2013 Ağustos Ayı Ödüllü Yarışması-Daredevil Sarı

Başlatan tommikser, 01 Ağustos, 2013, 10:25:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Alıntı yapılan: gunessemerci - 28 Ağustos, 2013, 15:53:37
Sami abi almamana gerçekten çok şaşırdım.Alınması sıkıntılı ve devamı olmayanları al tek serilik güzel serileri alma.

Şaşırdım :o :o :o

İşte ben böyle herkesi şaşırtırım.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

pearl jam

Okuduğum en iyi çizilmiş süper kahraman hikayesiydi. Hikaye de gayet güzeldi. İtki olmasa almayacağım bir kitaptı çünkü karaktere karşı önyargılıydım. Sonuç : Yaşasın itki! :) 

tommikser

Arkadaşlar güzel hediyelerimizi kazanmak için son 3 gün.Pamuk eller klavyeye.Sadece okur olmayın,hadi artık yazın bakalım :D

pizagor

Yine Loeb - Sale ikilisinden Captain America White var. Onu da yayınlasın da birileri seri tamamlansın.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

tommikser

emre ozdamarlar

Jeph Loeb ve Tim Sale ikilisini Superman Tum Mevsimler ile tanimistim, sene 2003-2004 civari. Sonra bu adamlarin baska ne isleri var diye arastirdigimda gözume Batman Long Halloween carpmisti. O arada da Almanya'ya bir staja gitmistim, ilk defa yurtdisina cikmistim ve ilk defa ciddi bir comics shop görmustum. Girdim hemen sordum tabi Long Halloween var mi diye, yok demisti adam ama getirtiriz. Ben arada ugrayip soruyordum, bi turlu gelememisti kitap, kafayi o kadar kitlemisim ki ona, baska kitaplara da bakmiyorum. Sonra yine bi ugradigimda dukkan sahibi Alman arkadas Daredevil Sari'yi gösterip tavsiye etmisti. O gune kadar Daredevil okumuslugum yok, ama adami dinleyip almistim.

Eve geldigimde bi göz atayim dedim kitaba ve bir oturusta hepsini okumustum. Bastan sona hayrani olmustum hikayenin ve Daredevil aninda en favori kahramanlarimdan biri haline gelmisti.

Bunun ardindan Örumcek Adam Mavi Ve Hulk Gri'yi de alip okumustum, ardindan Long Halloween de en sonunda gelmisti, onu da aradan cikarmistim. Ama tum bu seriler icinde en begendigim her zaman Daredevil Sari olmustur. Almanya sonrasi Turkiye'ye döndugumde ulkemizde yayinlanan tum Daredevil maceralarini satin almistim.

Almayan arkadaslar, kendinizi bu kitaptan mahrum birakmayin, en azindan ödunc alip okuyun. Begeneceginize eminim.

NIC

Renkler serisinin yayınlanacağını duyduğumda  örümcek  ilgimi çekmiş,ilk okuduğumda mavi kitap olmuştu.Gözüpek karekteri hakkında daha az bilgim olması ve gwen okur seyrimdeki en büyük etkendi geçen yıl.Taa ki Sarıyı okuyana kadar...

Gözüpekle bende bilka zamanı tanışmış,en iyi kahramanın en güçlü yada en ilginç güçleri olduğunu düşünüp hayallerde yaşadığım zamanlarda bu ne tırt karakter demiş ve beğenmemiştim.Bu fikrimde guardian devil hikayesiyle tarih oldu.Karen'in avukatımıza sarılıp ben aids'im dediği sahnede "ha...r ne oluya lan" dediğimi dün gibi hatırlarım.

Gelelim renklere...Radyoaktif bokböceği tarafından yüzüne s.çılmak suretiyle güç ve sorumluk kazanıp akabinde uçan kaçan hoplayıp zıplayıp pişik olmayan kahramanların hikayelerini artık pek sevmeyen bünyeme renkler çok lezzetli travmalar yaşattı."Korkuyorum" diye başlıyordu korkusuz adam anlatmaya.Hikayenin genelindeki anlatım dili o kadar ağdalı ve duygusaldı ki,avukatın yaşadıklarını okumadım hissettim buda aldığım zevki katladı haliyle.Çizimleri ben beğendim ama beğenmeyenler çok takılmasın hikaye çok güzel.

Güneş kardeşime de beni kırmayıp bu başlığı açtığı için teşekkür ederim

hanac

tommikser

Maalesef Hasan abi sen kazanamadın.Texus arkadaşımız bu ayki ödülü kazanmıştır.Hangi çr istiyorsa bize bildirip adresini verebilirse ödülünü yollayabiliriz.Keyifli okumalar...

hanac

Texus arkadaşımızı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

İğişallah bir gün ben de kazanırım.

Ahmet Oktay

Kazanan üyemize tebrikler :) keyifli okumalar dilerim.

hennessy

Alıntı yapılan: gunessemerci - 02 Eylül, 2013, 13:52:44
Maalesef Hasan abi sen kazanamadın.Texus arkadaşımız bu ayki ödülü kazanmıştır.Hangi çr istiyorsa bize bildirip adresini verebilirse ödülünü yollayabiliriz.Keyifli okumalar...

Tebrik ederiz adresi bana mail atsın hangi çizgi romanı seçti ise göndereyim.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 02 Eylül, 2013, 14:53:46
Texus arkadaşımızı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

İğişallah bir gün ben de kazanırım.

Hasan bey imla hataları yapıyorsunuz biraz dikkat edin.....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Harun Ça

Tebrikler Texus, sanırım Kızılmaske'yi istiyordu Zifirname'yi hala kazanma şansım var :) Yeni toplu okuma konusunda görüşmek üzere.