TEMMUZ 2013

Başlatan haysat, 11 Temmuz, 2013, 09:16:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haysat

Lal Kitap / Çizgi Roman Dizisi
Zagor Klasik Maceralar Dizisi Sayı:84

Martin Mystere Klasik Maceralar Dizisi Sayı:35

Mister NO Sayı: 134 / Ölüm İşaretleri

Zagor Aylık Sayı: 136 / Korsan Mağarası

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

haysat

Oğlak Yayıncılık / Maceraperest Çizgiler Dizisi
Tex Süper Cilt:41
Kirli Para / Sandy Well / Meksika'ya Yolculuk / Rurales!

Tex Altın Seri Cilt:33
Silver Star / Ödül Avcısı / Aranıyor / Yaralı Yüz

haysat

Marmara Çizgi / Çizgi Roman Dizisi
Yürüyen Ölüler Sayı:15 / Kendimizi Bulduk

Marmara Çizgi / Çizgi Roman Dizisi
Lone Wolf and Cub ( Yalnız Kurt ve Yavrusu ) Cilt:5 / Kara Yel

haysat

Doğan ve Egmont Yayıncılık / Çizgi Roman Dizisi
Percy Jackson ve Olimposlular 2. Kitap / Canavarlar Denizi

Efsane seri Percy Jackson ve Olimposlular, serinin ikinci kitabından uyarlanan bu çizgi romanın heyecan dolu ve renkli sayfalarında hayat bulmaya devam ediyor!

Percy artık her şeyin farkında. Olimposlu tanrılar ve mitolojik yaratıklar gün gibi gerçekler. Kendisinin de bir melez olduğu sır olmaktan çıktı. Bu sene her ne kadar geçen seneye göre sakin geçse de, bir yakantop oyunuyla herkesin huzuru kaçıyor. Gizli bir düşman, zalim planını çoktan uygulamaya koydu.

Melez Kampının sihirli sınırı anbean güçsüzleşiyor. Percy ve arkadaşları bir an önce yarı tanrıların yaşadığı sığınaklarını kurtarmalı. Bunun için de Altın Postu bulmak üzere Canavarlar Denizine gitmeye karar veriyorlar. Upuzun geçecek olan yolculukta Percy, çok zor bir mücadeleye başkoyuyor!

Hafızalarınıza kazınan karakter Percynin tuhaf macerasını bir solukta okuyacaksınız.

haysat

Tex Sayı:193 / Ölünün Eli

Teks Altın Seri Sayı:157 / Adanın Tiranı

haysat

Yapı Kredi Yayınları / Çizgi Roman Dizisi
Komançi - 3 Albüm Birden
Hermann Huppen , Michel Greg

Hermann ile Greg'in gelmiş geçmiş en büyük çizgi western'lerden sayılan Komançi'sinin ilk üç macerası YKY tarafından Red Dust (1972), Umutsuzluk Savaşçıları (1973) ve Wyoming Kurtları (1974) Komançi-I'de toplandı.

Kızılderili melezi Komançi, ailesinden miras kalan döküntü halindeki çiftliği 6 6 6'yı büyük maddi sıkıntılarına rağmen, emektar kâhya On Galon'un yardımıyla ayakta tutmaya çalışmaktadır. Ancak işler, kimliğini bilmedikleri rakiplerinin, yine bilmedikleri nedenlerle kendilerine savaş açmasıyla daha da zorlaşır. Kızıl saçlı müthiş kovboy Red Dust o sırada çıkagelir. Gelişi, yalnız çiftliğin değil, tüm bölgenin kaderini değiştirecektir. Ama öyle hemen ve kolayca değil. Daha güzel bir dünya için azim, sabır ve cesaret gerekir...

Komançi'yi yazan Michel Greg, çizgi dünyasında bilinen adıyla Greg, 250'yi aşkın çalışmasıyla en hızlı üreten yazar/çizerlerdendi. Albümün çizimlerini ise Hermann, tam adıyla Hermann Huppen üstlemişti. Hermann da Greg gibi çizgi dünyasına hem yazarak hem çizerek emek vermiş bir Belçikalı ustaydı.

haysat

Yüzüncü Ad Sayı:2 / Yıldızsız Gökyüzü

1665 yılının Aralık ayı. Tanrının gizli adını içeren efsanevi eser Yüzüncü Adın ardından yollara düşen ve bu bakımdan dünyanın selametini sağlama becerisi olan, Doğulu Cenovalı nadir kitaplar ve objeler tüccarı Baldassare Embriaco, büyük aşk yaşadığı güzel dul Martayla İzmire gider. Ancak İzmirde hiçbir işleri umdukları gibi gitmeyecektir.

haysat

Martin Mystere Sayı: 136 / Bowıe Knıfe

Büyülü Rüzgar Sayı: 130 / Son Hareket

Nightrain

YKY'nin dediğine göre bu ay Superman'da çıkacak. Umarım bi aksilik olmaz.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

tommikser

Başlama çizgisinde yerini almadan önce, Leo'ya yeniden bir bakış attı, çünkü Viola için en önemli yarış oydu.

