EKİM 2013

Başlatan haysat, 05 Ekim, 2013, 01:39:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haysat

Özer Sahaf - Çizgi Düşler Yayınevi / Çizgi Roman Dizisi
Brendon Sayı:11 / Hayallerin Efendisi

Özer Sahaf - Çizgi Düşler Yayınevi / Çizgi Roman Dizisi
Nathan Never Sayı:10 / Fenıce

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

haysat

Gerekli Şeyler / Çizgi Roman Manga Dizisi
Hellsing / Cilt :6

Londra, caddeleri kan nehirlerine, şehir sakinleri de en karanlık korkulardan oluşan lejyonlara çeviren, vampir nazi güçleri, Millenniuma teslim olurken, Hellsing organizasyonu kuşatma altındadır. Hellsingin ölümsüz şampiyonu, Alucard denizin ortasında mahsur kalmışken, Integra Hellsing ve alemlerin savunucuları için son yakındır. Ve katliamın en coşkulu anında, Vatikan saldırıp hem Millenniumu hem de Hellsingi bir darbede yok etmek için fırsatı kaçırmaz.

Dünya çapında hit olmuş animeyede ilham kaynağı olan manga, Kohta Hiranonun Hellsinginde, gotik korkular, vahşet dolu aksiyon ve kara mizah, dünya üzerindeki bütün otakuların hayal güçlerini yakıp kavuran kanlı bir karışıma dönüşüyor.

"En rahatsız edici mangalar haricinde, aşırı, şiddetli ve sapıkca vurguları ile, diğer mangaları utandıracak bir manga."
- AnimeNewsMetwork.com-

haysat

Naruto / Cilt :12

Elit Ninja Neji mi? Yoksa Ezik Naruto mu?

Çuunin seçme sınavı son karşılaşmalarında Neji ve Naruto karşı karşıya geliyor. Lanetli bir mühürü olan Dahi Ninja Nejiye, bütün gücüyle saldıran Naruto... İşte şimdi dananın kuyruğu kopacak...!!

haysat

Bleach Cilt :5 / Devin Sağ Kolu

İçigonun önüne çıkan Quincy Uryuu, "Şinigamilerden nefret ederim." diyerek aniden onu düelloya davet eder! Yirmi dört saat içinde en çok Hollow devirebilenin kazanacağı düello önerisini İçigoya sunar. Çok geçmeden, çağırdığı Hollowlar kasabadaki insanlara saldırmaya başlar!

haysat

Akılçelen Kitaplar / Çizgi Roman Manga Dizisi
Vampir Şövalye Cilt:2

Tanınmış bir okul olan yatılı özel Cross Akademisinde gündüz ve gece dersleri bir arada bulunuyor. Gündüz derslerine sıradan öğrenciler devam ederken elit bir grup olan gececi öğrencilerin hepsi birer vampir!! Gündüzcüler için vampirlerin varlığı da gece derslerinin gerçek yüzü de kesinlikle bir sır. Bu büyük sırrı iki kişi korumakla görevli, Yuki ve Zero, onlar Akademinin Koruyucuları!! Gece sınıfının sınıf temsilcisi saf kan vampir olan Kaname ise bu önemli görevde Yuki ve Zeronun en büyük destekçisi.

Zero içgüdülerine bir türlü karşı koyamaz ve vampir tarafı uyanmaya başlar. Acı içinde sağduyusu ile içgüdüleri arasında gidip gelen Zeroya yardım etmeye çalışan Yuki, gececi öğrencilerin verdiği gece partisine giderek vampirler dünyasının sırlarını anlamaya çalışır. Ama Zeronun geçmişini bilen birinin ortaya çıkmasıyla durum aniden değişir...

Manga tutkunlarının merakla beklediği Vampire Knight- Vampir Şövalye, mangayı Türkçe okumak isteyenler için ikinci cildiyle raflarda!

haysat

NTV Yayınları / Çizgi Roman Dizisi
Agatha Chrıstıe / Briç Masasında Cinayet - Ölüm Çığlığı

Cinayetin kraliçesinden soluk kesen iki hikâye daha...

