Çelik Simyacı - Akılçelen (27 Cilt olarak tamamlandı)

Başlatan darkwood, 16 Ağustos, 2013, 15:48:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

emre ozdamarlar

Bravo vallahi, FMA'nin animesini izledigim yillarda (2004) ilerde bu kitaplar Turkce yayinlanacak deselerdi inanmazdim.

Alip okuyan, yorumlayacak olan yok mu arkadaslar?

dean

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 11 Ocak, 2014, 12:47:31
Bravo vallahi, FMA'nin animesini izledigim yillarda (2004) ilerde bu kitaplar Turkce yayinlanacak deselerdi inanmazdim.

Ben alıyorumda daha okumadım. Okuyunca her zaman ki gibi "....... Cilt Tanıtımları" diye bir başlık açıp inceleyeceğim.

Harun Ça

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 11 Ocak, 2014, 12:47:31

Aldığım mangaları Yalnız Kurt hariç hiç okumuyorum. Türkçe yayınlanmasının hayal olduğu zamanlarda fan çevirilerinden bir hayli okuduğum için şimdilerde başlamak için serilerin tamanlanmasını bekliyorum.

dean

Ahmet Oktay

dean

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Ahmet Oktay

Yerli yapım çizgiroman okudum, comics okudum, frankofon okudum, fumetti zaten en çok okuduğum tür. Eeee bir tek manga kalmıştı onun başı kel mi ? Bir yerden başlamak lazımdı, önümde Naruto, Bleach, One Piece, Death Note, Vampire Knight ve Fullmetal Alchemist vardı. Hiçbiri hakkında fikrim yoktu ama ya Vampire Knight alacaktım ya Fullmetal Alchemist. 50 kuruş imdadıma yetişti ve yazı turayı Fullmetal Alchemist kazandı. Böylelikle manga alemine de giriş yapıyorum :)

NIC

Alıntı yapılan: Mclaren F1 - 12 Ağustos, 2014, 22:25:28
Yerli yapım çizgiroman okudum, comics okudum, frankofon okudum, fumetti zaten en çok okuduğum tür. Eeee bir tek manga kalmıştı onun başı kel mi ? Bir yerden başlamak lazımdı, önümde Naruto, Bleach, One Piece, Death Note, Vampire Knight ve Fullmetal Alchemist vardı. Hiçbiri hakkında fikrim yoktu ama ya Vampire Knight alacaktım ya Fullmetal Alchemist. 50 kuruş imdadıma yetişti ve yazı turayı Fullmetal Alchemist kazandı. Böylelikle manga alemine de giriş yapıyorum :)

Hocam Yalnız Kurdu oku hiç pişman olmazsın?

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: NIC - 12 Ağustos, 2014, 22:26:46
Hocam Yalnız Kurdu oku hiç pişman olmazsın?

Hocam okumayı istediğim çok seri var ama bir ondan bir ondan hepsi yarım yarım oluyor öyle yapınca, elimdekilerden bir iki birşey bitireyim ondan sonra başlarım Yalnız Kurda. Hazır Red Kit'te sona geldik, Asterix ve Tenten'i de tamamlarsam başlayabilirim Yalnız Kurda.

Tavsiye için de teşekkür ediyorum, forumda genel olarak en beğenilen manga da o zaten :) Okumayanı döverler sonra ;D

darkwood

Alıntı yapılan: Mclaren F1 - 12 Ağustos, 2014, 22:54:30
Hocam okumayı istediğim çok seri var ama bir ondan bir ondan hepsi yarım yarım oluyor öyle yapınca, elimdekilerden bir iki birşey bitireyim ondan sonra başlarım Yalnız Kurda. Hazır Red Kit'te sona geldik, Asterix ve Tenten'i de tamamlarsam başlayabilirim Yalnız Kurda.

Tavsiye için de teşekkür ediyorum, forumda genel olarak en beğenilen manga da o zaten :) Okumayanı döverler sonra ;D

Doğru söze ne denir, Yalnız Kurt candır.

Madem karar verdiniz Full metal den başlayın ama en derin hikayeli ve oldukça eğlenceli bir manga olan Naruto yu da ihmal etmeyin sakın.  ;)
Darkwood Sakinleri..

Ahmet Oktay

Dün aldığım Fullmetal Alchemist 1. cilde başladım. İlk bölümü bitirdim ve iyi ki almışım dedim, kısa zamanda diğer sayıları da almak lazım.

Ahmet Oktay

İlk cildi bitirdim, çok sevdim ben bu seriyi. Çizimler de baya güzel :) Devamını mümkün olduğunca kısa sürede okuyacağım.

Ahmet Oktay

2. cilde başladım, ilk bölümünü bitirdim. İlk cilt aksiyon ve komedi içeriyordu, bu ciltte işin içine dram da girdi. Yeni simyacılar da ortaya çıkmaya başladı. Kesinlikle tavsiye ederim bu seriyi :)