Kızılmaske 4 çıktı, Büyülü Dükkan'da satışta!

Başlatan İlyas Erkul, 05 Ekim, 2013, 15:58:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Süpersin İlyas böylece çıkmıyacak diyenlerde mosmor oldu.Hala almıyanlar seri aldı başını gidiyor.Acele edin.kapaklarda Süper.Sanırım Aylığa geçtik... 8) 8) 8)

Tarkan Kurt

İlyas seni canı gönülden tebrik ediyorum. Yayıncılık işine oldukça iyi bir giriş yaptın. Çıkardığın yayınlardan Thor'un ilk sayısını aldım ve devamını da alacağım. Kızılmaskeyi henüz almadım ama yakın zamanda Kadıköy'e geçtiğimde 4 cildi birden alacağım.

mrex

tommikser

hanac

Alıntı yapılan: tommikser - 06 Ekim, 2013, 16:44:50
Nasıl ya hani 4.ciltten sonra çıkmayacaktı? ;D

Bu esprinin son kullanım tarihi bugün itibari ile bitmiştir.  :)

aa

Büyülü Çizgiye tekrar çok teşekkürler...sanırım bundan sonra aylık çıkacak ve seri düzgün olarak tamamlanacak. Yeni biz HOZ (seri tamamlayan yayınevi) doğuyor galiba...
Esse Gesse Hayranı...

altay1944

Kendi deyimi ile sokaklarda tezgahtan doğan büyülüçizgi sahibi İlyas ERKUL'un Türk çizgiroman okuyucusu ile kurduğu yakın ve samimi hava ile ve en önemlisi daima tevazu göstererek ,verdiği sözleri yerine getirerek yakın zamanda bir çok dev(!) yayıevini gölgede bıraktı.Teşekkürler ilyas herşey için.Sen çizgiroman bastıkça bütçem elverdiğince destekçinim.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

Saint2

Alıntı yapılan: altay1944 - 06 Ekim, 2013, 19:40:24
Kendi deyimi ile sokaklarda tezgahtan doğan büyülüçizgi sahibi İlyas ERKUL'un Türk çizgiroman okuyucusu ile kurduğu yakın ve samimi hava ile ve en önemlisi daima tevazu göstererek ,verdiği sözleri yerine getirerek yakın zamanda bir çok dev(!) yayıevini gölgede bıraktı.Teşekkürler ilyas herşey için.Sen çizgiroman bastıkça bütçem elverdiğince destekçinim.

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D