13 Eylül 2013 Edirne toplantısı

Başlatan alan ford, 13 Eylül, 2013, 20:53:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alan ford

Büyülü Dükkan İlYas ErkuL kısa bir Edirne gezisi yapınca Ayhan ve ben de mihmandarlık yaptık. Ahmet abi'ye kapıdan uğradık , forumun kendisini özlediğini ısrarla belirrtik ama Ferdi işine feci daldım dedi. Neyse efendim kısa gezimizden fotolar buyrun aşağıda.

Avarel kılıklı olan benim , mister blöf'ü zaten tanıyorsunuz Guantanamo namlı Ayhan'da şahane Zagor baltaları yapar , bir tane 'de haysat'a (ne demekse ) gönderdi. Aha da buradan duyuruyorum ;)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

s.b

Abiler afiyet olsun diyelim bari. Yediniz, gezdiniz, tozdunuz. Sağınızda cami, solunuzda cami, arkanızda cami.
Yahu ne mübarek insanlarmışsınız siz öyle. Cuma namazından yeni çıkmış gibi bir haliniz var. Ortadaki sakallı imam galiba.
Tanınmamak için gözlük takmış.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Mister NO

Ortadaki Franck Ribery değil mi?  :P

Edirne'deki dostları İstanbul'da da görmek dileğiyle.

yunusmeyra

harika..
not:tabaktaki ciğerler yenmiş ve sadece soğanlar görülüyor  ::)  ;D
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

darkwood

Fotolara bakılırsa güzel bir gezi ve mini toplantı olmuş.
Darkwood Sakinleri..

Tarkan Kurt

Güzel bir toplantı olmuş. Edirne'ye selamlar.

guantanamo

sevgili arkadaşlar edirnedenin neresinde resim çekinirseniz çekinin
sağınızda solunuzda ve arkanızda cami çıkar
nemutluki bukadar camisi çok olan bir il ben görmedim

hanac

Sn. Alan Ford'a soruyorum;

Burası hangi ciğercidir ?

hennessy

DAMPYR

Edirne toplantısı güzel geçmiş.İlyas bide antalyaya uğrasada bide burada bi toplantı yapsak.başka türlü toplanacağimız yok... :-\ 8) :D

alan ford

Alıntı yapılan: hanac - 14 Eylül, 2013, 20:50:19
Sn. Alan Ford'a soruyorum;

Burası hangi ciğercidir ?

Kırkpınar ciğercisidir. Çorbacı olmayan , ciğerci Aydın'da çok sıra vardı ve İlyas Bey çok meşgul bir adam olduğundan beklemek istemedi.  ;)
Alıntı yapılan: hennessy - 14 Eylül, 2013, 21:43:34
Niye o ciğercide bizde yokuz?

Efendim bu tamamen sizin suçunuz , buyurunuz geliniz. Henessy Edirne'ye geldi de biz mi ciğerciye götürmedik. Sizi hakiki Aydın'a götürürüz, çakma Aydın'lardan itinayla uzak tutarız ;D

hennessy

Alıntı yapılan: alan ford - 15 Eylül, 2013, 01:40:40
Kırkpınar ciğercisidir. Çorbacı olmayan , ciğerci Aydın'da çok sıra vardı ve İlyas Bey çok meşgul bir adam olduğundan beklemek istemedi.  ;)
  Efendim bu tamamen sizin suçunuz , buyurunuz geliniz. Henessy Edirne'ye geldi de biz mi ciğerciye götürmedik. Sizi hakiki Aydın'a götürürüz, çakma Aydın'lardan itinayla uzak tutarız ;D

O zaman bir dahaki ay müsait olduğunuz biz c.tesi haber verin gelelim çiğer yemeye yorum yapalım )

pizagor

Edirne deniz olmayıp da hala güzel olabilen sayılı illerden bence. Ciğer ve ezme de cabası... İlyas da sakalı iyice salmış :)

dostlara selam olsun...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

alan ford

Alıntı yapılan: hennessy - 15 Eylül, 2013, 17:06:12
O zaman bir dahaki ay müsait olduğunuz biz c.tesi haber verin gelelim çiğer yemeye yorum yapalım )

Bayram öncesi ve sonrası cumartesiler değil ama diğerlerinde müsaitim. İstediğiniz zaman bekleriz.