idefix mağdurları

Başlatan altay1944, 23 Ekim, 2013, 20:42:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

çarşambaı şipariş verdiğim kitapları cumartesi kargoya vermişler bakalım yarınalabilecekmiyim

Harun Ça

Cumartesi gece verdiğim siparişlerim bugün geldi. Özellikle stokta olan kitaplar ve en az 2 gün yazanlarda da yeni çıkan yayınları dikkate alarak sipariş verdim. Eski yayınlar için hala şüphelerim var.

kalidor

Kitapyurdu'nda da sanal kitap fuarı başlamış ama olmayan ürünleri varmış gibi gösterme ve 3 gündür sevkiyata hazır olarak bekleyen kitapları göndermemekte idefix'ten aşağı kalır yanı yok.
Crom! Ölüleri Say...

kedidiro

idefix kitap fuarının başlamasından umudu kesince 30 kasım akşamı kitapyurdu'ndan siparişlerimi verdim. hem bir kitap parası zarardayım,hem kredi kartına taksit sayısı yetersiz, hem de üç yazışmanın ardından nihayet  dün kargoya verildi... dolayısıyla ben kitapyurdu mağduruyum.

ercoktay

Ben de bugün okadar mağdur olmama rağmen yeni sipariş geçtim. Bakalım ne kadar sürecek ve süreç nasıl işleyecek :)

DAMPYR

Kitapları niye Kadıköyden sipariş vermiyorsunuz ki.Stres çekmekten iyidir... 8) ::) :)

doktor1881

2 siparişimde 4 günde geldi çr ve harici kitpların hepsi tamamdı

darkwood

İdefix ten sırf alıcılar değil, bu aralar satıcılarda dertli.

Zira bazı kitaplar yanlış fiyatlar ile satışa konmuş, yine yayınevleri, iskonto oranları, hatta kitap yazar çizer isimleri bile birbirine girmiş durumda.

Örnek verecek olursak Brendon;

İlk 6 cildin üst satış fiyatı 24 tl. iskonto oranı %40, yayınevi 1001 roman
7.cilt üst satış fiyatı 27 tl. iskonto oranı %40, yayınevi çizgi düşler
8.cilt üst satış fiyatı 27 tl. iskonto oranı %25, yayınevi özer sahaf yayıncılık
9 ve 10.cilt cilt üst satış fiyatı 27 tl. iskonto oranı %40, yayınevi çizgi düşler
11.cilt üst satış fiyatı 25 tl. iskonto oranı %40, yayınevi çizgi düşler. 

Not:1001 roman yayınevi olarak görünen "cilt 5 ve 6 çizgi düşler tarafından, 1001 roman logo ve telifi ile basılmıştı"

Brendon 3.cilt tanıtımında yazılmış olan yazar ve çizer isimlerine dikkat edersek, Altan Çağatay Gürdal, Claudio Chiaverotti

ve Fatih Okta yazmakta..

Hadi Fatih neyse kapak filan çiziyor, sevgili Altanı da yazar-çizer takımına dahil etmişler.  :D

5. cilt tanıtımında ise Claudio Chiaverotti ve Emel Altan Ege isimleri mevcut.

İlker ile bu konuyu özellikle konuştum, idefix te bunu konuşacak hiç kimseye ulaşamadığını ve bunları düzelttiremediğinden yakındı.  Yani idefix i, D-R iyice gözden çıkarmış görünüyor..  :-\
Darkwood Sakinleri..

alan ford

Valla ben de D&R'dan  plak , Cd falan aldım. CD'leri 1 haftadır arıyorlar. Gönderdik dedikleri plaklar da eksik çıktı. CD'lerle göndeririz dediler. D&R sadece ideefix'i değil kendinmi de ihmal ediyor  >:(
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Mister NO

D&R den verdiğim siparişler 3 farklı kargo ile geldi. Bulduklarını hemen gönderdiler. Temin edilemeyen 1 kitabın ücreti de iade edildi.

İdefix sanal fuarı devam ediyor. Nedir siparişlerde durum. İdefix kendine çeki düzen vermiş mi bu sene?

Geçen sene büyük sorunlar yaşanmıştı çünkü...

gamlıbaykuş

İdefix' de bir parça da olsa düzelme var gibi. Sipariş takip bölümünde temin edilen kitaplar ile temin edilmeyenler artık belirtiliyor. Bu da hangi kitabı beklediğimizi gösteriyor. İyi bir uygulama, olması gereken bir uygulama :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

alan ford

Valla benim D&R ile mücadelem devam ediyor. CD'ler sonunda geldi ama Erkin Koray plağından hala ses yok. "Not aldık ilgileniyoruz" o kadar. İlgiden bunalacak yakında >:(
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

DAMPYR

idefix siparişleri hakkında çok şikayet olmuş.Onlarda kendilerini müşteri kaybetmeme açısından düzeltme çalışmaları içine girmişler.Antalyadan bir yetkilinin bana söyledikleri böyle...  ??? ::) :)

darkwood

Umarım kendilerini kısa sürede düzeltirler, yoksa bu şekilde ciddi bir müşteri kaybına uğrayacaklar.
Darkwood Sakinleri..

Nightrain

Netten okuduğuma göre mağdur olanlar hala çoğunlukta.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"