Y Kuşağının ÇR'si "Y The Last Man" Eylül'de

Başlatan ümitkr, 11 Ağustos, 2013, 21:00:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Y: The Last Man'in konusu aşağıdaki gibi mi ?  :)  :D  ;D

ümitkr

:) Hasan, atlamışım paylaştığın karikatürü. Anında çalmış bulunuyorum haberi olsun :O)

tommikser

Ümit cümlede hatalı olmuş.Doğrusu "Onun derdi sevgilisine kavuşmaksa dünyaya ne olur?" olacak.Se fazla olmuş.

ümitkr

Alıntı yapılan: gunessemerci - 29 Ağustos, 2013, 21:22:55
Ümit cümlede hatalı olmuş.Doğrusu "Onun derdi sevgilisine kavuşmaksa dünyaya ne olur?" olacak.Se fazla olmuş.

Fark ettiğimde face'de paylaşmıştım :( Tez arası komiklik bana haram  :P

Sağol, gönlüne sağlık

sulkesen

ilk 2 cildi okudum çok beğendim.Amerikada 10 ciltte tamamlanmış inşallah bizde de çabucak tamamlanır

haysat

İlkerle konuştuğumda ilk 3 sayıyı peş peşe çıkardıklarını biraz ara vermeyi düşünüp belli bir periyotta yayınlamayı düşündükleri söylemişti.

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Nightrain

Yeni sayılar için teliflerin yenilenmesi bekleniyormuş.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

altay1944

Sıkı bir fumetti okuyucusu olarak bazen acaba diyorum farklı bir yayın denesem mi?Renkli ve kostümlüleri beğenmem bu wertigo serisinden miş ve sanırım ilerde goran parlov çizgileride karşımıza çıkacak .Ne dersiniz alan arkadaşlar beğendiniz mi*Örnek bir kaç sayfa yüklemeniz olası mı?
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

hanac

Alıntı yapılan: altay1944 - 30 Mayıs, 2014, 13:40:16
Sıkı bir fumetti okuyucusu olarak bazen acaba diyorum farklı bir yayın denesem mi?Renkli ve kostümlüleri beğenmem bu wertigo serisinden miş ve sanırım ilerde goran parlov çizgileride karşımıza çıkacak .Ne dersiniz alan arkadaşlar beğendiniz mi*Örnek bir kaç sayfa yüklemeniz olası mı?

Fena bir seri değil ama benim favorim hala Yürüyen Ölüler.