Dövüş Kulübü 2 - Ayrıntı Yayınları

Başlatan V, 23 Temmuz, 2013, 21:03:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ferzan

Ben yurtdışında yayını bitti sanıyordum Aralık, Ocak gibi...Geçen ay da Köstebek, bir başlıkta Dövüş Klübü 2 ve Ayrıntı Yayınları için ''Bir sürprize hazır olun'' gibilerinden umutsuzca birşeyler söyleyince ve yayıncısının memnuniyetsizliğine yönelik aldığı duyumu vurgulayınca, üzerine bu ay da çıkmayınca delirdim...Neyse, Nisan ayında çıkmazsa bir posta daha dellenirim o zaman...

''Neden Amerika'dan sonra çıkıyor bizde'' diye de dellenebilirim tabi... ;D Bahanenin bini bir para...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

afu

Alıntı yapılan: designer73 - 22 Mart, 2016, 13:18:52
Bir heyecanla girdim başlığa yeni sayı çıkmıştır diye :'(
Afu abiyi göreve davet ediyorum, yayıncıyla görüşüp neticeyi bildirsin lütfen ::)

gerekli görüşmeler yapılmıştır
Nisan ayında 9. sayı çıkıyor  :)

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: afu - 22 Mart, 2016, 19:04:54
gerekli görüşmeler yapılmıştır
Nisan ayında 9. sayı çıkıyor  :)

Eyvallah abi, teşekkürler.

V

"İstemem,eksik olsun.."

Sakızlı Ohannes Paşa

V

"İstemem,eksik olsun.."

hennessy

Son sayı yayınlandı ve bitti.

Hiçbir şey anlamadan bitti benim için.

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

maeglin

Seri okuyunca nispeten daha iyi ama bütüne bakınca zorlama bir iş gibi oldu. Hatta Geleceğe Dönüş le arasındaki tek fark bana gore Dövüş Kulübü nün çizimlerinin daha iyi olması.

pizagor

Palahniuk bu kötü sonla ilgili kendisiyle dalga geçerken, edebiyatın ve çizgiromanın büyük ismini işaret edip benden Neil Gaiman metni beklemeyin derken kendisine duyulan hayranlığı da resmen dibe vurdurdu. Yarattığı miti on fasikülde yoketti. Ya saçmasapan bir hikaye ya da benim entellektüel düzeyimin çok çok üzerinde...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Sakızlı Ohannes Paşa

Chuck Palahniuk bence abartiliyor zaten. Hani cok bir kitabini okudugumu soyleyemem ama Lullaby'yi okumustum. Hayatimda okudugum en berbat kitaplardandi. Fight Club'un ekmegini yiyor sanki.

bugraltu

10. sayıyı da dün okumamla bitirdim. Ve diyebilirim ki, verdiğim paraya lanet olsun. Bu kadar kötü olamazdı. Zaten böyle balon gibi şişirilen eserlere gıcık olurum, batmasına hiç üzülmedim, goodreads'de de bastım biri bastım ikiyi. İlkinin direkt kitabını okumuş, filmine bulaşmamıştım. Nispeten ortalama bir eserdi. Ama bu çok kötüydü. Yazarken bile bunaldım.

1/10 eserin tümü için.

maeglin

Bugün baştan sona hepsini tekrar, düzenli olarak okudum. Garip olacak ama tüm fasiküller içinde en çok hoşuma gideni 10. sayı oldu. 10 sayı boyunca sunduktan sonra elimden bu kadarı gelir demesi hoş değil kabul ama, diğer tüm sayılarda karışık tutarsız olan hikaye bence en iyi şekilde bu sayıyla, net olarak sona erdi. İlk 3 sayı haricinde memnun olduğum tek sayısı 10 :)

Sakızlı Ohannes Paşa

9 ve 10'u birlikte okuyarak ben de tamamladım. Yalnız bu neydi ya? Ne bu şimdi? Ne anlattın abi sen bize? Çok düşündün mü bunu? Çok etkileyici olacağını mı düşündün böyle saçmalayınca? Tarif edemiyorum ben bunu.

10 sayının geneli içi konuşursam Cameron Stewart'ın çizimleri ve Dave Stewart'ın renkleri çok iyiydi. Ayrıntı da yıllar sonra bize Türkçe fasikül okuma keyfi yaşattı. Baskılar da gayet iyiydi. Sağolsunlar. Ama hikaye namına hiçbir şey yoktu.

Fight Club 2 genel puan: 3/10.

afu

Paris'te raflardaki yerini aldı. (şömiz, sert kapak)
Ayrıntı, cilt olarak yayınlayacağını belirtmişti. Gecikmese bari  :-\

Mrtekin

Zahmet etmesinler; bence; başarısız.

Film algımı da berbat etti....
They drew first blood...