Büyülü Rüzgarda Final

Başlatan DAMPYR, 08 Ağustos, 2013, 22:16:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Lal Kitap yayınladığı serilerden Büyülü Rüzgarı finale 13.08.2013 tarihinde son sayıyla ulaştırıyor.büyülü rüzgar piyasaya veda ediyor.şimdiye kadar çıkan sayıları aşağıdaki linkten görebilirsiniz.. 8) :D ;)

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3523.msg28292.html#msg28292

darkwood

Büyülü Rüzgar'ı özleyeceğiz gibi görünüyor.
Şimdiye kadar bu konuda bir haber çıkmadı ama bakalım Lal kitap Büyülü Rüzgardan sonra başka bir kitap yayınlayacakmı?
Darkwood Sakinleri..

gamlıbaykuş

Peki LAL Büyülü Rüzgar' ın finali için birşey düşünüyor mu acaba? Özel bir sayı, ek, poster falan. Güzel ve kalıcı bir durum olur işte  :D
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Bezgin Bekir

Poster olayı harika bir fikir. Belki Lal sürpriz yapar.
Kim bilir?

drfuhrer

bu iyi bir haber.en azından dünya gözüyle tamamlanmış bir takım daha olacak :)biter bitmez okumaya başlayacam.şimdilik sadece biriktiriciyim çünkü...bu arada güzel bir poster hakkımız,bu kadar sayıyı aksatmadan aldık.sesimizi yayınevine duyuracak bir arkadaşımız yok mu?

DAMPYR

ve final sayısı Teşekkürler Lal Kitap... 8) 8) 8)

V

Kazasız,belasız seriyi tamamlayan Lal'e şükranlar..Darısı yeni yayınlara(Eerie,Creepy ve Conan için halen kızgınım o ayrı)..
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Ben Nathan'dan beri kızgınım.

altay1944

Hayret ettim lal bir seriyi bitirdi.Nathan never,karaoğlan deneyimlerinden sonra aklım almıyordu ama seriyi bitirdiler.Neyse şimdi bu eleştirilerden sonra bir lal yetkilisi çıkar fazla oluyorsunuz siz der neme lazım eleştiriyi tadında bırakalım.Şimdi yeni hangi seriye girecekler merakla bekleyelim.Mübarek lal ser veriyor sır vermiyor...Poster yerine tüm kapakların ( ki içinde parlov kapakları da olsa fena olmaz) bir almanak yapsalar alırdım...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

konnektör

İlk defa  bir yayın evi 1. sayıdan son sayıya kadar aralıksız bir bonelli fumettisini tamamlamış oluyor.Lal yayına çok teşekkür ediyoruz, inşallah diğer fumettilerinde sonunu getirir.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

DAMPYR

Büyülü Rüzgarın Almanağı yok altay Sadece ana seri 100 sayıya kadar ve 2 ayda bir çıkan devamı olan çok sayfalı yeni serisi var.... ::) :D :)

DAMPYR

Alıntı yapılan: konnektör - 14 Ağustos, 2013, 22:57:32
İlk defa  bir yayın evi 1. sayıdan son sayıya kadar aralıksız bir bonelli fumettisini tamamlamış oluyor.Lal yayına çok teşekkür ediyoruz, inşallah diğer fumettilerinde sonunu getirir.
Şu an sonunu getirebileceği tek fumetti Mister No diğerleri halen devam ediyor çünkü... ::) :D :)

drfuhrer

tekrar soruyorum:lal kitap ile bağlantıya geçecek bir arkadaşımız yok mu?şu poster olayı ile ilgili?

hanac

Alıntı yapılan: dr.ArAmAS - 15 Ağustos, 2013, 19:52:29
tekrar soruyorum:lal kitap ile bağlantıya geçecek bir arkadaşımız yok mu?şu poster olayı ile ilgili?

Doktorum, ne yazık ki LAL yıllardır okuyucu ile muhattap olmuyor.

Ama İlyas'ın arası iyi, onun vasıtası ile isteğimizi iletebiliriz.

kalidor

İlyas Abi'nin arasının Lal'le çok iyi olduğunu düşünmüyorum  ;) 8)
Crom! Ölüleri Say...