idefix mağdurları

Başlatan altay1944, 23 Ekim, 2013, 20:42:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Animvader

İdefix fastpayla yapılan ödemeleri tespit edemediklerini, bu yüzden iade gerçekleştiremediklerini ve bankayla beraber konu üzerinde çalıştıklarını belirtmiş şikayetvardaki ilanıma cevaben.Yani fastpay mağdurları olarak sanal fuar bitmeden paraları alamayacağız gibi duruyor. :-[ :-[ :-[

pizagor

Fastpay ile ilgili sorun çözüldü mü?

Fastpay ile Denizbank'ın yaptığı müşteriyi yanıltma harekatını geçtim Fastpay ile yaptığım bir ödemeden hasarlı kitap gönderdikleri için geri gönderdiğim kitaplardan dolayı iade edecekleri tutarı veremiyorlar hala.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Animvader

Maalesef idefix'ten yeni bir cevap yok.Sanal fuar biter ortalık sakinleşir anca o zaman iade ederler gibi duruyor. ???

Berkdinho

İdefix'den bu zamana kadar 9 sipariş verdim ve hiçbir sorun yaşamadım. Ama dün verdiğim 10. siparişimde havaleyi yapmış olmama rağmen hâlâ işleme alınmadı. e-mail, facebook ve twitter mesajlarıma da cevap vermediler. En son telefon parasına kıyıp ( cimri değilim öğrenciyim  ;D ) arayacağım ama bu gidişle ben de idefix mağdurlarına katılacağım sanırım.  >:( :( :'(
The Right Man When Things Go Wrong

V

İdefiks Fastpay'dan fazla çekilen paraları ödemeye başlamış.Pastpay kampanyasından kazanılan paralar konusunda ise henüz birşey yok..
"İstemem,eksik olsun.."

Harun Ça

Alıntı yapılan: V - 30 Aralık, 2014, 21:33:32
İdefiks Fastpay'dan fazla çekilen paraları ödemeye başlamış.Pastpay kampanyasından kazanılan paralar konusunda ise henüz birşey yok..

Kazanılan paralar için Denizbank'ın birşeyler yapması lazım idefixlik bi durum kalmadı bence.

Mrtekin

Bugün öğlen sipariş verdim.

Sert hava koşulları nedeniyle kargo bekletiliyormuş.

Mücbir sebep :)
They drew first blood...

Harun Ça

idefix.com da siparisini fastPay ile odedin, %20 si fastPay bakiyene geri dondu bile!

%20ler yüklenmiş arkadaşlar.

kalidor

Evet benim hesaba da geri dönmüş.
Crom! Ölüleri Say...