltle birlikte seri tamamlandı mı?

hanac

Alıntı yapılan: abselemon - 14 Ağustos, 2014, 11:08:05
Bu ciltle birlikte seri tamamlandı mı?

The Rampaging Hulk serisi idi bu yayınlanan ve evet tamamlandı.

Böylece Büyülü de "Seri Bitiren Yayınevi" ünvanına sahip oldu.  :)

s.b

Öyle demeyelim de ona biz Mini Seri Bitiren Yayınevi diyelim.

gamlıbaykuş

İlyas abi' yi can-ı gönülden tebrik ediyorum. Kısa bir seri de olsa bitirildi. Daha başka Essentialler beklediğimi kendisine de söylemiştim, buradan da yineliyorum. Abi Marvel' de durmak yola devam. Başka Essentialler bekliyoruz, var mı başka benim gibi düşünen :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

s.b

Essential serilerini yayınlamaya devam etmesini istiyorum. Fakat Marvel Essentiallerin yayınlanmasını durdurmuş diye forumda mevzu edilmişti. Eğer bir engel yoksa Essentiallere devam edilsin.

yalcinerol345

Essentiel konusunda bir anket vardı.İstekler orada belli.Yayınlansın.