The Avengers: Age of Ultron (2015) - Phase 2/11

Başlatan dean, 21 Temmuz, 2013, 09:52:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eyoruk

Hulkbuster icindeki Tony olacajsa eger bu film icin nasil zemin hazirlayacklar buna merak ediyorum.
Eger uzaktan kontrol edilecekse bu su asamada daha mantikli bir ihtimal gozukmekte.

Ras Al Ghul

Geekyapar sitesi çok iyi bir yazı hazırlamış 20 adımda avengers age of ultron fragmanıydı galiba

dean

Tony'nin boğazından ne istiyorlar ;D

Harun Ça

Alıntı yapılan: dean - 26 Ekim, 2014, 02:51:50
Tony'nin boğazından ne istiyorlar ;D

Her şey onun başının altından çıkıyorda ondan. Hulk, Loki'yi patakladığı gibi şunuda yerden yere vursada rahatlasak.

Mrtekin

Çok ve de gereksiz yere konuşuyor. İşte adamı tahrik edersen, böyle gırtlaklarlar. :)

Türkiye de varya, bir sopa yer, bir sopa yer, onu zırh mırh kurtaramaz, yeminlen.  :)

Ben de çok hazzetmiyorum, kendisinden.
They drew first blood...

dean

lampard

Captain America Mjölnir'i kaldırmaya çalışırken çekicin hafif oynamasını ve Thor'un korkmuş yüz ifadesini fark ettiniz mi  ;D Ayrıca Black Widow'un filmde Mjölnir'i kaldıracağı söyleniyor

dean

dean

Vision muhteşem görünüyor.

V

Fragmana bakarsak, Ultron'un gölgesi karanlık bir film vadediyor bize.Tony'de espiri yapacak tat kalacak mı göreceğiz..
"İstemem,eksik olsun.."

dean

dean

dean

dean

Karakter posterleri gelmeye başladı. 8 günlük bir geri sayımdan bahsediliyor. Muhtemelen 8 karakter posteri ardına 3. fragman gibi bi'şeydir.