AĞUSTOS 2013

Başlatan haysat, 31 Temmuz, 2013, 22:55:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haysat

Lal Kitap / Çizgi Roman Dizisi
Mister No Sayı: 135 / Kazananlar ve Kaybedenler

Zagor Sayı: 137 / Gecenin Siyah Kanatları

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

haysat

Zagor Klasik Maceralar Cilt: 85

Mister No Klasik Maceralar Cilt: 38

haysat

Oğlak Yayıncılık / Maceraperest Çizgiler Dizisi
Teks Altın Seri Sayı:159 / Durango Şerifi

Linda'yı kızılderililere kim teslim etti? Babası neredeydi? Matt Dayton'un kaybolmasındaki karanlığı aydınlatma görevini Teks aldı!

haysat

Aylık Teks Sayı: 195 / Deadwood

Yol başladığı yerde biter... Teks, komplonun arkasında kimler olduğunu keşfedecek ve esrarengiz cellatla Güney Dakota'da yüz yüze gelecek!

haysat

Rodeo Strip / Çizgi Roman Dizisi
Şafak Ayazı

Zombistan'dan tanıdığımız Cem Özüduru'nun yeni kitabı.

Kitap hakkında "Genç bir çocuğun bir deniz yolculuğuna çıkışını ve kendini hiç beklemediği bir maceranın içinde buluşunu; kana susamış, korkunç, fakat bir o kadar da yalnız ve zor durumda olan bir kızın, masalların içinden kanatlanarak uçup, çelik soğuğu ıslak gözleriyle gerçek dünyaya şahit olmasını anlattım... unutulmuş, karanlıkta kalmış korkuları, ateş başında fısıltıyla dilendirilen söylenceleri kattım bu efsaneye... Terk edilişi, yalnızlığı, büyümeyi, çocuk kalmayı anlattım... Adını da 'Şafak Ayazı' koydum.. Sabahın ilk ışıklarına kadar okuyun, kapağını kapattığınızda ise üşüyüp titreyin diye belki de." demiş Cem Özüduru.

Milazzo imzalı alternatif 2. kapak

haysat

Özer Sahaf - Çizgi Düşler Yayınevi / Çizgi Roman Dizisi
Lilith Cilt:2 / Şeytanla Dörtnala / Ayı Postu / Maymunlar Kralı

Özer Sahaf - Çizgi Düşler Yayınevi / Çizgi Roman Dizisi
Martin Mystere / Zona X Cilt:2
Öteki Dünyalar / Dört Tekerlekli İlah

haysat

İthaki Yayınları / Çizgi Roman Dizisi
Gazzenin Dipnotları ( Ciltli )
Daha önce (Amerikan cilt) Karton kapak baskılı çıkan Gazzenin Dipnotları ( HC ) olarak tekrar raflarda.

"Joe Sacconun mükemmel, insanın içini acıtan savaş röportajı kitapları... [Sacco], bir kitabın yaşamlarımız için ne kadar hayati olabileceğini gösteriyor."
New York Times Book Review

"Sacco, hayranlık uyandıracak kadar yetenekli."
Charles Shaar Murray, The Independent

"Son yirmi yılın en orijinal çizgi romancılarından biri"
Duncan Campbell, Guardian

haysat

Yapı Kredi Yayınları / Çizgi Roman Dizisi
Jo, Zette ve Jocko'nun Maceraları Sayı:3
Manitoba Cevap Vermiyor

Çılgın bir bilimadamı gemilerin motorlarını durduran ve gemilerdeki yolcuları uyutan bir cihaz icat eder. Böylelikle yolcuların değerli eşyalarını çalıp kendi icatlarının parasını çıkarır.

Jo, Zette ve Jocko deniz kıyısında oynarken akıllarına bir sandalla denize açılıp korsancılık oynamak gelir. Ama sis yüzünden yönlerini şaşırırlar. Denizin ortasındayken bir gemi onları kurtarır. Kurtulduklarını sanırlar, ama çok geçmeden başlarının belada olduğunu fark ederler.

Tenten'in Unutulmaz Çizeri Hergé'den Jo, Zette ve Jocko'nun Maceraları

haysat

Büyülü Rüzgar Sayı: 131 / Kaybolan Zamanın Anıları

Martin Mystere Sayı: 137 / Yasak Şehir

haysat

Aylak Kitap / Çizgi Roman Dizisi
Simpsonlar / Makara Kukara

Simpsonlar Makara Kukaraya hoş geldin be abi!

Simpsonlar, onlarla aramızda okyanuslar olsa da asi, dağınık, kusurlu birer aynamız oldular ve şimdi çizgiroman sayfalarında kütüphanelerimizde yerlerini almak için bekliyorlar.
Bakalım ilk kitabın içinde neler var? Homerın iflah olmaz iştahı başına büyük bir bela açıyor ve bu defa bütün şehir Devlerin Devi Homerden kurtulmak için çareler arıyor. Bartın yolu Springfield hapishanesine düşüyor, Marge ise ablası tarafından yuvasının yıkıldığını sanıyor ancak kazın ayağını gelin siz görün... Tek bilmece aşk meşk değil elbette, Springfield İlköğretim Okulunda ortadan kaybolan puma heykelinin esrarı nasıl çözülecek acaba? Peki Otobüs Şoförüyle vampirler ve zombilerle bezeli çılgın bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Uzun bacaklı çekici bir sarışın da cabası...
Ve daha neler neler!

