Punisher Max - Marmara Çizgi

Başlatan hennessy, 24 Ekim, 2013, 20:59:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NIC

Punisher born sayisini merakla bekliyorum

Hatta G. Ennis'in yazdigi ne  varsa basin tereddütsüz alirim

Nemo

Son iki album neden yayinlanmayacak bilgisi olabn var mi? :(
Özel Alfa Ajanı

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

Alıntı yapılan: Nemo - 13 Aralık, 2017, 11:56:50
Son iki album neden yayinlanmayacak bilgisi olabn var mi? :(

Garth Ennis olmadığı için olabilir mi ?

Nemo

Kendi listelerime baktim zaten 11 albummus. Niye telas ettiysem :) Sonrasinda Mehmet'in de dedigi gibi iki cilt sunlarmis:

Punisher: Frank Castle MAX - Six Hours to Kill   Punisher: Frank Castle MAX #66-70; Punisher: Force of Nature

Punisher: Frank Castle MAX - Welcome Back to the Bayou   Punisher: Frank Castle MAX #71-74

Özel Alfa Ajanı

NIC

Garth Ennis'ten sonraki Punisher Max ciltleri cokmu kötü ki devamini getirmicekler  ???

memospinoz

Arkadaşlar bu serideki 11, 12 ve 13. ciltler yayımlanmayacak. Garth Ennis yazmadı bunları.

Yayımlanacaklar:
1) One-shotların toplandığı cilt, 152 sayfalık "The Punisher MAX: From First to Last". İçindeki one-shotlar ise; "Punisher: The Tyger", "Punisher: The Cell" ve "Punisher: The End".

2) Bir nevi 0. cilt veya orijin cildi olan 112 sayfalık "The Punisher MAX: Born". İçindeki sayılar limited seri olan "BORN #1-4".

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

ferzan

Alıntı yapılan: memospinoz - 13 Aralık, 2017, 15:44:03
Arkadaşlar bu serideki 11, 12 ve 13. ciltler yayımlanmayacak. Garth Ennis yazmadı bunları.

Yayımlanacaklar:
1) One-shotların toplandığı cilt, 152 sayfalık "The Punisher MAX: From First to Last". İçindeki one-shotlar ise; "Punisher: The Tyger", "Punisher: The Cell" ve "Punisher: The End".

2) Bir nevi 0. cilt veya orijin cildi olan 112 sayfalık "The Punisher MAX: Born". İçindeki sayılar limited seri olan "BORN #1-4".

Gönül ister 5 fasiküllük mini seri Punisher Max Sunar : ''Barracuda'' da basılsın ama adı geçmiyor...Geçen sene sorduğumda gelecek yıl için düşünüldüğü söylenmişti ama şimdi söz edilmemesi gözden çıkarıldığına işaret olasa gerek...6. ve 9. ciltlerde gördüğümüz Barracuda karakteri, gerçekten de kendi mini serisini hakedecek ve Punisher 'ı akla bile getirmeyecek bambaşka ve absürt bir karakter ve bu mini seride de Ennis-Parlov ikilisi birer metin, kurgu ve çizim ziyafeti çekiyorlardı...Sanırım bu mini seri, içerisinde Frank Castle yok diye elendi... ??? Oysa seriyi severek takip eden herkesin çok beğeneceğini düşündüğüm bir öyküydü... ::)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

worldman

Yedinci cildi dün bitirdim.Kaldı gereye 3 cilt.Bitmesin istiyorum bu macera ama yapacak bir şey yok :(Harika bir seri.Herkese önemle tavsiye olunur. ;D

ZGeralt

Alıntı yapılan: ferzan - 13 Aralık, 2017, 16:48:51
    Gönül ister 5 fasiküllük mini seri Punisher Max Sunar : ''Barracuda'' da basılsın ama adı geçmiyor...Geçen sene sorduğumda gelecek yıl için düşünüldüğü söylenmişti ama şimdi söz edilmemesi gözden çıkarıldığına işaret olasa gerek...6. ve 9. ciltlerde gördüğümüz Barracuda karakteri, gerçekten de kendi mini serisini hakedecek ve Punisher 'ı akla bile getirmeyecek bambaşka ve absürt bir karakter ve bu mini seride de Ennis-Parlov ikilisi birer metin, kurgu ve çizim ziyafeti çekiyorlardı...Sanırım bu mini seri, içerisinde Frank Castle yok diye elendi... ??? Oysa seriyi severek takip eden herkesin çok beğeneceğini düşündüğüm bir öyküydü... ::)

Barracuda cildini bayıla bayıla okudum, müthiş bir iş ve pek fazla bilinmiyor. Kesinlikle Barracuda kendi serisini hakkediyor. Belki "yetişkin" içerik nedeniyle devam etmemiştir  bilemiyorum ama ben okurken çok keyif aldım.

ghostrider

On cilt değil devamı var bu serinin ,netten okuyabilirsiniz
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

worldman

Bu yakınlarda Punisher ile ilgili bir yayın haberi var mıdır?

hennessy

Punisher Max İlke kardeşimin en sağlam işlerinden biridir...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Mrtekin

Punisher Max 2. sayı "İrlanda Mutfağı" tükenmiş görünüyor. Seri olarak alacak olanlar sıkıntı yaşıyor olabilirler. Marmara'nın dikkatine.
They drew first blood...