HAZİRAN 2013

Başlatan haysat, 11 Temmuz, 2013, 08:21:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haysat

Altın Kitaplar / Çizgi Roman Dizisi
Kara Kule Cilt:6 / Silahşor - Yolculuk Başlıyor

Gerçeğin tam aksine John Farson, namı diğer "İyi Adam" Gilead Dukalığını ele geçirdiğinde, bütün silahşorlar katledildi. Sadece Deschain hayatta kalabildi ve arayışı başladı: çoklu gerçekliklerin merkezi olan, efsanevi Kara Kuleyi bulmalıydı. İyi Adamın yaptıklarına sadece orada bir son verebilir ve Orta Dünyayı yeniden ihtişamlı günlerine döndürebilirdi. Roland Deschain, Stephen Kingin, okuyucuların otuz yıldan fazla bir süredir heyecanla takip ettiği Kara Kule serisinin kısa hikâyeler, romanlar ve son olarak Marvel Çizgi Roman Serisinin baş kahramanıdır.

Şimdi, Roland Deschainin gençliğine dair hikâyeler ilk kez anlatılıyor!

İki ciltlik Kara Kule: Sözcükler Dizininin yazarı ve Stephen Kingin uzun süredir araştırma asistanı olan Robin Furth, Kingin efsanevi Orta Dünyasındaki Kara Kule evreni için yepyeni bir materyal hazırlayarak geçmişi ortaya seriyor ve Roland Deschainin geleceğine dair ipuçları veriyor!

Roland, kendisini Kara Kuleye götürecek olan yolun rehberi büyücü Siyahlı Adamı takip ederken Yok-Adamlarla mutantlarla ve daha pek çoklarıyla savaşacak. Karşısına, John Farsonun talimatıyla Gilead Dukalığındaki bütün çocukları zehirlemeye çalışan hain aşçının hayaleti çıkacak. Yolu, garip bir kasaba olan Kingstona düşecek ve orada, büyük bir cesaret sergilemesi gerekecek.

Edebiyatın en ilginç ve sevilen karakterlerinden biri, usta Stephen Kingin yarattığı dünyada, yepyeni maceralara atılıyor!

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

haysat

Özer Sahaf - Çizgi Düşler Yayınevi / Çizgi Roman Dizisi
Brendon Cilt:10 / Aşk ve Karanlıklar / Dünyanın Sınırlarındaki Yol / Kainatın Ötesinde

Martin Mystere / Başka Yerden Hikayeler
Gölgeler Arasında Uyuyan / Siste Bekleyen Şey

Nathan Never Cilt:9 / Robotların Dünyası / Düzensiz Yörünge / India

hanac

Sevgili Haysat (Ne demekse ?)

Çok teşekkürler, epey emek gerektiren bir iş bu.

Forum sana müteşekkir.

Bu arada 1.000 ler kulübüne girmişsin, ilgili başlıkta ayrıca tebrik edeceğim.

haysat

Forumda pek aktif olmasamda elimden geldiğince  bir şeyler yapmaya çalışıyorum.

Tacizlerim devam edecek..