Dövüş Kulübü 2 - Ayrıntı Yayınları

Başlatan V, 23 Temmuz, 2013, 21:03:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

afu

ciltli olduğunu sanmıyorum. ciltsiz olarak belirtilmiş.
tüm fasiküller bir arada set halinde tekrar satıyorlar herhalde.
sert kapaklı cilt yapsalarmış ya  >:(

memospinoz

Şöyle bir görsel kullanmışlar:

Eğer ciltlenmişse niye "toplu set" ifadesini kulanmışlar orasını bilemedim.  ??? ;D

Nightrain

Şimdi toplu set deyince, Afu'nun dediği gibi fasiküllerden oluşan set geliyor insanın aklına. Neyse, ciltmiş işte. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Legend

Malesef kötü bir edisyon. Fasiküller yapıştırılmış direkt, dışına da bir kapak... Ayrıca şöyle bir ilginçlik var, her cildin içindeki kapaklar farklı. Rastgele dizilmiş, varyantlardan herhangi bir kombinasyon denk gelebilir :D

memospinoz

Alıntı yapılan: Legend - 10 Ağustos, 2017, 23:04:48
Malesef kötü bir edisyon. Fasiküller yapıştırılmış direkt, dışına da bir kapak... Ayrıca şöyle bir ilginçlik var, her cildin içindeki kapaklar farklı. Rastgele dizilmiş, varyantlardan herhangi bir kombinasyon denk gelebilir :D

Resmen saçmalamışlar, demek ki ondan toplu set demişler.  ::) Herhalde iadelerden ve elde kalanlardan böyle bir şey yaptılar. Neyse, ben almayacağım o zaman, fasiküller var bende zaten.

afu

paris'te gördüğüm toplu basımı sizlerle paylaşmıştım. ekinde tüm çıkan kapaklar ilave edilmiş olarak, sert kapak ve şömizli.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,7040.msg164188.html#msg164188

ayrıntı da aynısını yapmış, aferin.  >:(

darkwood

Alıntı yapılan: afu - 10 Ağustos, 2017, 23:19:55
paris'te gördüğüm toplu basımı sizlerle paylaşmıştım. ekinde tüm çıkan kapaklar ilave edilmiş olarak, sert kapak ve şömizli.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,7040.msg164188.html#msg164188

ayrıntı da aynısını yapmış, aferin.  >:(

Her yiğidin yoğurt yemesi farklı. Bizde kolay para nasıl kazanılıyorsa o şekilde tercih ediliyor.
Koleksiyoncu, okuyu tercihleri genelde 2.planda kalıyor maalesef.
Darkwood Sakinleri..