Dövüş Kulübü 2 - Ayrıntı Yayınları

Başlatan V, 23 Temmuz, 2013, 21:03:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Animvader

Ayrıntı yayınlarının sitesinde ilk sayı daha şimdiden tükenmiş gözüküyor.İnternetten gördüğüm kadarıyla varyant kapak falan derken ileride karaborsa yapmak için 3er 5er alınmış sayılar.

Nightrain

Umarim satislar iyi giderde diger yayinevleri de fasikule gecer.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hennessy

Baskısını beğendim aldım ilk iki cilti beğenir isem devam ederim ugh!
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Mrtekin

Birinci fasikül bir solukta bitti.

Yorum yapmak erken olur ama ben karada havada devam ederim...
They drew first blood...

hennessy

İlk sayıların baskısı bitmiş. Daha çıkalı iki gün oldu ve bitmesi güzel haber.

hennessy

İlk iki sayıyı okudum. Eskiden dövüşçü olan bir adamın hikayesini anlatıyor. Haplarla hayatta durmaya çalışan bir adam ve içindekiler ile savaşı. Çizgi roman esas adamımızın Marla Singer ile evlendiğini, dokuz yaşında bir çocuklarını olduğunu anlatarak başlıyor; evli, çocuklu ve sıkıntılıları konu alıyor. Dövüş kulübünün o karanlık atmosferinden uzak bir ev ortamı tadında başladı hikaye. Çizer gözü yormayan bir çizim tarzı ile bizleri buluşturmuş. Bazen hikayeyi okurken yukarıdan aşağı güller yada haplar dökülüyor. Bu okumayı bazen zorlaştırsa da ilginç olmuş.

Vay be off be ne zamandır beklediğim bir hikaye diyemeyeceğim ama bekleyip hep beraber göreceğiz okumaya şimdilik devam UGH!

V

"İstemem,eksik olsun.."

pardus88

dr bakmıştım da fiyatı baya pahalı geldi 24 sayfa 6.90 tl ilerde fasiküller tek cilt halinde çıkar herhalde o zaman alırız artık

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

@Serhan

hanac

2. sayı kapağı çok güzelmiş.

Yine alternatifli kapaklar olacak mı ?

Chuck

Eğer normal ikinci kapak bu ise 1. Fasikülün sonunda 2. Ve 3. Fasiküllerin varyantlı reklamları var. Yani her ay cepten 14 lira çıkacak demek benim için :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

hennessy

Böyle bir kitabın devamını getirmek bir yazar için risk. O riski azaltmak için mi çizgi roman dünyasını tercih ettiniz?

Evet, gerek romanımın kendisi, gerekse David Fincher'ın filmi öyle vefalı, öyle tutkulu bir izleyici kitle edindi ki, devam niteliğinde bir anlatının kendi otoritesini sağlamasının yolunun ancak önceki ürünle karşılaştırılamayacak üçüncü bir araçla, yani romandan veya filmden farklı bir araçla anlatılması olabileceğine karar verdim.

Devamı için
http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/hayat/29693266.asp

Sakızlı Ohannes Paşa

Doğru dürüst karar vermek için beklemek lazım ama ilk sayı fena değildi. Biraz daha olgunlaşmasını beklemek lazım hikayenin. Çizimler güzel. Renklendiren de dave stewart. Adam gerçekten efsane. Doğru kişiye emanet etmişler.

Ayrıntı yayınları çizgi roman konusunda tecrübesiz olsa da iyi iş çıkarılmış. Türkçe fasikül yani daha ne olsun. Hem de orijinal boyda. Teşekkür ediyorum kendilerine.

Tek anlamadığım nokta 0. sayıda orijinal kitabın sonunun değiştirilmiş olması. Çok manasız geldi.

İleriki sayıları da merakla bekliyorum.