The Simpsons - Aylak Kitap

Başlatan omega red, 12 Temmuz, 2013, 17:56:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

omega red

Nightrain

Çizgi dizisi ilgimi çekmedi hiçbir zaman. Kitabınıda beğenirsem alırım. Önce D&R'a falan gidip bi göz gezdirmem lazım. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

alan ford

Versus yayınlayacak diye kalmış aklımda nedense. Sitelerine bakıp göremeyince rafa kalktı zannedip üzülmüştüm. Gerçi Aylak kitap ve Versus'un bir bağı var yanılmıyorsam.  Haber için teşekkürler omega red. Benim için incelemeden alınacak çizgi romanlardan :D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

tommikser

Yıllardır çok beğendiğim bir çizgifilm ki hala da severim.Çıkar alır okurum :D

hanac

Çizgi filmi çok eğlenceli idi.

Dolayısıyla alınır.

pearl jam

hemen alayım bir an evvel alayım

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

V

Homer kahramanındır! desem de inanmayın..Futurama'yı daha çok severim.Bender kesinlikle adamımdır.Belki onu da yayınlarlar..

"İstemem,eksik olsun.."

gamlıbaykuş

Çizgi filmlerini arada sırada izlesem de pek ısınamadığımı itiraf etmeliyim; ama çizgiroman olayı farklı tabi ki. yine de bir düşünebilirim diyorum :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Spider-Sense

Alıntı yapılan: V - 12 Temmuz, 2013, 20:42:21
Homer kahramanındır! desem de inanmayın..Futurama'yı daha çok severim.Bender kesinlikle adamımdır.Belki onu da yayınlarlar..

Aynen inşallah yayınlarlar Futurama'yı.

omega red

versus ve aylak kitap ortak yayınevleri.
Futurama'yı ise hiç sanmıyorum. çizgi filmi bile doğru düzgün yaynlanamadı ülkede.

Harun Ça

Simpsons popüler olduğu için tercih edilmiş. Ülkemizde yayınlanmasada bu tür çizgi-dizilere ilgi duyanlar için Futurama'nın yeri ayrıdır ona el atsalar yine satış yaparlar.

HayalGücü

Türkiye'de benim gibi Simpsons seven çok var. İyi tanıtım yapılırsa, iyi baskı olursa ve güzel fiyatada satılırsa, satar.

pukay

diziden midir bilmem çizgiromanını alasım gelmedi hiç, bunda homer'ın sesinin etkisi büyük gerçi.

kalidor

Homer ile patronu Burns'i aynı kişi seslendiriyor diye biliyorum.

The Simpsons seslendirme ekibi (Homer, Lisa, Bart...)
Crom! Ölüleri Say...