JBC : Deadpool : Wade Wilson'ın Savaşı ( Wade Wilson's War )

Başlatan Jedmau, 04 Ekim, 2013, 12:53:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NIC

Alıntı yapılan: Jedmau - 10 Ağustos, 2014, 12:01:11
Marvel Now :)

Teşekkürler güzel sözleriniz için , biz kimse ile yarış halinde değiliz :) her basılan yeni kitap bizim de sayılır :)

Güzel gidiyor herkes , daha da iyi olacak

Ertan bey

harika işler yapıyorsunuz ama lütfen bu çizgiyi bozmayın para kazanmak zevk alarak basmanın önüne geçmesin

Jedmau

Merhaba ,

Lütfen yanlış anlamayın , sizlerin samimiyetine güvenerek yazıyorum bu yazıyı.

Beni tamıyan insanlar bilirler , benim asıl işim ve geçim kaynağım bu değil. Ne Jedbang.com ne de JBC yayıncılık benim için bir geçim kaynağı asla olmamıştır . Hata bu firmalardan kazanılan 1 kuruş bile özel harcamalarımıza kullanılmadı 8 senedir. Tüm gelir firmalarının büyümesi için firma bünyesinde kaldı.

Tüm basılan yayınlar tamamen ego , hayal ve hayranlık için basıldı . Zaten fiyat politikamızdan anlamışsınızdır. Batman basılmadan önce insanlar 40 Tl fiyattan bahsediyorlardı. Elimizden geldiğince ucuz tutmaya çalışıyoruz.

304 sayfa parlak kuşe Black Mirror 37.5 tl ye satışa çıkıyor.

Neyse , merak etmeyin biz bu işi seviyoruz , sevdiklerin çizgimizde doğru kalacaktır.

Sevgiler
Ertan

Jedmau

Jedmau

Deadpool – Wade Wilson'un Savaşı

Özgün Adı : Deadpool – Wade Wilson's War

Duane Swierczynski
Yazar

Jason Pearson - Dexter Vines
Çizer

Cenk Könül
Çevirmen

Banu Erdoğdu
Redaksiyon

Bora Öngürer
Editör

Ekin Can Seyhan
Yayın Kordinatörü

Berk Șentürk
Grafik ve Uygulama

Ertan Ergil
Yayın Yönetmeni

DEADPOOL BİR YALANI YAŞIYOR!

Meksika'daki acımasız katliamda yüzlerce kişi ölmüştür – manyak ve geveze bir paralı asker bu kıyımdan sağ kurtulduğunda olay uluslararası bir hadiseye dönüşür. Bu manyak, Wade Wilson'dur ve yapması gereken bazı açıklamalar vardır! Her daim insan canlısı (!) olan Deadpool, eline geçirdiği bu fırsatı, askerlik döneminde gönüllü kobay olarak katıldığı Waepon X Projesine ve vatanına hizmet etmek için bir süper-askere dönüşme hikâyesinden oluşan gerçek kökenine, ışık tutmak için kullanır.

Ama durun, bu hiç de bizim tanıdığımız ve sevdiğimiz küfürbaz, sivri zekalı, parti delisi, insan düşmanı paralı askere benzemiyor. Deadpool'un kişisel tarihini –ve arızalı zihnini- gözler önüne seren bu hikâyede, gerçekler tamamen bakış açınızla alakalı. Gerçekte kırmızı-siyah maskenin ardında gizlenen kişi kim ve Meksika'da aslında neler oldu?

Deadpool: Wade Wilson'un Savaşı serisinin #1-4 arası sayıları (Yani tamamı!) bu ciltte toplanmıştır. Yazan Duane Swiercynski (Cable) ve çizen Jason Pearson (Body Bags).

1. Baskı Ağustos 2014 - İstanbul
ISBN : 978-605-64967-2-1
Sayfa Sayısı : 112
İç : 135 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt - iplik dikiș
Kapak : 300 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt
Fiyat : 22.50 TL

Mrtekin

Türkiye'de ilk defa basılan deadpoolun 3 ayda 3000 basıp 2. Baskıya girmesi, turkiye çr piyasası adına cok guzel bir gelişme, yukariya dogru bu yukselis cok iyiye işaret.