Barta yakışacak bir şekilde diyebiliriz ki, "Gurur duyuyoruz be abi! Lisa gibi diyecek olursak "Lanet olsun, çok iyiler be!"
Biz çok eğlendik, şimdi sıra sizde

haysat

Gerekli Şeyler Yayıncılık / Çizgi Roman Dizisi
Kick Ass Sayı:2

Asgari dövüş eğitimi ve bir çift sopayla silahlandı, yüzüne bir maske taktı ve Kick-Ass, gerçek bir kahraman olmak için sokaklara çıktı. Ve de bunu başardı. Çılgınca. Kick-Ass ve çift kara kuşaklı Hit-Girl Mafyala savaştılar- ve kazandılar. Bu fikir çok tuttu. Bir anda, kostüm giymek moda oldu. Herkes birer süper kahraman olmak istedi. Kick-Ass için mantıklı olan neydi? Bir süperkahraman ekibine katılmak. Ama Kick-Assin esk yardımcısı, Red-Mist, süper kahramanların modasının geçtiğini düşünüyordu. Red-Mist dünyanın en bilinen süperhaini olacaktı. O Kick-Assin ailesini hedeflediğinde, Kick-Ass Red-Mist ve onun hainlerden oluşan ekibini durdurabilecek miydi? Ve aralarındaki bu karşılaşma Times Meydanında büyük bir isyana dönüştüğünde, Kick-Ass bir kahraman olmaktan canlı çıkabilecek miydi?

haysat

Flaneur Comics / Çizgi Roman Dizisi
Thomas OTT / NUMARALAR - 666 sınırlı özel baskısı ile çıktı...

Thomas OTT - R.I.P - 666 sınırlı özel baskısı ile çıktı....

Thomas OTT - cinema panopticum 666 sınırlı özel baskısı ile çıktı...

haysat

Aylık Teks Sayı: 196 / Nehrin Öte Yakası

Sarı Köpek, Gece Kartalı'na meydan okumak için sürgünden geri döner! Yeni müttefiki Ukasi'nin büyüsünün himayesinde Ute halkını eski parlak günlerine döndürmeye hazırdır!

Altın Teks Sayı:160 / Katiller

Eski bir misyonun harabeleri... Bir adamın hayatının karşılığı bin dolar... Teks ise katiller çetesi ile boğuşmaktadır...

haysat

Gerekli Şeyler / Çizgi Roman Dizisi
The New Avengers Cilt:10 / Güç

Karanlık Hükümranlıkta Çanlar çalıyor!

Luke Cagein küçük kızı kayıp, bir Skrullın kaçırdığı kurban kayıplara karışmış, ve eski Power Man, kızını bulmak için bedeli ne olursa olsun her şeyi her şeyi yapabilir! Avengers, Fantastic Four ile hızla ilerleyen, gerilim dolu ve vahşi bir final sayfasıyla son bulan, bu heyecanlı hikayede birlikte çalışıyor! O zaman da, kaçırmak istemeyeceğiniz, iki misli büyüklükte, tüm gücünü gösteren, kahramanlar-kötülere karşı, ellinci özel sayı ortaya çıkıyor! New Avengers, Norman Osbornun Dark Avengersını devirebilmek için oyundaki yerini alıyor ama eski Green Goblinin onlar için gizlediği dondurucu bir sürprizi var!
Gizli İstila: Karanlık Hükümdarlıkta, Amerikanın en yetkili polisi haline gelen Osbornun yürek parçalayıcı kariyerinde ilk adım atılıyor hem de sizi kesinlikle şaşırtacak bir şekilde!

haysat

Gerekli Şeyler / Çizgi Roman Manga Dizisi
Naruto Cilt:11

Üçüncü sınav karşılaşmalarından önce, naruto esrarengiz kurbağa bilge ile antremanlara başlar. O esnada gaara ile savaşa giren dosu, direk yenilmiştir... Kabuto ile kum jounini baki, bu dövüşü izlemişlerdir. Korkunç gizli anlaşma şimdi ortaya çıkacak...!

Gerekli Şeyler / Çizgi Roman Manga Dizisi
Hellsing Cilt :5

Şiddetli ve psikotik olaylarla dolu Hellsing, hararetli akışına, insan mantığına meydan okuyan karanlık bir kaosun içinde devam ediyor. İnsan mı? Gerçi, Milenyum Projesinin ortaya çıkışıyla, ölmeyen nazilerden kurulu bir ordunun dünya üzerine salıverilmesinden sonra, hikaye örgüsünde onlardan pek az kaldı ama...

Bunun ardından gelecek olan, serinkanlı gotik bir stil ve giderek artan çılgınca bir tempoyla, kesinlikle kan ve nostalji dolu bir savaş olacak. Hındenburgun, eski keskin nişancı tüfeklerinin, atalara ait üniformaların, yeni nesil jet teknolojisi ve inanılmaz bir şekilde cesur vampirlerle kaynaştığını gözlerinizin önüne getirin.

Hellsing, radikal mistisizm ve ürkütücü bir kıyametle tepeleme dolup taşıyor... Ve kontrolsüz bir şekilde eğlenceli!

Aynı zamanda popüler bir anime serisi olan Hellsing, yaratıcısı Kohta Hiranonun çılgın beynini takdim ederek, grotesk olmasına rağmen son derece komik karakteriyle sizleri ağırlıyor.