Briç Masasında Cinayette ünlü dedektifimiz Hercule Poirot mükemmel suçluların peşine düşüyor. Gri hücreleri bir kez daha işbaşı yapan Porirot, cinayet işleyip de yanına kâr kalanları bir bir ortaya çıkarıyor.

Cinayet bir rahipevinde işlenince çözmek de rahibe kalıyor, tabii ki Miss Marpleın yardımıyla! Ölüm Çığlığındaki rahibin deyimiyle Miss Marple her zaman haklı çıkıyor...

haysat

Gerekli Şeyler / Çizgi Roman Dizisi
The New Avengers Cilt :11 / Yüce Büyücü Arayışı

Gizli Savaş ile başlayan olaylar serisi en sonunda finale yaklaşıyor. Kahramanların adi suçlular olarak muamele gördükleri Spider-manin eski düşmanlarından Green Goblinin yani Norman Osbornun dünyanın polisliğine soyunduğu Karanlık Hükümranlık bütün hızıyla devam ediyor. Dünyanın en büyük büyücüsü olan Doktor Strange Avengersı kurtarmak için kötücül güçlerden yararlanmış bunun sonucu da yüce büyücülük ünvanını yitirmiştir. Şimdi Avengers yeni Yüce Büyücü arayışında ona yardım ediyor. Ama karşılarında Hood var. Yada daha kötüsü.

Yeni bir yüce büyücü olmak zorunda...

Doktor Strange geri dönmüştür ve varis arayışları başlar-peki ya bu Avengersın sonu olursa? Umutsuzca kendi gücünün varisini ararken, vaftiz edilmiş kişiyi birilerinden önce-şeytani birileri- ortaya çıkarmak için Avengers takım arkadaşları ile yeniden bir araya gelir-ve onları, mistik sanatın ustalığı için tehlikeye atar!

Brian Michael Bendis (Ultimate Spider-Man) Karanlık Hükümdarlık dramasında bu büyü macerasına biçim veriyor ve Billy Tan (Uncanny X-Men) ile Chris Bachalo (Amazing Spider-Man) çizgileriyle ona destek veriyor.

haysat

Gerekli Şeyler / Çizgi Roman Dizisi
The Mighty Avengers Cilt  3 / Gizli İstila 1. Kitap

Nick Fury geri döndü!

Skrulllarla savaş Gizli İstilada heyecan fırtınasına dönüştüğünde, Mighty Avengers bu olayın en zorlu sorularından çoğunu cevaplar: Nick Fury nerede ve neler planlıyor? Bu gizemli "Tırtıllar" kim? Sentryyi tek başına bu şekil değiştiren uzaylıları alt etmekten alıkoyan ne? Ve Hank Pym bir Skrull... bu nasıl oldu?! Başrollerde Fury, Sentry, Pym, Spider-Woman, Wasp ve Avengers, bu dört hikâye aynı anda hem sizi heyecanlandıracak hem de cesaretinizi kıracak.

darkwood

Özellikle Gerekli şeyler ve çizgi düşler Ekim ayında güzel işlere imza attılar yine.
Fuara kadar çizgi düşlerin Day tripper, storia 2, Tolga gibi 3-4 kitap daha çıkartma gayretler var. Lal'in aylık kitapları her an gelebilir. Marmara çizgiden de yeni bir şeyler bekliyoruz.
Darkwood Sakinleri..

gamlıbaykuş

Ben Gerekli Şeylerden fuara kadar bir Essential bekliyorum. :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

haysat

Oğlak Yayıncılık / Maceraperest Çizgiler Dizisi
Aylık Teks Sayı: 200 / Kuzeyin Şeytanları
Tamamı Renkli

Efsanevi Sis Savaşçıları, korkunç ve ürkütücü düşmanlar, heyecanlı ve çok renkli bir macerada Teks ile ortaklarını kuzeyin keşfedilmemiş topraklarında bekliyorlar!

Oğlak Yayıncılık / Maceraperest Çizgiler Dizisi
AltınTeks Sayı:164 / Ateş Dansı

Mefisto'nun oğlunun intikam saati gelmiştir, Tiger'dan sonra Teks ve arkadaşları da eline düşerler...