idefix mağdurları

Başlatan altay1944, 23 Ekim, 2013, 20:42:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

altay1944

1 ay evet evet yanlış okumadınız 1(bir) ay önce verdiğim siparişten tık yok .Facebook sitesine girdiğinizde sipariş numaranızı istiyorlar en kısa zamanda size döneceğiz diyorlar(ihtimalen boottur)...Ama tık yok resmen dalga geçiyorlar.Ben mağdur oldum siz olmayın.Dikkatli olun çizgiroman dostları.Benden söylemesi...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

can amca

Ben de Eylül başı verdiğim (gafletle) bir siparişi 3 haftada aldım. Direk kendi sitelerinden müşteri temsilcilerine 4-5 kere yazdıktan sonra geldi. Ama bu  İdefix'ten yaptığım son alışveriş oldu.  >:(

darkwood

Benimde 8 Eylülde yaptığım alışverişin bir kısmı dün geldi, bugünde bir tane kitap ayrı kargo ile geldi. Hiç sipariş vermediğim bir dergiyide faturaya eklemişler.  ???
Kalanlarıda bulamamışlar işlemleri iptal etmişler. Bir daha alışveriş yapmak mı kenarda dursun.  >:(
Darkwood Sakinleri..

Mister NO

pizagor

Alıntı yapılan: darkwood - 23 Ekim, 2013, 22:43:02
Benimde 8 Eylülde yaptığım alışverişin bir kısmı dün geldi, bugünde bir tane kitap ayrı kargo ile geldi. Hiç sipariş vermediğim bir dergiyide faturaya eklemişler.  ???

Bedelsiz ekledikleri Sabit Fikir dergisi olur genelde. Onu da paralı mı yapmışlar?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

altay1944

34 gün sonra siparişim geldi 86 kitaptan 22 tanesini göndermişler ve sitede sipariş işlemi tamamlandı yazıyor.Buyrun burdan yakın.Hay ben sizin gibi sitenin...Beni bile dinden imandan çıkardılar ya.Allah b...larını versin.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

darkwood

Alıntı yapılan: pizagor - 24 Ekim, 2013, 08:15:11
Bedelsiz ekledikleri Sabit Fikir dergisi olur genelde. Onu da paralı mı yapmışlar?

Evet faturaya 3 tl.olarak bu dergiyide eklemişler. ?

Alıntı yapılan: altay1944 - 26 Ekim, 2013, 10:47:16
34 gün sonra siparişim geldi 86 kitaptan 22 tanesini göndermişler ve sitede sipariş işlemi tamamlandı yazıyor.Buyrun burdan yakın.Hay ben sizin gibi sitenin...Beni bile dinden imandan çıkardılar ya.Allah b...larını versin.

Çok geçmiş olsun adaşım.
Darkwood Sakinleri..

gamlıbaykuş

86 kitapdan 22 tanesini göndermeleri gerçekten utanç verici bir durum.

Aslında aynı olayı ben de yaşadım. Bir arkadaşımla birlikte 60' a yakın kitap siparişi verdik gele gele 17-18 tane kadar kitap geldi. Ve bu rezillik içinde günlerce beklediğime inanamıyorum.

En gıcık olduğum durum ise siparişlerden bir tanesi 2 ciltlik bir takımdı. Birinci cildi göndermişler ikinci cilt piyasada dahi yok. Şimdi ben bu tek kitabı ne yapayım. Arşivlerini çok geniş tuttuklarını söylüyorlar ama internet sitelerinde gözüken kitapların çoğu ellerinde yok...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

V

Doğan gurubu idefix'i yok etmek için almış belli ki.Öz evlatları D&R'ın en ciddi rakibiydi. Oysa ki marka değeri ve ciddi müşteri potansiyeli olan İdefix'i yaşatmak daha doğru tercihti bana göre.
"İstemem,eksik olsun.."

Mister NO

Alıntı yapılan: V - 26 Ekim, 2013, 12:18:27
Doğan gurubu idefix'i yok etmek için almış belli ki.Öz evlatları D&R'ın en ciddi rakibiydi. Oysa ki marka değeri ve ciddi müşteri potansiyeli olan İdefix'i yaşatmak daha doğru tercihti bana göre.

Şaka yollu benim de böyle düşündüğüm oldu. Para verip aldığınız ve bir marka değeri olan firmayı neden yok etmeye çalışırsınız? Anlamak mümkün değil ancak yapılanlar da D&R nin lehine oluyor sürekli.

Önceki yazılarımda da belirtmiştim yaşadıklarımı.

Kararım kesindir idefix benim için bitmiştir.

mandrake66

Idefix yerine hangi siteleri tavsiye ediyorsunuz?

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: mandrake66 - 05 Kasım, 2013, 11:08:48

Bence kitapyurdu.com gayet başarılı...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

alan ford

Alıntı yapılan: mandrake66 - 05 Kasım, 2013, 11:08:48

rob 389 ve ilknokta sık sık alışveriş yaptığım ve şimdiye kadar ciddi bir problem yaşamadığım siteler. Özellikle rob 389 çizgi roman konusunda çok iyidir, yabancı dilde de çok sayıda kitap ve çizgi romana ulaşabilirsiniz :)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

zagortenay

Bende ayın geçen ayın 28inde sipariş vermiştim hala gelmedi demek daha çok bekleyeceğim.

pearl jam

idefix gibi şahane bir siteyi ne hale getirdiler hayret ediyorum. Sanal kitap fuarına kadar düzelir inşallah diycem ama ne zamandır aynı sorunlar devam diyor pek umudum yok açıkçası.