E-DERGİ SAYI:4 YAYINDA

Başlatan yunusmeyra, 26 Ağustos, 2013, 18:34:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yunusmeyra

sevgili dostlar 4.sayımızı indirebileceğiniz link

https://www.mediafire.com/?y4wn9kdd1tkb4hk
iyi okumalar  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

rumar80

Allah'ım derginin dördüncü sayısını da gösterdin ya artık ölsem de gözüm açık gitmez.  :)

Başta sevgili yunusmeyra olmak üzere emeği geçen tüm dostlara kocaman bir teşekkür.

s.b

Kocaman ne kelime koskocaman teşekkürler.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Çok teşekkürler Yunusmeyra.

Hemen okumaya başlayayım.

V

Yaklaşık 1 sene evvel çıkması gereken bir sayıydı ama nasip bugüneymiş. :(
Dergiyi bıraktığımız yerden alıp-ayağa kaldıran tüm dostlara ve özellikle de mizanpaj yükünü çeken  Tarkan'a çok çok teşekkürler.

Sayfa tasarımların çok iyi olmuş,ellerine sağlık Tarkan.

Yalnız en azından senin de doyumsuz yazılarından birisini görmek isterdi gönül.
"İstemem,eksik olsun.."

alan ford

Emeği geçen herkese tekrar teşekkür, şöyle bir göz attım , kendi yazdığım yazıyı bile unutmuşum yahu :D Bu arada gözlerim Peyami'nin pertavsız ve pervasız köşesini de aradı. En kısa sürede dergiye döner inşallah ::)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

yunusmeyra

Engin o bir senenin son 2-3 ayı bende demlenerek geçti  :-[ zamanında yayınlayabilseydik şimdilerde  5.sayıyı yayınlayabilmeye yaklaşmıştık  ::)  (malum 3 ayda bir hedefimiz hala güncel  8) ) ancak hep dediğimiz gibi durmak yok yola devam..yazılarımız çizilerimizi hazır edip 5. sayı için bir an evvel hazırlığa başlayalım..söz bu sefer ben de bu kadar ağırkanlı davranmayacağım..
   Hasan'ın yazısı hazır gibi  ;) Rıza'nın yarıda kalan bir "james bond" serisi var (aslında Rıza foruma girdiği "comics" yazılarının zekatını dergiye verse her 3 ayda bir 2 sayı çıkar  ;) .."peyami'nin pertavsızı"nı,senin (V) devamını beklediğimiz "çizgi tarihimizin gömülü hazineleri" dizisi ve diğer yazılarını,Caner Keler'in çizgi roman uyarlaması filmler dizisinin devamını,Atilla Çolakoğlu'nun western ve eski koleksiyonluk çizgi romanlar üzerine yazılarını,frankofon üzerine güzel tanıtımlar içeren yazıları tekrar görmek istiyoruz..Alper Kaya duy sesimizi ve "loch ness'in gizemi"nin devamını okuyabilelim..Umut Taydaş en tedirgin edici öykülerini bizden esirgemesin..Mustafa Men ve Kadri Kerem hep yazsın (hem şaşırıyor hem korkuyoruz ve müthiş keyif alıyoruz onların anlattıklarından..) Sefer Özdemir hem hikaye anlatsın hem inceleme yazsın..Ümit Kireççi her türlü yazsın..Hasan en samimi röportajları yapsın... Hennessy dergi içinde özel bir şeyler yapsın  ;) foruma yazan dergiye yazmayan dostlarda artık kaleme sarılsın..Abbas hem yazsın hem çizsin,vinyet ve illüstrasyonlarını bize de versin artık  ;) pizagor,kalidor neler yazıyorlar ama dergiye yazmıyorlar  :o hayal kahveme baskıyı adminler yapar artık..mister no ve forum sayfasını bir çok değerli paylaşımlar giren diğer dostlar sizlerde zenginleştirin dergimizi..
  Doğa Demiray,Selami Hoca,Ekrem Gür iyi ki yazdınız..Umut Çalışan (yazıları yarım kalmasın..),Efe Topçuoğlu, ,Eren Koyunoğlu sizleri her daim görmek isteriz..Emre'den çizimler ve kısa öyküler bekliyoruz.. ayrıca "alo peyami hattı okur mektupları" ve "bir çizgi roman masalı" yazı ve köşelerini devamını görmek umuduyla..
Sami Hocam bari Teks üzerine yazmıyorsun eski "alfa"lı günler hatırına tekrar kalemi eline alıp "çizim" yapsan ne güzel olur..Güneş'ten bilka'lı yayınlardan başlayarak bir çok yazı çıkacağını düşünüyoruz..hiç olmazsa "çizgi roman piyasası hakkında güncel yorumlar" yazsın  ;) ) adını anamadığımız ancak hem kendi blog ve sayfalarında hem de forumumuzda bir çok değerli yazılarını ve görüşlerini okuduğumuz yayıncı ve çizgi roman sevdalısı dostların katkılarını bekliyoruz..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

