idefix mağdurları

Başlatan altay1944, 23 Ekim, 2013, 20:42:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Sanal kitap fuarı olacak mı acaba?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Huma

Alıntı yapılan: pizagor - 05 Kasım, 2013, 13:25:21
Sanal kitap fuarı olacak mı acaba?

Benim de en çok merak ettiğim şey bu :D

HacıGeraltEmmi

www.hepsiburada.com  kitap günleri başlamış. Bazı yayınevlerinde iyi indirimler mevcut. Kitap fuarına gidemeyen dostların bakmasında fayda var.

altay1944

İnanmayacağım bir şey oldu kitaplarım geldi.23.09.2013 tarihinde verdiğim sipariş 12.11.2013 tarihinde tamamlandı.Ama ne badireler atlattım. www.sikayetvar.com sitesinden başlayarak facebook sitesinde idefix sayfasına hergün şikayet bombardımanına başladım.www.altinmadalyon.com sitesinde konu açarak www.cizgidiyari.com sitesinde açılan konuya yazı yazarak kısaca her yolla mücadele ettim.ahhh!unutmadan hergün idefix sitesine mail gönderdim .Bıkmadan usanmadan ...Onlar bıkmış olmalı ki kitaplarımı gönderdiler.Fakat anlamadığım kolinin içinde çıkan faturada 25.09.2013 tarihi işlem kısmında ise 11.11.2013 tarihi gözüme çarptı.o zaman şöyle birşey olabilir.koli yurtiçi kargoda işlem yapılmamış depoda unutulmuş  olabilir veya kargo idefixin deposunda unutulmuş olabilir.Her iki durumda da mağdur olan ben olduğuma göre sorun iki firmadan birinde.Kendileri günah çıkarsın.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

Mister NO

Normal dönemde siparişleri aksatan idefix sanal fuarda nasıl bir performans gösterecek gerçekten merak ediyorum?

Sipariş vereceklere sabır diliyor, hikayelerini burada paylaşmalarını umut ediyorum.  ;D

konnektör

Arkadaşların şikayetlerini okuyunca oldukça şaşırdım, çünki idefix'e daha önceleri 1-2 sene önce 2 ayrı sipariş vermiştim, ikisindede problem yaşamamıştım.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

Harun Ça

Alıntı yapılan: konnektör - 12 Kasım, 2013, 22:00:49
Arkadaşların şikayetlerini okuyunca oldukça şaşırdım, çünki idefix'e daha önceleri 1-2 sene önce 2 ayrı sipariş vermiştim, ikisindede problem yaşamamıştım.

Daha önceleri sıkıntı yoktu, sanal fuarı iple çekerdik. Son 6-7 aydır böyle.

darkwood

İzlediğim kadarı ile D-R daha çok kendi sitesini gündemde tutmaya çalışıyor.
idefix te sanal fuar olacağından da kuşkuluyum açıkçası.
Darkwood Sakinleri..

hacibabs

Merhaba,
Son 10-15 yıldır sektöre hizmet veren dükkanlar varken ve aynı indirimleri yaparken niye ticari faaliyet dışında çizgi romanla hiç alakası olmayan bir siteye bu rantı sağlıyorsunuz.Sadece kargo farkı var.Onların yaptıkları kampanyalar dükkanlardada var.Ben de bu dükkanlardan biriyim.Örneğin sıfır durumdaki klasikleri tane 15.-tlden ince teksas tommiks ve swingleri tane 5.-tlden kalınları tane 12.-tlden satıyoruz.Benden alın diye demiyorum ama dükkanları canlı tutmak sektöre hizmet etmek değilmi?Ayrıca yüksek mıktardaki bir sipariş için ücretsiz kargo da alabilirsiniz.Bu mağduriyetlerdende kurtulursunuz.Sağlıcakla kalın.
TAYFUN Alemdağ

alan ford

Ama sadece çizgi roman almıyoruz ki be abi.  İdefixe hemen her derdimize deva oluyordu. Kendi adıma çizgi roman alışverişimin çoğunu Kadıköy esnafından ve mümkün olduğunca paylaştırarak yapıyorum zaten. Ama çizgi romanlar dışında alınacak daha o kadar çok kitap varki. Bir de kitap fuarı zamanı indirimler bazen hakikaten şahane oluyordu ;D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

pizagor

Alıntı yapılan: hacibabs - 13 Kasım, 2013, 18:13:31
Merhaba,
Son 10-15 yıldır sektöre hizmet veren dükkanlar varken ve aynı indirimleri yaparken niye ticari faaliyet dışında çizgi romanla hiç alakası olmayan bir siteye bu rantı sağlıyorsunuz.Sadece kargo farkı var.Onların yaptıkları kampanyalar dükkanlardada var.Ben de bu dükkanlardan biriyim.Örneğin sıfır durumdaki klasikleri tane 15.-tlden ince teksas tommiks ve swingleri tane 5.-tlden kalınları tane 12.-tlden satıyoruz.Benden alın diye demiyorum ama dükkanları canlı tutmak sektöre hizmet etmek değilmi?Ayrıca yüksek mıktardaki bir sipariş için ücretsiz kargo da alabilirsiniz.Bu mağduriyetlerdende kurtulursunuz.Sağlıcakla kalın.
TAYFUN Alemdağ

Sadece bir öneri olarak değerlendirin:

Sanal fuar döneminde klasik %25'lik çizgiromanevi indirimiyle değil de İdefiks fiyatlarıyla satış yapın...

Bu durumda idefikse gidecek siparişin çoğunun sizlere yöneleceğini düşünüyorum...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

s.b

Alıntı yapılan: pizagor - 14 Kasım, 2013, 13:02:27
Sadece bir öneri olarak değerlendirin:

Sanal fuar döneminde klasik %25'lik çizgiromanevi indirimiyle değil de İdefiks fiyatlarıyla satış yapın...

Bu durumda idefikse gidecek siparişin çoğunun sizlere yöneleceğini düşünüyorum...

Bizim çizgi roman dükkanlarının yapamadığı indirimi İdefix nasıl yapabiliyor? Burada asıl irdelenmesi gereken şey budur. Hadi irdeleyelim bakalım ne çıkacak. Buyrun, işte meydan.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Mister NO

İdefix Kitap Fuarı başladı. Bazı yayınlarda indirim oranı oldukça düşük bu sefer. Yine de %35- 40 indirimle satılan kitaplar da var.

Ürünlerin gönderilmesi ile ilgili nasıl bir süreç izleneceğini hep beraber göreceğiz?

s.b

Abilerim inanınız ki bu indirimleri ve daha fazlasını Kadıköy'de bulabilirsiniz. Biraz dolaşarak pazarlık edin ve nakit ödeyin, işte hepsi bu kadar.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Huma

Yorumlara bakarsak sorun çıkma olasılığı çok fazla olsa da şu an elimdeki en hesaplı seçenek idefix olduğu için sipariş verdim. 1 ayda gelsin sorun değil, eksiksiz gelsin yeter :D