Punisher Max - Marmara Çizgi

Başlatan hennessy, 24 Ekim, 2013, 20:59:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Manyak bir sayı ve manyak bir macera daha. Hele işin içinde bir de Nıck Fury varsa tadından yenmez. Breh breh breh o ne öyle be.
                     PUNISHER 3 - RUSYA ANA

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Yeni serinin de çizeri idi. Zevkle okuyordum. Punisher için çok iyi bir çizerdi. Yazık oldu.

Mrtekin

Punisher'da ara çok açıldı. 6. Cildi Mayıs'ta okuduk.

Hızlanılması dileğiyle. Dilerim; 10 kitaplık bu seri; 2017'de biter ve devamı "dizinin etkisi" ile gelir...
They drew first blood...

ghostrider

Uzun zaman önce seriyi okumuştum.Mükemmel bir seridir,anti kahramanları çok severim.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

dean

nicholaihel

Nasıl özlemişim! Dişe göz, kana can!

panthei

hasanmahmut

Çok çok iyi seri. Umarım devamı daha hızlı gelir

nocardia

Sevindim bu habere, bekliyordum uzun zamandır.

dean

hennessy

Aldık arşive koyduk veron doğuştan sonra okumaya başlarım.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

memospinoz

Orduları Yıkan Topraklar

İngiliz Özel Kuvvetleri ile Taliban isyancıları arasında Afganistan dağlarında süren çatışmalara, aralarındaki ölümcül kini halletmeye gelen iki yeni karakter katılıyor. Biri, Punisher olarak bilinen Frank Castle. Diğeri ise Taş Adam olarak bilinen Sovyet savaş suçlusu, General Nikolai Alexandrovich Zakarov. İkisinin de diğeri ölmeden durmaya niyeti yok ve Zakharov'un yanında elit baskın birliklerine ek olarak CIA haini Rawlins var.

Castle'ın da müttefikleri var ama burası kadim, korkunç ve kanlı bir ülke. Afganistan'da savaşa girersen... herkes ölür.

Garth Ennis (Preacher) tarafından yazılıp Leandro Fernandez (Wolverine) tarafından çizilmiş bu cilt Punisher #37-42 arasındaki sayıları içermektedir.

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 144
Etiket Fiyatı: 29 TL

hennessy

* * * * * Tek kelime ile mükemmel bir bölüm daha bitti.

Punisher'i öldürmek için rus general ve ekibi yola çıkar. Bir solukta okuduğum harika bir hikaye daha bitti. Aksiyon tavanda idi. Bu seriyi okumadıysanız yazık etmiş olursunuz.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

nicholaihel

Kitap kolim gelir gelmez açıp, bulur bulmaz okuduğum bir kitap oldu "Taş Adam". Aksiyon dolu bu seriyi öyle seviyorum.