AĞUSTOS 2013

Başlatan haysat, 31 Temmuz, 2013, 22:55:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haysat

NTV Yayınları / Çizgi Roman Dizisi
Buffy Vampir Avcısı Albüm 8: Son Parıltılı / Uzak Mesafe İlişkisi

İnsanlığı kurtarmak için verilen mücadele 8. sezonun finalinde doruk noktasına ulaşıyor.

Savaş. Pis bir iş, Buffy de bunun farkında. Avcı ordusu sonu gelmeyen iblislere karşı savaşırken, Buffy bugüne kadar en büyük düşmanı gizemli Alacakaranlıka karşı Birleşik Devletler ordusuyla işbirliği yapıyor.

Güçlerini birleştiren Spike ve Buffy son savaşlarını her şeyin ve herkesin değişeceği yerde, eski yuvalarında veriyorlar.

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

haysat

Yapı Kredi Yayınları / Çizgi Roman Dizisi
Süperman Maceraları / Yeni Dünya

Çelik adam, yeni bir nesil için hikâyesini bildiğinizi zannediyorsunuz.

Clark Kent farklıydı. Uçabiliyordu. Duvarların arkasını görebiliyordu. Bakışıyla nesneleri yakabiliyordu. Ölümlüler arasında bir tanrıydı. Ama yalnız ve amaçsızdı.
Çoğu yirmi yaşındakiler gibi hayatıyla ne yapmak istediğini bilmiyordu. İstediği şeyi seçebilirdi: spor, bilim, finans sektörü veya medya. Sadece gökyüzüyle sınırlıydı... eğer güçlerini ve gerçek kimliğini dünyadan saklarsa.

Uzak gezegenlerden gelen gemilerle gökyüzü karardığında ve Dünyanın varlığı tehlikeye girdiğinde, Clark hayatının en zor kararını vermek zorunda kalacaktı: bütün insanlığın gözlerinin önünde ortaya çıkmak ve normal bir yaşam şansını sonusuza dek feda etmek... ya da dünyanın yok olmasına izin vermek.

Yazar J. Michael Straczynski, Krypton gezegeninin son evladının hikâyesini modern zamanlara taşıyor ve kendi gezegenini yok eden yabancı güçten insanlığı kurtarmak için verdiği savaşı anlatıyor. Çizer Shane Davis ile beraber, Straczynski çok farklı bir Süperman sunuyor.

haysat

Akılçelen Kitaplar / Çizgi Roman Manga Dizisi
Fullmetal Alchemist Sayı:1 / Çelik Simyacı

Doğayı değiştirip şekillendirmeye yarayan esrarengiz güç; âdeta büyü, sanat ve bilimin bileşimi.

En çok istedikleri şeye sahip olabilmek için amatörce yöntemleriyle bu gücü elde etmeye çalıştıklarında, iki kardeş olan Edward ve Alphonse Elricten biri kolunu ve bir bacağını kaybetmiş, diğeri de yaşayan bir çelik parçasının içine tıkılıp kalmış bir ruha dönüşüvermiştir.

Edward artık bir hükûmet ajanıdır ve askerî bir simya tesisinde çalışmaktadır. Benzersiz güçlerini emirlere uymak, hatta öldürmek için kullanır. Ancak Edward, başkalarının da aynı güçlere sahip olduğunun farkında değildir.

Simyanın aşırı kullanımı sonucunda dünya âdeta bir cehenneme döner. En değerli simya hazinesi Felsefe Taşını ele geçirmeye çabalayan düşmanları, kahramanlarımızdan çok daha zalim ve acımasızdırlar.

haysat

Gerekli Şeyler / Çizgi Roman Manga Dizisi
One Piece Cilt :12 / Efsane Başlar

Efsane başladı! Kahramanlarımızın her biri, kendi yeminini yenileyerek sonunda grandlıneın girişine ulaşır. Luffy ve tayfası dağa tırmanarak sonunda giriş yaparlar ve karanlık bir grupla karşılaşırlar. One pıece hakkında bir okyanus macerası.

haysat

Gerekli Şeyler / Çizgi Roman Dizisi
Wolverine Orijin / 2.Baskı

Bir çok kaynak tarafından gelmiş geçmiş en iyi Wolverine macerası olarak tanımlanan Wolverine Orijin üç sene sonra tekrar raflardaki yerini alıyor. Wolverine'nin uzun zaman boyunca gizemini koruyan gençlik yılları en sonun da bu muhteşem macera ile anlatılıyor. Wolverine'nin vizyona girmiş olan filmlerinin de öncesini anlatan bu hikaye, hem sinema seyircisinin hem de her yaştan çizgi roman okuyucusunun kaçırmayacağı bir macera.

HİÇ ANLATILMAMIŞ HİKAYEYE HOŞGELDİNİZ.
Wolverıne'nin kökeni Marvel evreni'nin en büyük sırrı şimdi çözülüyor.
Birçoklarına göre Wolverıne Marvel'in en iyi kahramanıdır. Yaptığı işte en iyisidir. Genetik çevre, ilahi müdahale: hangi inanılmaz güçler, yeryüzü kadar büyük bir kalbe sahip bu adamı, dünyanın en büyük ölüm makinasını yarattı? Yıllar boyunca Wolverıne'i çaresizce geçmişini ararken Kanada'nın vahşi topraklarından Japonyanın bereketli şehirlerine ve daha uzaklara kadar takip ettik. Azmine ve gerçeğe olan özlemine rağmen, Wolverıne kendisi ve etrafındakiler için hep bir bilmece olarak kaldı.
Hiç anlatılmamış hikayeye Hoşgeldiniz.

haysat

Özer Sahaf - Çizgi Düşler Yayınevi / Çizgi Roman Dizisi
Shangai Devil Cilt:2 / Sel

Nathan Never / Özel Albüm:5 / Uzayda Görev
Sigmund Ekli

haysat

Çapa Çizgiroman Grubu / Çizgi Roman Dizisi
Dip / Hakan Tacal

Evinde sorunlar yaşayan bir mafya reisi, bir bara baskına gittiğinde kendini bambaşka bir "yeraltı dünyasında" bulur.
Bu dünyadan kendini ve adamlarını kurtarabilmesi için cehenneme bir yolculuk yapması ve geri gelmesi gerekecektir.

DİP ! Hastalıklı sahiplenmelerin karanlığında dibe sürüklenen ruhlar üzerine kaba fırça darbeleriyle bir hikaye.

yunusmeyra

emek ve dikkatin için teşekkürler Haysat..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

pizagor

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 27 Eylül, 2013, 10:18:49
emek ve dikkatin için teşekkürler Haysat..

Önemli olduğunu düşündüğüm başlıklar... Ali sayesinde sadece buraya bakarak çizgiroman adına ne var ne yok takip edebiliyorum. Teşekkürler sevgili Haysat... Eylül'ü unutma ama :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

haysat

Hikayeler : Paris Celladı / Samurayın Kurtuluşu