Better Call Saul

Başlatan Harun Ça, 13 Eylül, 2013, 21:18:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun Ça

[IMG]http://i.imgur.com/V4GKjdg.jpg[/img]

Breaking Bad efsanesinin bitmesine sayılı bölüm kala onun boşluğunu doldurmayacak olsada ailemizin avukatı Saul Goodman'ı anlatacak spin-off dizisi geliyor. Aslında bu proje geçen seneden beri konuşuluyordu lakin resmi bir açıklama yoktu. AMC onay vermiş. Dizi Breaking Bad öncesi Saul'un avukatlığa başlangıcına odaklanacak ve komedi ağırlıklı ilerleyecekmiş.

V

İşgüzar avukat Saul Goodman karakterinin diziyle birlikte sona ermeyeceği belliydi.Bekleyelim,görelim..
"İstemem,eksik olsun.."

Harun Ça

Kasımda başlayacakmış.

hanac

Alıntı yapılan: Mic-Har - 14 Ocak, 2014, 23:08:14
Kasımda başlayacakmış.

Hastasıyız.  :)

İnşallah çok başarılı olur.

SMUB Çizgi Roman

Dün fark ettiğim, fake olmaması için dua ettiğim haber :) Eğlenceli bir şey olacak, yamuk kafalı tonton Huey`in de dizide bulunacağını umarım.

dean

Harun Ça

Michael "Mike" Ehrmantraut (Jonathan Banks) diziye katılmış.

hanac

Alıntı yapılan: Mic-Har - 28 Ocak, 2014, 12:07:41
Michael "Mike" Ehrmantraut (Jonathan Banks) dizeye katılmış.

Süper haber. Ekip tamamlanıyor.

dean

Alıntı yapılan: Mic-Har - 28 Ocak, 2014, 12:07:41
Michael "Mike" Ehrmantraut (Jonathan Banks) dizeye katılmış.

Güzel haber. Diziyi merakla bekliyorum.

dean

doktor1881

komedi olarak iş yapar Breaking Bad tadına yanaşmasını düşünmek bile hayal

emre ozdamarlar

Bastan 30dk.lik komedi olarak dusunulmus, daha sonra 1 saatlik dramada karar kilinmis. Simdiden 2. sezon icin onay verilmis. Ilk sezon 10, 2. sezon ise 13 bölum olacakmis. Breaking Bad'in 6 yil öncesini anlatacakmis dizi.

ferzan

Geçen hafta birer gün arayla arka arkaya iki bölümü verilerek ilk sezon başladı...Breaking Bad hissiyle nostalji tazeleyeyim, vakit geçsin diye başına oturmuşken, açılışından itibaren müptelası oldum ve iki bölümü su gibi içtim...

Herşey bir yana, çok ince ve zekice göndermeler, mini toplumsal eleştiriler ve saire, siz çok aramadan seyir esnasında arka fondan gelip sizi buluyorlar ve dizinin seyrine lezzet katıyor...Pek çok dizide var böyle detaylar ama Saul'daki gibi yalın ve basit bir biçimde yormadan, abartmadan verilmesi çok hoşuma gidiyor...

Kısacık jeneriğiyle, Breaking Bad'den daha hızlı içine alan işleyişiyle, Breaking Bad ile olan küçük bağlantıları ve göndermeleriyle ( meraklısı ilk bölümü izledikten sonra o bölümde yer alan easter egg'leri aratabilir ) şu an liste başı dizim oldu ilk iki bölüm itibariyle...Bakalım, bu gece de 3. bölümü izleyeceğim...

Breaking Bad'de çok aman aman hastası olmadığım, sadece bir parça sempati duyup beni gülümseten ama çok da tınmadığım bir karakter iken ( ki Walter White da öyleydi benim için, asıl ilgimi çeken karakterler Gustavo gibi, Gale gibi önemli arka fon karakterleri idi ), kendi serisiyle ilk fırsatta Breaking Bad'e yeniden başlama kararı aldırdı bana...

Gerçekten çok sağlam bir hikaye yazıldığını düşünüyorum bu karaktere, hiçbirşey bildiğimiz gibi değil ( zaten BB'den çok öncesi ama ona rağmen ) ve tek bir saniyesinin fuzuli olduğunu düşünemedim izlerken...Öylesine dolu dolu, öylesine doyurucu iki bölümden sonra üçüncü için saat sayıyorum...

Ve son olarak, Breaking Bad'den yadigar, sessiz sakin bölüm kararışlarını, incecik martı sesli ya da hafif rüzgar sesli ekran kararmalarını, aynı sessizlikte kapanış sonrası gelen kısa arka jenerik mantığını özlemişim...

Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

emre ozdamarlar

Cevremde bu diziyi izleyen herkes muhtesem oldugunu söyluyor. Ben ise tum sezonun bitmesini bekleyip oyle izleme taraftariyim.

lampard

İlk iki bölümünü izledim ben de, çok beğendim. Damağımızda kalan Breaking Bad tadını aynen vaadediyor.