TEMMUZ 2013

Başlatan haysat, 11 Temmuz, 2013, 09:16:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caretta

Saguaro'nun ilk sayısını Arizona,Navajo gibi Teks esintileri olan bir çizgi roman olması nedeniyle almıştım.Çok da
beğenmedim doğrusu.Tekrar bir daha sindirerek okumak lazım.Julia'yı sevdim ama çok okuyamıyorum.Teks iyice
aklımı başımdan aldı!Shanghai Devil'i İstanbul'a geldiğimde bir inceleyeyim bakayım.Öyle yürüyen cesetli,fantastik
kurgulu birşeyse benden pas.Yalnız -nasıl olduysa-Brendon'u sevdim.

tommikser

Brendon'un son sayısını sabah okudum.10.cilt son iki sayı çok ama çok iyiydi.Bonelli sanki beni duymuş gibiydi.Ben her zaman demiştim ki Brendonun macerası tek sayıya sıkıştırılmazsa daha iyi olur diye.Greçekten çok iyi olmuş.Alıp okumayanlar çok şey kaçırıyor haberiniz olsun.

HacıGeraltEmmi

Şangay Şeytanı 1001 Roman'ın bizlere kazandırdığı Volto Nascosto'nun devam serisidir, muhteviyatında yürüyen ölü vs. yoktur ;D
Yayınlanmasını istediğim bir seriydi, hemencecik verdim siparişimi bekletmeden.
Brendon candır Atilla hocam, okumaya devam 8)

gamlıbaykuş

Şangay Şeytanı' nın çıkması güzel oldu :)

2012 En İyiler seçiminde yayınlanmasını istediğiniz çizgi romanlar bölümünde yazdıklarım tek tek geliyor.

Önce Spirou, sonra Essentialler ve şimdi de Şangay Şeytanı :)

İnşallah diğer isteklerimiz de gerçekleşir...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

haysat

Fabulinus / Çizgi Roman Dizisi
Hasan Sabbah
Yazan&Çizen:Mustafa Yurt

Hayyamı hayal edin... Görkemli bir İran halısının üzerine bağdaş kurmuş, dışarıda dolunay ve yerlerde ıslak çimenler varken. Kulpu kırık bir testinin "dudağını öpüp" yarı esrik rubailerini okurken; ya da rüzgârların, yıldızları yaladığı masalsı bir pers gecesinde Mehtabı izlerken... Sonra Hasan Sabbah; müritlerine sivri bir kayanın tepesinde nutuk çeksin, güçlü bir Selçuklu kartalı konsun bileğine ve Nizam-ül Mülk, kırmızı kaftanı içinde ordulara kumanda ederken; Melikşah, görkemli çizmelerinin üzerinde dim dik ayakta durarak, askerlerine emir versin...

...Görkemli yapılar, Selçuklu çinileri, Metal koşumların şıngırtısı, nal sesleri, kocaman hangarlar, develer, filler, dansçı kıvrak kadınlar, müzik, şarap... Ve Sabbahın intikamı başlasın!

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

haysat

Gerekli Şeyler / Çizgi Roman Manga Dizisi
One Piece Sayı:11 / Doğunun En Kötüsü

Japonyanın En Çok Okunan Kitabı Türkiyede
24 Aralık 1997 Yılında İlk Cildi Japonyada Yayınlanan One Piece Japonya Tarihinin Gelmiş Geçmiş En Çok Satan Kitabı Olma Rekorunu Elinde Tutuyor. Kasım 2011de 64. Cildi Yayınlanan Serinin Japonyada Toplamda 250 Milyondan Fazla Sattığı Bilinmekte. Serinin 61. Cildi İse Tek Kitap Bazında 3.8 Milyon Adet Satarak Japonyanın En Çok Satan Kitabı Ünvanını Taşımakta. Onu 60. Cilt 3.4 Milyon 59. Cilt 3.2 Milyon 57. Cilt 3 Milyon Ve Harry Potter Zümrüdüanka Yoldaşlığı 2.9 Milyon Takip Etmektedir. Dünya Çapında Da En Çok Okunan Mangalardan Biri Olan One Piece Temel Olarak Monkey D. Luffy Adlı 17 Yaşında Doğa Üstü Bir Meyveyi Yedikten Sonra Elastik Özellikler Kazanan Bir Gencin Korsanlar Kralı Olma Çabasını Anlatır. Vaktinde Türk Televizyonlarında Da Yayınlanan Animesi De Türk Seyircisi Tarafından Da Bilinmektedir.

Kullanmak Mı Namiye Bir Eşyaymış Gibi Davranan Arlongun Bu Sözünden Sonra Luffy Çıldırır Naminin İçten Gülümsemesini Geri Getirmek İçin Öfkeli Bir Vuruşla Arlong Park Toptan Yerle Bir Olur Gizemli Eşsiz Hazine One Piece Hakkında Bir Okyanus Macerası

haysat

Gerekli Şeyler / Çizgi Roman Manga Dizisi
Bleach Satı:4 / Quincy Okçu Nefret Ediyor

Buhahaha... Gürültülü Gülen Karizmatik Medyum Don Kanonji Karakura Kasabasına Geldi.
Ruh Çıkarma Konseptli Tv Programının Çekimi Eski Bir Hastanededir. Bir Yanda Yüksek Tansiyonlu Seyirciler Diğer Yanda Endişeli İçigo. Bu Durum Bir Karmaşaya Mı Dönüşecek.