Punisher Max - Marmara Çizgi

Başlatan hennessy, 24 Ekim, 2013, 20:59:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun Ça

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

memospinoz

Punisher tarafından dul bırakılmış beş kadın. Bu hesabı ancak kan kapatabilir. Punisher kocaları, babaları, kardeşleri öldürdü. Çocukları yetim bıraktı. Mafyadaki kurbanlarının eşleri için katil bir kasabın teki. Beş dul, erkeklerinin başaramadığı şeyi başarmaya niyetli: Punisher'ın icabına bakacaklar. Ama intikam peşinde olanlar yalnızca onlar değil. Hayatı boyunca organize suçla evli olanların geçmişleri, unutulmak istenen şeylerle doludur. Ve bu kadınlar için de geçmiş, olabilecek en kötü şekilde geri dönüyor. Silahlı. Ölümcül. Ve adalete aç. Garth Ennis (Preacher) tarafından yazılıp Lan Medina (Foolkiller) tarafından çizilmiş bu cilt Punisher #43-49 arasındaki sayıları içermektedir.

Sayfa Sayısı: 168
Etiket Fiyatı: 32 TL

hennessy

Aldım okuyorum bir seri bu kadar mı manyak ve güzel olur bu seriyi okuyun demiyorum okumazsanız çok şey kaybedersiniz. İlker kardeşim forever and never....

Eflatun

Alıntı yapılan: hennessy - 10 Mart, 2017, 20:21:18
Aldım okuyorum bir seri bu kadar mı manyak ve güzel olur bu seriyi okuyun demiyorum okumazsanız çok şey kaybedersiniz. İlker kardeşim forever and never....

Al bendende o kadar böyle ucuk bi seri okumamistim hiç.8.ciltte soluksuz bitti.

rumar80

Benim için alınıp hemen okunan serilerden.  Bu kitap ta inanılmaz güzel.  Frank bu sefer daha pasif ama hikaye aynı şiddet ve kalitede. 
  Punisher bu.
   İlke ve marmaraya bir kez daha  teşekkürler.

dean

rumar80

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 02 Mayıs, 2017, 20:37:43
Siparişi verdim bile.

Umar başkan çizimler bu sayıda pek tatlı değil ama konu akıcı gibi duruyor. Hastasıyım bu serinin daha okumadım aldım.

darbove

Bu seri 10.ciltte mi yoksa 13te mi son bulcak. 10.ciltten sonra ennis abimiz yazmıyor sanırım.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

memospinoz

Barracuda geri döndü. Punisher'ın şimdiye dek karşılaştığı en tehlikeli düşman, Frank'in zırhında onun bile bilmediği bir çatlak buldu. Kalbi en kara nefretle dolu Barracuda, Punisher'ın posasını çıkarma ve geriye kalan parçalarını tekrar tekrar ezme niyetinde. Her anından da büyük bir keyif alacağı kesin. Fakat Castle'ın da katliamlarla dolu bir geçmişi var ve ne kadar ölümcül bir hale gelebileceğini kim bilebilir? Barracuda bu sorunun cevabını zor yoldan öğrenecek. Hatta bunu dört gözle bekliyor bile diyebiliriz.

Garth Ennis (The Boys) tarafından yazılıp Howard Chaykin (Wolverine) ve Goran Parlov (Y: Son Erkek) tarafından çizilen, şimdiye kadarki en vahşi ve acımasız Punisher öyküsü Uzun Soğuk Karanlık, Punisher MAX serisinin #50-54. sayılarını içeriyor.

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 128
Etiket Fiyatı: 28 TL

Eflatun

''Sen bir şakasın,o ise dünyanın en tehlikeli adamı'' 

Bu sayı yine bomba,vakit kaybetmeden okuyunuz.

HacıGeraltEmmi

Her sayısı mükemmel, kesinlikle okunması gereken bir seri.

hennessy

Son sayıyı bitirdim. Harika manyak aksiyon zirvede okumayan çok şey kaybeder. Teşekkürler İlke kardeşim..

UGH'

nicholaihel

50. fasikülün çizeri Howard Chaykin'in çizgilerini hiç beğenmedim. Neyse ki bir fasikül çizdirmişler sadece. Hikaye, aksiyon devam. Ama uzayan, mesafe kaydeden her seride olduğu gibi bir irtifa kaybı (veya iyi ihtimalle yükselişin duruşu diyelim) hissediliyor. Sadece bir sahnede falan şaşırdım bu ciltte. Yine tek solukta okunuyor ama bu zamana kadar en zayıf cilt diye düşünüyorum.