7 Harami-YKY

Başlatan rumar80, 06 Eylül, 2013, 22:49:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Bugün aldım ve hemen okuyup bitirdim. Birbirinden farklı güç ve karakterdeki beş kişi/yaratık iki cüce tarafından kiralanır. Hep birlikte eşsiz cüce hazinesini çalacaklardır, ama işler o kadar da kolay olmayacaktır.
   Bir Tolkien dünyasında gibisiniz. Dialogdan çok çizim ağırlıklı. İlginçtir 7 dedektifden daha çok beğendim.  Okuyan diğer dostların da yorumunu bekliyorum.

hanac

Sevgili adminim.

Bu hafta sonu okumayı düşünüyorum.

Yorumlarımı buraya eklerim.

kandorlu

Ben dün okudum ve beyendim yedi detektifide beyenmiştim yani yediler serisine devam edicem üçüncü kitap ne olacak merak ediyorum.

haysat

Nedense ben bu tür hikayeleri daha çok seviyorum.

Var olmayan bir dünya ve yaratıklar insanlarla harmanlanmış bir dünya,basit ama harika bir hikaye keyif alarak okuduğum bir kitap oldu. Aslında bu karekterlerle harika bir seri oluşturula bilir.

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

HacıGeraltEmmi

İdare eder, eh işte, fena değil kıvamlarında bir kitap. Fazlasıyla basit ve klişe bir konu fantastik bir dünyaya uyarlanmış. Çizim ve renklendirme, konusundan daha iyi.

pearl jam

Alıntı yapılan: designer73 - 16 Eylül, 2013, 18:22:05
İdare eder, eh işte, fena değil kıvamlarında bir kitap. Fazlasıyla basit ve klişe bir konu fantastik bir dünyaya uyarlanmış. Çizim ve renklendirme, konusundan daha iyi.

katılıyorum.

hanac

Designer73 ve Pearl Jam'e katılıyorum.

Açıkçası çok beğenmedim.

Çizimler iyi ama hikaye olmamış.

darkwood

Alıntı yapılan: hanac - 14 Kasım, 2013, 10:37:37
Designer73 ve Pearl Jam'e katılıyorum.
Açıkçası çok beğenmedim.
Çizimler iyi ama hikaye olmamış.
Hımmm. Çizimlerin etkisiyle alıp bir kenarı koyduğum ve okumayı düşündüğüm kitaplardandı, bir süre daha bekleyebilir o zaman.  :P
Darkwood Sakinleri..

Mister NO

Satın almadım, almayacağım da.  ;D

haysat

Sevgili adminim hepsi bi arada olmuyo konusu zayif olabilir ama cizimler gercekten guzel.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

tommikser

FRP tarzı veya Yüzüklerin efendisi diyebileceğimiz ondan referans alan ama çizimlerden başka bir güzellik yakalayamayan bir yayın.Yayından çok yayıncıya gıcık olduğumuda söyleyeyim.Madem bu boyutta yayın basabiliyorsunuz diğer yayınları neden mahvettiniz.Sanırım bu çr işini anlayan adam getirmek zor.Roman basmak gizi zannediyorlar kafalarına göre yayınlıyorlar.Sen Okko'yu Samuray'ı mahvet onlara göre asat bu yayını hem tek tek hemde orjinal çıkar.Pes diyor daha fazla konuşmuyorum.Konuştukça daha fazla deliriyorum. >:(

alan ford

Alıntı yapılan: tommikser - 18 Ocak, 2014, 10:51:40
FRP tarzı veya Yüzüklerin efendisi diyebileceğimiz ondan referans alan ama çizimlerden başka bir güzellik yakalayamayan bir yayın.Yayından çok yayıncıya gıcık olduğumuda söyleyeyim.Madem bu boyutta yayın basabiliyorsunuz diğer yayınları neden mahvettiniz.Sanırım bu çr işini anlayan adam getirmek zor.Roman basmak gizi zannediyorlar kafalarına göre yayınlıyorlar.Sen Okko'yu Samuray'ı mahvet onlara göre asat bu yayını hem tek tek hemde orjinal çıkar.Pes diyor daha fazla konuşmuyorum.Konuştukça daha fazla deliriyorum. >:(

sayın mikserci bu aralar size çok hak veriyorum :D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Solomon Kane

Ben Yedi Harami bilmem :) benim bildiğim bir 40 haramiler var :D gerisi yalan :D
Hiç bir yerde huzur bulamazken ölmek için endişe etmek neye yarar? JUDAS

Yarım uyku 4 sandviçe bedeldir. ( Demir Pençe Filminden)

" Çelikten yüreklerimiz, tunçtan ruhlarımız, kurşundan mermilerimiz vardır."

Bütün çizgi romanları bulabileceğiniz tek yer cennettir. ( Ben :) )

kalidor

Yedi serisinin şimdilik en zayıf halkası. Fantastik öyküleri severim ama bu öykünün en düşük beklentileri bile karşılayamayacağını belirtmeliyim. 2 cüce, 3 insan ve  2 devden oluşan Yedili, cücelerin hazinesine ulaşıp efsanevi tacı çalmak için cücelerin dağına yolculuğa çıkarlar. Öykünün başlangıcı iyi olsa da bu tür fantastik öyküler için bir evren inşaası bence önemli. Yani insanlarla devler denilen daha çok ork benzeri yaratıkların neden aynı şehirlerde yaşadıkları, nehrin içindeki canavar balık gibi unsurların bilinmesi okuyucuyu öyküye daha çok bağlar düşüncesindeyim. Tabi tek albümlük bir macerada da bunlara değinmek zor. Dragonero'nun ilk cildindeki gibi alakasız bir şekilde çıkan ve sonra yine aynı ivedilikle yok olan büyücüye benzer bir cadının da oldu bittiye getirilmesi anlamsız olmuş. Yine de genel olarak keyif almadığımı söyleyemem. Fantastik edebiyat düşkünleri bir göz atabilirler.
Crom! Ölüleri Say...