Babası tarafından küçüklüğünden beri futbol oynamaya yönlendirilen Leo, büyük bir takıma girebilmesi için yapılacak olan seçmelerden sonra bir motosiklet kazası geçirir ve belden aşağısı felç olur. Leo artık babasının gözünde hiç değeri olmadığını, annesinin ise yıkıldığını hisseder. Antrenörünün ve arkadaşlarının gösterdiği yakınlığı reddeder.

Onun yanında olmak için inat eden tek kişi Viola'dır; engelli koşu şampiyonu olmak isteyen sınıf arkadaşı... İkisi için de hiçbir şey kolay değildir. Leo her şeye baştan başlamak, günden güne yalnızca yeteneklerinin, insani zenginliğinin ve duyarlılığının önem taşıdığı yeni bir hayat inşa etmek zorundadır.

Önündeki varış çizgisi, kazanılması zor olan iddia ise dünya üzerindeki görünür ve güçlü varlığını ispat edecek olan coşkuyu yeniden kazanmaktır.

DAMPYR

Alıntı yapılan: haysat - 12 Temmuz, 2013, 07:51:37
Büyülü Rüzgar Sayı: 130 / Son Hareket

Finale tek sayı kaldı.Böylece bir seri daha tamamlanmış olacak... 8) :D ;)

haysat

Red Kit Sayı:69 / Vahşi Batı Efsanesi

Bu macerada sahneye demir parmaklıkların arkasında giren Daltonlar, dışarıda ünlü Buffalo Billin büyük gösterisi Vahşi Batı Efsanesinde farklı bir isim yaptıklarını öğrenirler. İyiliksever yeni Daltonlar, kötücül bildiğimiz Daltonlardan daha ünlü olma yolundadır. "Sorunu" çözmenin tek yolu da gösteriye gerçek kimlikleriyle katılmaları gibi görünmektedir. Ancak Buffalo Bill, oyuncu Daltonlarından vazgeçmeye yanaşmaz. Böylece gösterilerin, Daltonların, peşlerindeki Red Kitlerin sayısı birden artar...

Vahşi Batı Efsanesi, Morris-Nordmann ortak çalışması.

haysat

Gerekli Şeyler / Çizgi Roman Dizisi
The Amazing Spider-Man Klasik Cilt:1

Spider-Man namı diğer Örümcek Adam, !962 yılında Amazing Fantasy dergisinin on beşinci sayısında göründüğünden beri belli bir hayran kitlesini kendine bağlamıştır, hemde öyle bir bağlamıştır ki kırk bir sene olmasına karşın halen filmleri çekilmekte bir çok kanalda ara verilmeden çizgi filmleri yayınlanmakta ve dünyadaki milyonlarca okuyucusuna hemen hemen her hafta ayrı bir macerası ile ulaşmaktadır. Gerekli Şeyler ekibi olarak ülkemizde büyük bir eksiklik olduğunu düşündüğümüz Spider-Manin bütün sayılarını yayınlandığı sıra ile okuyucularımız ile buluşturuyoruz. Türkiyede basılmamış sayıların olduğu Amazing Spider-Man Klasik serisi yediden yetmişe herkese hitap edecek ve hem çizgi roman okuyucusu hemde Marvel filmlerinin hayran kitlesi için cezbedici bir eser olacak. Serinin orijinal tadını bozmamak için de her fasikülün kapağını orijinal renkli halinde korumaya karar verdik. Bunun bir çok okuyucumuzu mutlu edeceğini umuyoruz. Çok Keyif ile okunacak bir seri başlıyor.

Radyasyon ile ilgili bir gösteriye seyirci olarak katılan lise öğrencisi Peter Parker, yanlışlıkla radyasyona maruz kalan bir örümcek tarafından ısırılır. Örümceğin insan ölçülerine orantılı güç ve çevikliğine sahip olduğunu anlayan hassas delikanlı, kendi hazırladığı kostümü giyip Amazing Spider-Man adı altında para ve ün peşinde koşmaya başlar. Ama Ben amcasının ölümü, ki bu engelleyebileceği bir trajedidir, büyük gücün büyük sorumluluk getirdiğini öğretir. Ve işte o gün bir efsane doğar.

haysat

Gerekli Şeyler / Çizgi Roman Dizisi
İntikamcılar / The Mighty Avengers Sayı:2 / Venom Bombası

haysat

Gerekli Şeyler / Çizgi Roman Manga Dizisi
Hellsing Sayı: 4