Conan - Red Sonja 'crossover'ı

Başlatan pizagor, 10 Ekim, 2013, 13:03:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kalidor

Vayy güzel haber. Çizer ekibi olarak Tomás Giorello ve Jose Villarrubia olsun ama. Ne Brian Wood'un gencolarını ne de Mel Rubi'yi istemiyoruz!
Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Çok iyi bir haber, merakla bekliyoruz.

Darkwood Sakinleri..

tommikser

Bu başlığın devamı ne oldu arkadaşlar?Yayınlandı mı yayınlanmadı mı?Yayınlandıysa kopya mı değil mi acil cevap bekliyorum ???

kalidor

Daha bir hareketlilik yok, takip ediyorum mevzuyu. Conan vs Groo gibi iptal edilme ihtimali de olabilir mi şimdilik bilmiyorum. O işi Dark Horse sessiz sedasız kaldırmıştı.
Crom! Ölüleri Say...

kalidor

4bininci (4.000) mesajımı da her milenyum mesajım gibi yine bir Conan mesajıyla taçlandırayım dedim. ;)

16 yıldır beklenen büyük buluşma sonunda gerçekleşiyor. 2013 Ekim ayında duyurulan crossover sonunda Ocak 2015'de okuyucularıyla buluşacak. Yazar Gail Simone (Welcome to Tranquility, Wonder Woman,Deadpool #65-69) isimli tonton bir hanım. Brian Wood'un da yazar olarak yer alacağı duyurulan projede Wood geri çekildi ve artık Gail Simone'ye Jim Zub (IDW-Dungeon's & Dragons, Pathfinder) eşlik edecek. Çizer ise benim beğendiğim ve önceden Road of Kings serisinde de çalışmış olan Dan Panosian. Senaryoyu bilemeyeceğim ama Panosian da bir Conanperver olduğu için seriden ümidim var. Bkz: http://www.urbanbarbarian.com/

Öykü ilk lansmanda Dark Horse ve Dynamite tarafından Dark Shadow vs Grendel olarak duyurulmuştu. Konusu ise kısaca Conan ve Sonya'nın bir büyücü-rahibin karanlık ve kötücül çağ başlatmasını engellemek için mücadelelerini anlatıyor. Seri gereği ilk defa mı tanışacaklar yoksa eski tüfek muhabbeti mi olacak bilmiyorum ama ikinci ihtimal daha yüksek. Çünkü biliyorsunuz Conan ve Sonja ilk defa Turan'da paralı askerlik yaparken tanışmışlar ve maceranın sonunda Conan, Sonya'dan beklemediği bir kazık yemişti.

Şu an webde bunun dışında pek görsel yok:

Crom! Ölüleri Say...

yunusmeyra

Kalidor öncelikle tanıtım ve 4000.mesajı barbarlara ayırdığın için teşekkürler..conan ve sonja'nın her daim gündeme gelmelerini ,albümlerinin daha sık ve düzenli basılmasını arzu edenlerdenim..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR