RENKLİ ÇİKO - LAL ???

Başlatan s.b, 09 Ağustos, 2013, 00:09:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

98 sayfa olursa 24 TL,120 sayfa olursa 24 TL,160 sayfa olursa 24 TL olur.Biz Kadıköy'den aldığımız içinde bize her türlü 19 lira olur.

s.b

Abiciğim gel şunu iki sayı bir arada bas. Fiyatı da senin dediğin gibi 24 yani 19 olsun.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

tommikser

Abi piyasa koşulları gereği her türlü 24 lira olur bize 19 eğer pahalı geliyorsa Batman al o da indirimli 19 lira :D ;)

Gambit

Alıntı yapılan: s.b - 09 Ağustos, 2013, 00:09:56
Zagor'un renkli halini beğenmeyenler olabilir ama renkli Çiko'yu eminim herkes ister.

Emin ol istemez  ;D

hatta bana bedava versen, uzerine bir 19 TL daha versen, 1 saatimi ayirmam Ciko ya

Zaman degerli, Ciko ile harcanmayacak kadar iyi cizgi romanlar var hayatta (bence)  :)

s.b

Yok daha neler. Hem Ciko ver hem de 19 tl ver eeee, başka... :P
Yok abiler işte bu çizgiromandan hele de Çiko gibi asil bir insandan anlamayan sözde çizgiroman okurları yüzünden başımıza taş yağacak taaş. ;D

Hele bak şuna ya ne deyyo...

köstebek

Alıntı yapılan: s.b - 13 Mayıs, 2014, 10:59:29
Renkli Zagor'un fiyatını gördükten sonra ister istemez Renkli Çiko'nun hali ne olur acaba diye düşünmeden edemiyorum.

Renkli zagor'un fiyatından pek farklı olmaz; üç aşağı beş yukarı :)

s.b

Üç aşağı olsun da beş yukarı olmasın sayın çizgili.

köstebek

Alıntı yapılan: s.b - 13 Mayıs, 2014, 16:54:40
Üç aşağı olsun da beş yukarı olmasın sayın çizgili.

Çiko'lar lal'de değil mi, zaten?

rumar80

Alıntı yapılan: Gambit - 13 Mayıs, 2014, 13:00:46
Emin ol istemez  ;D

hatta bana bedava versen, uzerine bir 19 TL daha versen, 1 saatimi ayirmam Ciko ya

Zaman degerli, Ciko ile harcanmayacak kadar iyi cizgi romanlar var hayatta (bence)  :)

Altına imzamı atayım.

s.b

Acaba Lal bu renkli Çiko serisini yayınlamayı düşünüyor mudur. Gel de şimdi ne düşündüklerini bil bakalım. Aramızda düşünce okuyabilen bir X men varsa hemen göreve çağırıyoruz.

tommikser

Ben üç aşağı olmayacağını ama kesinlikle beş yukarı olacağını düşünüyorum.

s.b

Zagor okumayı seven herkes Çiko'yu da sever ve okur. Ama Zagor'a düşman olanlar onu Darkwood'dan uzaklaştırarak gizlice baltasını alıp kendilerini Darkwood'un Kralı ilan etmek istiyorlar. Ama yok öyle dava. Hain emellerinize ulaşamayacaksınız. Darkwood Zagor'undur ve hep öyle kalacak.

hanac

Kimse yayinlamasin.

Yayinlayan kisi hayatinin hatasini yapar.

100 adet satarsa iyidir.  :)

köstebek

Ayrıca siyah beyaz çikolara ne oldu da şimdi renklilere geçtik. Renkli çiko hakkında daha fazla bilgi var mı?

DAMPYR

Çikoları Zamanında alan aldı zaten Çizgi Düşlerin yeniden renkli olarak yayınlamayı düşündüğünü sanmıyorum.Ayrıca Telif Lalde değilmi... ??? ::) :D