Zagor 600-605 Hellingen ile son kapışma

Başlatan NIC, 27 Ağustos, 2013, 20:11:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NIC

Uzun zamandır zagor almak yerine Eren Paykal'ın zagor üzerine yazılarını okumayı tercih etme sebebim tabikide hikayelerin toninelli dönemi gibi vasat altı olmasıydı.Fakat italyadan gelen haberler oldukça sevindirici;Baltalı ilah'ın güney amerika hikayeleri oldukça beğenilmiş ve tabi Bosellide ekibe geri dönmüş.

Dün ise bir italyan sitesindeki forumda Hellingen ile ilgili bir yazı görünce hemen Hızır nemo kardeşime bir el at sağdıç mesajı attım.Sağolsun google translate hızında karşılık veren cabbar kardeşim müjdeyi verdi;Hellingen dönüyor

En son  kasım 1996 yılında çıkan ve wendigo'nun sapkın tayfası kırbaçlarken bıraktığımız Hellingen 2015 yılında Burattini-Ferri yapımı yeni sürümüyle karşımıza çıkacakmış.Ferri dedemiz bu hikaye ile emekliye ayrılırmı bilemiyorum ama başka bir çizer olmasını çok isterdim.Burattini'de doğaüstü hikaye yazmak konusunda pek başarılı değil ama Fenerde geçen sene o kadroyla yarı final oynadı bu yüzden umudum var halen.

Not:Güney Amerika hikayeleri 2 sene sonra türkiyede çıkmaya başlayacak yani bu hikaye için daha 4 sene var

hanac

22 gündür mesaj yazmıyordun Behzat.

Tam taciz mesajı atacaktım ki, bu yazını gördüm.  :)

Mesajın içeriğine gelirsek;

Boselli'nin ekibe dönmüş olması muhteşem, nihayet iyi hikayeler daha çok olacak.

Ama bence Hellingen artık eskimiş bir karakter, çok da gerek yoktu dönmesine.

Mortimer daha iyi bir rakip, ama daha önce çok yazdım Allah aşkına Süpermayk da geri dönsün.

Bu arada 2015 de Ferri 86 yaşında olacak, inşallah 100 yaşına kadar yaşar.

Ama Zagoru çizmesin artık, Verni artık pişti.

Törenle ona devretmenin vakti geldi de geçiyor.

NIC

Alıntı yapılan: hanac - 27 Ağustos, 2013, 20:23:36
22 gündür mesaj yazmıyordun Behzat.

Tam taciz mesajı atacaktım ki, bu yazını gördüm.  :)

Abi üç haftadır maçları deplasmanda oynuyorum nete fazla giremedim kusura bakma

Arsenal maçı sonrası sokağa bile çıkamaz oldumki internet kafeye gideyim   ;D gerisini sen tahayyül et

Nemo

Valla italyanların yalancısıyız:) Sclavi-Verni ortak çalışması olsa daha iyi olurdu bence. Kabus kadar olmasa da. Bu arada hennesy abiyi Hellingen ile röportaj yapmaya davet ediyorum:)
Özel Alfa Ajanı

DAMPYR

Bu Hellingen hiç yaşlanmıyormu ya.baksanıza hala yaşına başına bakmadan Zagorla uğraşıyor... ;D :D :)

darkwood

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 27 Ağustos, 2013, 22:51:42
Bu Hellingen hiç yaşlanmıyormu ya.baksanıza hala yaşına başına bakmadan Zagorla uğraşıyor... ;D :D :)

Zagor da her daim genç kaldığı için hiç sorun değil.
Boselli ile Hellingen birlikte gelmişler varsın buyursunlar, golden baby li hikayeleri de ihmal etmesinler.  :D
Darkwood Sakinleri..

NIC

Zagor'un 2015 yılı programı açıklandı

Ve karşımızda Marco Verni çizimli Hellingen

NIC

Akronluların dönüşünü resmeden ise Ferri dedemiz olacak

NIC

Ufak bir not daha;

Hellingen hikayesine Sedioli'de katkıda bulunacakmış

Gianni Sedioli

darkwood

Hellingen in tekrar ortaya çıkışı hayra alamet değil, Verni çizgileri ile heyecanlı bir hikaye bizleri bekliyor.
Ferri'nin titrek çizimleri ise bu hikaye ile uyum sağlamış gibi görünüyor.  8)
Darkwood Sakinleri..

NIC

hanac

Nemo

Hasan abicim, bu SCLS (spirito con la scure) forumundakilerin hazirladigi Zagor magazinlerinin en son cikan sayisi. 10.sayi. Hellingen'in donusu serefine: ben ve dusmanim.
Bu arada benden nefret etmeyin ama haftaya Manaus'tan anilarimi paylasirim sizinle. Serefinize kasaça icerim :P
Özel Alfa Ajanı

hanac

Alıntı yapılan: Nemo - 28 Mart, 2015, 04:19:40
Hasan abicim, bu SCLS (spirito con la scure) forumundakilerin hazirladigi Zagor magazinlerinin en son cikan sayisi. 10.sayi. Hellingen'in donusu serefine: ben ve dusmanim.
Bu arada benden nefret etmeyin ama haftaya Manaus'tan anilarimi paylasirim sizinle. Serefinize kasaça icerim :P

Bilgilendirme için teşekkürler.

Manaus fotolarını da sabırsızlıkla bekliyoruz.

NIC

Alıntı yapılan: Nemo - 28 Mart, 2015, 04:19:40

Şu hayatta imrendiğim adamlar listesinin en tepesinde sen varsın kardeşim.Bol bol eğlen,fotoğraf çek,Mister Nolarımıda unutma   ;) -alkolsüz kasaça varsa ondanda getirebilirsin   ;D -