kalidor

Tarkan Abi ve diğer emeği geçen herkesin ellerine, harcadıkları göznuruna sağlık olsun diyorum. 5. sayıya bir yazı yazmak istiyorum aslında, bakalım :)
Crom! Ölüleri Say...

ümitkr

Bir yerden başlar bir yere ulaşır devamı da gelir :) Tüm sayılarda emeği geçen bütün arkadaşlarımı kutlarım. Okuyanı bol olsun:

http://cizgiromanokurlariplatformu.blogspot.com/2013/08/altn-madalyon-e-dergi-sayi-4-paylasmda.html

rumar80

Ümit'in mesajını görünce "klostrofobik" film yazısı için ayrı bir teşekkür benden. Dün dergiyi indirdikten sonra "duygusal" önsözden sonra genel bir göz atma arkası okuduğum makale idi.
  Diğer dostların yazıları da sırayla okunup yorumlanacak.

hanac

Yavaş yavaş okuyorum.

Kaldırım Destanı yazısı çok çok iyi olmuş, kedidiro ve alan ford'un emeklerine sağlık.

darkwood

Okumaya başlamadan önce baştan sona bir göz attım, görünen o ki yine birbirinden güzel yazılar, öyküler, kapaklar, görseller ve çizimler mevcut. Özellikle Doğa'nın Kaldırım Destanı, Selami hocanın Ken Parker, Ekrem in Karın Deşen Jack yazıları, Hasan ın (Hoz Comics) Haşim bey röportajı  ve Ümit'in yazısı ilk gözüme çarpanlar oldu.   En sondaki kapanış fotoğrafını da çok beğendim. 
Yeni sayı için bende bir şeyler yazmayı umut ediyorum diyelim.  :)
E dergiyi hazırlamakta emeği geçen Tarkan ve katkıda bulunan tüm arkadaşlara teşekkürler.
Şimdi sıra geldi okumaya...
Darkwood Sakinleri..

hanac

Hiç okuyan yok mu ?

Okuduktan sonra yorumlarını bizlerle paylaşmaya hazır kişilere ihtiyacımız var.

Mesela HOZ röportajı nasıl olmuş ?   :)

tommikser

İlk okuduğum o oldu.Ne bileyim ben hayal kırıklığı yaşadım.Haşim bey dalgacı Mahmut tadında cevaplar vermiş.O açıdan çok eğlenceli bir röportaj olmuş amma çok fazla detay vermemiş.Biraz daha açık olabilseymiş süper olurmuş.Kertenkelelerini sevdim bu arada :D

hennessy

Invalid or Deleted File.

The key you provided for file download was invalid. This is usually caused because the file is no longer stored on MediaFire. This occurs when the file is removed by the originating user or MediaFire.

Still have questions, or think we've made a mistake? Please contact support for further assistance.

yazıyor sanırım roportaj için yorum yapmayım diye engellenmişim
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları