The Activity

Başlatan emre ozdamarlar, 05 Eylül, 2013, 00:01:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emre ozdamarlar

Image'in cikardigi bu seri 2011 yilinda baslamis. Su ana dek 13 sayisi yayinlanmis.
Yazar Nathan Edmondson, cizer ise Mitch Gerads.

Konusu ise dogrudan Beyaz Saray'a bagli olarak calisan, yeri geldi mi CIA'e yardim eden, yeri gelince diger askeri birimlerin kirli islerini temizleyen kucuk bir ekibi izliyoruz.

Uzun bir hikaye kurgusu yok, ilk 5 sayiyi okudum, bir macerada Afrika'da bir baska sayida Tayland'da maceradan maceraya kosuyor adamlarimiz. (Ekip 3 erkek, 2 kadin gerci)

Nathan Edmondson hikayeyi yazmadan önce gidip pek cok asker ile görusmus, röportaj yapmis, bu yuzden sonucta ortaya cikan dergi gercekciligiyle oldukca dikkat cekmis.

Eger Tom Clancy romanlarini seviyorsaniz, Call of Duty gibi oyunlara hastaysaniz bu dergiyi de sevme ihtimaliniz yuksek.

hennessy

Güzel bir paylaşmı bu tarz hikayeler keşke Türkiye'de de basılsa. İkinci dünya savaşı zamanında geçen hikayelerde. İngiltere'de savaş halan devam ediyormuş bildiğim kadarıyla.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Alıntı yapılan: hennessy - 05 Eylül, 2013, 07:13:29
İngiltere'de savaş halen devam ediyormuş bildiğim kadarıyla.

Bu ingiliz "Savaş" serisi Demirbaşın bastıkları değil sanırım.

emre ozdamarlar

Bu serinin yazar ve cizeri yakaladiklari basari uzerine Marvel tarafindan transfer edildiler. Ilk isleri Marvel Now kapsaminda yeni bir Punisher serisi olacak.

dean

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 14 Ekim, 2013, 21:20:53
Bu serinin yazar ve cizeri yakaladiklari basari uzerine Marvel tarafindan transfer edildiler. Ilk isleri Marvel Now kapsaminda yeni bir Punisher serisi olacak.