Martin Mystery Çizgi Filmleri..

Başlatan darkwood, 17 Ağustos, 2013, 22:19:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Martin Mystere ve çizgi film sevenler için müjdeli bir haber verelim, genç Matin Mystery nin hikayelerinden oluşan bir çizgi film serisi keşfettim. Yalnız Türkçesini bulamadım.  ::)
İngilizce ve fransızca versiyonlarını mevcut. Meraklıları için video linkleri..

http://www.watchcartoononline.com/martin-mystery-episode-1-it-came-from-the-bog

Martin Mystery Season 1 Episode 1 : It came from the bog [ Full]
Darkwood Sakinleri..

alan ford

Bir ara bir  kanalda yayımlandı bu çizgi film ama hangi kanaldı hatırlamıyorum
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

V

Tavsiye etmem,baya bi çocuk işi ve hiç Martin okumamış birisi izlerse,okumaya eli varmaz...
"İstemem,eksik olsun.."

Harun Ça

Fransız-Japon ortak yapımı bi' animasyon, toplam 66 bölümü varmış. Büyük ihtimalle Disney Channel da yayınlanmıştır.

hanac

Mister NO

DAMPYR

Alıntı yapılan: Mister NO - 18 Ağustos, 2013, 11:06:31
Böyle Martin olur mu arkadaş?  ???
Bu çizgi flim çocuklar için yapılmış biz yetişkinlere göre değil... ::) :-\ ;)

Ralph

Martin Mystere'yi ilk olarak 2003-2004 yılında aldım sanırım. Tabi bir ortaokul öğrencisi olduğumdan onca çizgi roman arasından karar vermek zordu. Hal böyle olunca Martin Mystere'yi internetten aratmıştım bir internet kafede. Karşıma bir flash oyun çıkmıştı. Hah. Bu çizgi filmdeki karakterler, çizimlerle bir mini oyun yapmışlardı. Ben de çizgi romana hiç benzemiyor, bu ne biçim iş deyip Martin Mystere'den vazgeçip, Nick Raider'ı almıştım. Martin Amcayla tanışmam bu çizgi film ve oyunu yüzünden 2 ay gecikmişti. Sinirlerimi zıplattı yine :)

Zaten bu Fransızların eline bir seri vermeyeceksin. Güzelim Scooby-Doo'yu getirdikleri halleri görseniz! Rezillik resmen. Yok Fred ve Daphne çıkıyormuş, Yok Welma, Shaggy'e aşıkmış da söyleyemiyormuş. Soytarı soytarı işler.

Tamam sakinim :)