Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - DCEU Film 2

Başlatan dean, 25 Ağustos, 2013, 02:01:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

Oha, amma ötelemişler.

Bi daha söylüyorum, ben afflecten nasıl bir daredevil olmadı ise, Batman da olmaz.

Bu filmin en büyük yanlış seçimi de budur, bence.
They drew first blood...

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 07 Ağustos, 2014, 10:04:34
Oha, amma ötelemişler.

Bi daha söylüyorum, ben afflecten nasıl bir daredevil olmadı ise, Batman da olmaz.

Bu filmin en büyük yanlış seçimi de budur, bence.

Gal Gadot ta Wonder Woman için yanlış seçim aynı şekilde, tabi benim görüşüm.

Mrtekin

Kesinlikle katiliyorum.  :)

Dc, karakter/aktor eslestirmede maalesef cok basarisiz. Superman- henry cavill haric.
They drew first blood...

Ras Al Ghul

Bu film ya şaheser ya gelmiş geçmiş en büyük fiyasko olacak

dean

lampard

lampard

Mrtekin

Bu film batacak...

İyi olur, aynen George Clooney, Val Kilmer gibî  bi daha da Ben affleck den Batman için medet beklenmez...
They drew first blood...

lampard

Jena Malone film setinde görülmüş ve filmde yer almadığını, ziyarete geldiğini söylemiş. 2 hafta önce ise aktris saçlarını kızıla boyamış. Forumlarda Jena Malone'un Carrie Kelley'i oynayacağı yazılıyor.  :o Eğer doğruysa en az Ben Affleck tercihi kadar iddialı ve riskli bir hamle bence.

Gambit

Ben Affleck den harika batman olur

Christian Bale den batman oluyor da Ben Affleck den mi olmayacak, guldurmeyin adami

lampard

Doomsday ve KGBeast filmde olacakmış. Joker'ın da adı geçecekmiş.

Animvader

Ve Zack Synder bombayı patlattı

Bence saçlar gitmeliydi ya neyse...

lampard

rumar80

dean

Açıkçası çok beğendiğimi söyleyemem. Genel bazı yorumlarım olacak. Artık kimse çizgi roman ile birebir aynısı olacak diye beklemiyor karakterleri. Elbette değişiklikler, filmin hikayesine, tonajına uygun iyileştirmeler yada değişimler olacak. Lakin Aquaman'de gördüğüm kadarıyla bu oldukça fazla olmuş.

Vücudundaki dövmeler herhalde en beklenmedik şeydi. Ama değişiklikler içindeki bence en olumlu şey. Bunu aslında çok beğendiğimden söylemiyorum. Diğerlerine oranla iyi kalıyor. zırh ve dövme arasındaki asimetrik uyumu ise sevmedim.

Jason Momoa'nın ben rol için pek doğru bir tercih olduğunu hiçbir zaman düşünmedim. Ondan çok daha iyi Aquaman olacak bir çok insan olduğuna inanıyorum. Fotoğrafta beni en fazla rahatsız eden şey saçlar. Bu derece esmer bir adamı sarışınlığı ile ön planda olan bir karakter için seçersen adam mahalle kuaföründen acil telefon geldiği için saçı yarım kalmış halde dışarı çıkan kişiye benzer. Sıyah saça, karakterin orjinali sarışın olduğu için sarı balyaj, röfle ve meç atmak bence yapım ekibi alınmasın ama oldukça ucuz numaralar.

Maalesef Jason Momoa Aquaman'den çok, suda fazla kalmış bir Khal Drogo'ya benzemiş.

Sonuç olarak;