Dövüş Kulübü 2 - Ayrıntı Yayınları

Başlatan V, 23 Temmuz, 2013, 21:03:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Animvader

Satışı neredeyse garanti olan, aforizmleri artık bir popüler kültü haline gelen bu eseri keşke çizgiroman yayıncılarımızdan biri alsaydı da kasayı şöyle bir güzelce doldursalardı  :) Amerikayla aynı anda fasikül şeklinde basmak da güzel bir strateji olmuş.

alan ford

Alıntı yapılan: Animvader - 17 Haziran, 2015, 11:21:06
Satışı neredeyse garanti olan, aforizmleri artık bir popüler kültü haline gelen bu eseri keşke çizgiroman yayıncılarımızdan biri alsaydı da kasayı şöyle bir güzelce doldursalardı  :) Amerikayla aynı anda fasikül şeklinde basmak da güzel bir strateji olmuş.

Ben yayın evinin Ayrıntı olmasından memnunum şahsen . Palahniuk'un külliyatını yayınlayarak bu önceliği hakkıyla kazandılar. Üstelik benim gördüğüm genelde çizgi romana bulaşmayan yayın evleri bir şekilde çizgi romana bulaştıklarında orijinal boyutlardan taviz vermiyorlar ve sansüre karşı daha dirençliler  ;) Belki Ayrıntı vesileyle başka çizgi romanlara da bulaşır.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Mrtekin

Bence çok güzel bir haber, üzerine titiz düşüleceğini düşünüyorum.

Ama başlamak ayrı şey, bitirmek ayrı. Umarım Ayrıntı bizi üzmez...
They drew first blood...

kalidor

Öykü 10 fasikülde bitecek. Bu sebeple yayınevinin bizi üzmeyeceğini düşünüyorum.
Crom! Ölüleri Say...

alan ford

Yayınevini uzun zamandır takip ettiğim için neredeyse eminim. Üzmez .
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Utku Gürsoy

Sektör için yararlı bir durum. Umarım fasiküller artar ve baskı kalitesi kötü olmaz.

hennessy

Güzel haber basilacagini biliyordum ama yayın evini yanlış bilmisim  ugh
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

bongzilla

ömer faruk ayrıldığından beri eski tadını bulamayan ayrıntı yayınları'nın yaptığı en klas hareket

egemen görçek

26 sayfa... 7 lira...

Bence bir fasikül için çok pahalı.

Jedmau

Alıntı yapılan: Animvader - 17 Haziran, 2015, 11:21:06

Valla ayrıntının teklifinden %50 daha fazla bir teklif verdim :) Ama romanı onlar bastığı için Chuck onlara vermeyi uygun görmüş ama benim teklif ettiğim yüksek rakam ile :D Bilseydim hiç girmezdim , bu zamana kadar bir yayın için verilmiş en yüksek teklifi vermiştim kendim adıma :D

Nightrain

Boşverin Dövüş Kulübü'nü, siz bize Star Wars 2015'i basın. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Chuck

Alıntı yapılan: Jedmau - 18 Haziran, 2015, 13:06:11
Valla ayrıntının teklifinden %50 daha fazla bir teklif verdim :) Ama romanı onlar bastığı için Chuck onlara vermeyi uygun görmüş ama benim teklif ettiğim yüksek rakam ile :D Bilseydim hiç girmezdim , bu zamana kadar bir yayın için verilmiş en yüksek teklifi vermiştim kendim adıma :D

Telifi alsaydınız eşzamanlı fasikül şeklinde mi basardınız yoksa cilt çıkmasını mı beklerdik Ertan abi?
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Sakızlı Ohannes Paşa

Alıntı yapılan: egemen görçek - 18 Haziran, 2015, 12:20:49
26 sayfa... 7 lira...

Bence bir fasikül için çok pahalı.

Bence normal fiyat. Amerikada 4 dolar marvel dc fasikülleri.

egemen görçek

Amerika'da 4 dolar Marvel vd DC çizgi romanları (Hatta bu fasikül 5.60) ama ülkemizdeki alım gücü Amerika ile aynı değil sonuçta. 26 sayfalık bir eser için 7 lira cidden pahalı. Cilt olarak çıkar ise o zaman alırım (Yine fiyatına bağlı tabii).

V

12 sayfalık sayı "0" da ön siparişte..

"İstemem,eksik olsun.."