Jbc'yi bu tercih ve basarilarindan dolayı tebrik ediyorum. İnsallah diger yayıncılarımizda yayinlarinda bu sayılara ulasirlar.
They drew first blood...

Jedmau

Teşekkürler , sanırım uzun zamandır bir deadpool açlığı vardı , bir anda yüklenme oldu.

Şu anda ise Batman :  Baykullar Divanı ön sipariş adetleri çok yüksek , sanırım oda 3-4 ay içinde 4000 satar gibi.

Bakalım ne olacak , destekleriniz için her birinize teşekkür ederim.

sevgiler
ertan

Mrtekin

Ben esasen baykuşlar divanı ve kara aynanın cok daha yüksek satacagini dusunuyorum.

Hayırlı olsun, umarım yeni bir rekor daha kırarsınız.
They drew first blood...

tommikser

Benim hayalim NTV gibi çizgi roman adı altında çamur bişey basmayan gerçek bir çizgiromanın ve yayıncısının 10 bin sattığını görmek.Sanırım Ertan abi sayesinde bu hayale oldukça yakınız.

Jedmau

Jedmau

Son okuma ve diğer tüm grafik işleri tamamlandı. Sanırım Pazartesi salı baskıya gireceğiz.

Bu arada bu hikaye hakkında size biraz bilgi vermek isterim.

Aslında bu hikaye tam olarak resmi olmasada Deadpool'un origin hikayesi gibidir. Hikaye baya eğlenceli , kafanızı karıştıracak , baya bir güldürecek ve en önemlisi deadpool hakkında biraz daha bilgi sahibi yapacak.

Hikaye'de Deadpool'a domino , bullseye ve silver sable eşlik ediyor. karşılıklı diyaloglar baya eğlenceli.

Bu yayın 112 sayfa olduğu halde ( marvel evrenini öldürüyor 96 sayfaydı ) fiyatı yükseltmedik yine 22.5 yaptık. internet ve kadıköyden çok daha uygun fiyatlara alabilirsiniz.

bir önceki deadpool hikayesi sarmadıysa , bu hikayeye bir şans verin derim ( ilk hikaye çok iyi olmasada devamı olan 3 cildi de basacağımız için çok önemli bir sayıydı. Devamları ilk hikayeden çok daha iyiler )

sevgiler
iyi geceler
ertan

abselemon

Jbc gerçekten çok güzel gidiyor. Okuyucu da bu emeğin karşılığını fazlasıyla veriyor diye düşünüyorum. Konu ile alakalı bütün sayıların birarada basımı çok iyi bir düşünce. Jbc de bu şekilde seri biten yayınevi sınıfına tlamış oldu. Jedmau'dan ufak bir ricam var. Bu zamana kadar tam olarak basıp bitirdikleri eserleri bir liste şeklinde burada yazarsa çok sevinirim.

Honore

Baska bi sayfada daha sormustum ama belli ki daha gormediniz ertan bey. O yuzden ben tekrar sorayim: 2015te cable & deadpool yayinlama gibi bir planiniz var mi? Eger varsa marvel evrenine baslamayi 2015 e erteleyecegim. Cevabi muhim bu sebepten :)

Jedmau

Görmemişim , çok pardon :)

Şimdilik yok malesef. belki fikrimiz değişir :)

Honore

Alıntı yapılan: Jedmau - 18 Ağustos, 2014, 04:45:36
Görmemişim , çok pardon :)

Ne demek ertan bey :)

Alıntı yapılan: Jedmau - 18 Ağustos, 2014, 04:45:36

Şimdilik yok malesef. belki fikrimiz değişir :)

Bilgilendirme için çok teşekkürler

Jedmau

Evet kitabımız çıktı :)

Bu akşam dağıtıma çıkıyor , geç saatlerde kadıköyden alabilirsiniz :)