Çelik Simyacı - Akılçelen (27 Cilt olarak tamamlandı)

Başlatan darkwood, 16 Ağustos, 2013, 15:48:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

"İstemem,eksik olsun.."

Ahmet Oktay

akif1

Animesini izlemiştim kesinlikle bir başyapıt mangasının da 4 cildini aldım kısa zamanda tamamlayacağım.
Akılçelen facebook sayfasında sorduğumda her ay düzenli yayınlamaya çalışıyoruz ama arada aksaklıklar oluyor demişti.

Harun Ça

Ahmet Oktay

Kaldı 12, bu tempoyla devam ederler umarım. Hatta biraz daha hızlansa da süper olur ;D

nicholaihel

İlk altı cilt itibariyle oldukça beğendim. Üzerine koyarak ilerliyor seri. Makul bir cilt sayısıyla tamamlanmış bir seri olması da önemli.

Yalnız Akılçelen baskı konusunda (özellikle kapak) biraz daha özenli olabilirmiş. Biraz daha kuvvetli kapak isterdim. Bir de seri yan yana koyulduğunda kitap ismi, cilt nosu, mangaka adı ve karakter yüzlerinin olduğu kareler, ciltler arasında tutarlı değil. Ciddi değil belki ama biri biraz aşağıda, biri bir hafif yukarıda. Daha özenli olsalar iyi olurdu.

V

"İstemem,eksik olsun.."

Ahmet Oktay

16. cilt matbaadan çıkmış, sanırım bu hafta içerisinde dağıtımı yapılır.

ercoktay

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 07 Kasım, 2015, 15:41:42
16. cilt matbaadan çıkmış, sanırım bu hafta içerisinde dağıtımı yapılır.

Fuarda vardı 16. cilt de çıkmış.

Ahmet Oktay

22. cilt matbaadan çıktı, yakında kitapçılarda olur diye paylaşmışlar facebookta. Böylelikle bu seride de son düzlüğe geldik, kaldı 5 cilt.

nikopol

Her ay yeni bir cilt cikariyorlar; Akilcelen'e tebrikler.

Yeni yayinlayacaklari seriye dair de ipucu vermisler. Bence One-Punch Man geliyor.

tommikser

Ben serinin bitmesini bekliyorum.Çok iyi indirim yapacaklarını umuyorum.Death note da oldu bunda da olacaktır.One punch man çıkarsa hemen alırım :D

Ahmet Oktay

Ben burada yazılan son mesajları okumadan, konuyu dağıtmamak adına başka başlığa yazdım yeni yayın olayını :)

memospinoz

n çok istedikleri şeye sahip olabilmek için amatörce yöntemleriyle bu gücü elde etmeye çalıştıklarında, iki kardeş olan Edward ve Alphonse Elric'ten biri kolunu ve bir bacağını kaybetmiş, diğeri de yaşayan bir çelik parçasının içine tıkılıp kalmış bir ruha dönüşüvermiştir. Edward artık bir hükûmet ajanıdır ve askerî bir simya tesisinde çalışmaktadır. Benzersiz güçlerini emirlere uymak, hatta öldürmek için kullanır. Ancak Edward, başkalarının da aynı güçlere sahip olduğunun farkında değildir.

Simyanın aşırı kullanımı sonucunda dünya âdeta bir cehenneme döner. En değerli simya hazinesi Felsefe Taşı'nı ele geçirmeye çabalayan düşmanları, kahramanlarımızdan çok daha zalim ve acımasızdırlar.

Ed Resembool'a döner ve yıllardır görmediği babası Hohenheim ile karşılar. Babası onu görmekten mutlu olmasına rağmen, Ed onları bırakıp gittiği için babasına karşı büyük bir öfke duyar. Ancak Ed'in babasına duyduğu bu yoğun öfke yıllar önce teşebbüs ettikleri insan dönüşümü hakkında önemli bir gerçeği keşfetmelerini sağlar. Annelerini kısmen dirilttiklerini düşünürken aslında yaptıklarının bambaşka bir şey olduğunu anlarlar ki bu, kaderlerini sonsuza kadar değiştirebilecek bir keşiftir.

Fullmetal Alchemist, şimdi Çelik Simyacı adıyla Türkçe!

27 ciltlik maceranın 23. cildini okumaya hazır mısınız?
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 192
Fiyatı: 14.90 TL