Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - DCEU Film 2

Başlatan dean, 25 Ağustos, 2013, 02:01:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

xmenac

Çizgi romandaki logo benim pek beğenmediğim logolardan biri aslında ama olabilecek en iyi şekilde kullanılmış kostümde. Renkler iyi ayarlandığı için fazla ön plana çıkmıyor.

Maskenin kulak kısımları kısa olunca ben daha çok beğeniyorum, burada da öyle yapılmış. Epey güzel bir kostüm olmuş bence.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Chuck

Çizgiromandaki  kostümü bende hiç beğenmedim. Filmde ki kostüm diğerine nazaran daha iyi.
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

dean

hennessy

Batman sanki kas yığıı gibi aygır gibi olmuş filmde inşallah böyle değildir
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

dean

Bir başka dedikoduda Jena Malone hakkında. Genel görüş Malone'nin Carrie Kelley karakterini oynadığı yönündeydi ama gelen bazı dedikodular Barbara Gordon'ı da oynamış olabileceği yönünde.

cmkrbn

Umarım Barbara gordon u oynamıştır. Bu benim için sevindirici bir dedikodu oldu. Kız robin düşüncesi sinirimi bozuyor. TDKR hikayesinin hastasıyım, tek sevmediğim yönü o kız :) :)

dean

Warner Bros.'un "çizgi roman uzmanlarından" oluşan ekibi tarafından bir emir gelmiş efenim. Batman'in filmdeki sahneleri kurgu masasında arttırılacak Superman'in sahneleri ise kısılacakmış. Adamlar gerçekten bu işten anlıyor. Tebrik etmek lazım.

Animvader

Alıntı yapılan: dean - 10 Eylül, 2015, 14:34:20
Warner Bros.'un "çizgi roman uzmanlarından" oluşan ekibi tarafından bir emir gelmiş efenim. Batman'in filmdeki sahneleri kurgu masasında arttırılacak Superman'in sahneleri ise kısılacakmış. Adamlar gerçekten bu işten anlıyor. Tebrik etmek lazım.

;D Snyder dik dur eğilme, filmini yedirme.

dean

Alıntı yapılan: Animvader - 10 Eylül, 2015, 15:45:09
;D Snyder dik dur eğilme, filmini yedirme.

Synder'den de umudumuzu kesebiliriz. Batman'in superman'den daha fazla screen time'inin olduğunu açıkladı.

xmenac

Filmdeki Luthor, Alexander Luthor Jr'mış. Yani Lex Luthor'un oğlu.

Upuzun saçlardan anlaşılıyordu zaten. :)

Animvader

Alıntı yapılan: xmenac - 07 Ekim, 2015, 20:13:59
Filmdeki Luthor, Alexander Luthor Jr'mış. Yani Lex Luthor'un oğlu.

Upuzun saçlardan anlaşılıyordu zaten. :)

Aslında bu konu o kadar basit değil.Lex Luthor'un babası şimdiye kadar çizgiromanlarda çok az yer almış bir karakter ve karakterizasyonu da sürekli değişmiş.Smallville dizisi dolayısıyla herkesin kafasında bir Lionel Luthor karakteri var ama o sadece diziye özel yaratılmıştı.

Lex Luthor'un saçlarını gençliğinde kaybettiği de daha önce bir çok kez işlenmiş bir olay.Yine kendi klonlarını üretip sürekli genç kalması da var çizgiromanda.

Bence burada filmde açıklanacak bir plot twist yapacaklar.Çünkü Luthor'un bir şekilde "villian" olmasını gerektirecek bir hikayesi olması lazım.

xmenac

Ben filmdeki Luthor karakterinin, çizgi romanda tanıdığımız Luthor profillerinin bir karışımı olacağını düşünüyorum. Lex Luthor, Alexander Luthor Jr ve Lex Luthor II. Uzun saçlı görünüm tam olarak Lex Luthor II'ye benziyor.

Bu arada Lionel Luthor kısa bir süre çizgi romanlarda da yer aldı fakat dizideki profiliyle birebir aynı mıdır bilmiyorum.

Animvader

Batman, steroid basan spor salonu abilerine dönmüş ???