World War Hulk ( Dünya Savaşı ) - Gerekli Şeyler

Başlatan gamlıbaykuş, 06 Kasım, 2013, 12:08:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gamlıbaykuş

Arkadaşlar Gerekli Şeyler' in facebook sayfasında reklamı yapılmış çıkmış galiba fuar standında bir resim eklenmiş. Kendimde dahil tüm Hulkcular adına sevindim. Detayları da ekleriz artık...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Harun Ça

Tüm HSD üyelerine hayırlı olsun.

s.b

Planet Hulk'ları sattık bunu yayınladılar. Olurrrrrrrrrrrrrr mu böyle kardeşim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

tommikser

Şaka gibi şimdi ben bir Hulk sevmez olarak seve seve alacam arkadaş ;D :D ;)

dean

hanac

Bir süre önce ingilizcesini almıştım.

Ama bunu da alırım.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: hanac - 07 Kasım, 2013, 10:13:08
Bir süre önce ingilizcesini almıştım.

Ama bunu da alırım.

Hasan abi, dernek başkanı olarak en çok senin alman lazım zaten. Öyle bir taneyle olmaz al üç beş tane :)

dean

World War Hulk'ın yayınlanmasına gerçekten çok sevindim. Modern Marvel döneminin başlangıcı olarak görebileceğimiz Avengers Disassembled ve ondan sonraki önemli Eventlar geçte olsa ülkemizde yayınlanıyor artık. Civil War ile Secret Invasion arasında geçen önemli olaylardan bir tanesiydi World War Hulk(diğeride Marmara Çizgi'nin yayınlayacağı Messiah CompleX) çok iyi oldu yayınlanması. Ah! bi'de Ed Brubaker Captain America'lar yayınlansa Ah!!!!!!

tommikser

Cap her an yayınlanabilir belli mi olur ;D ;)

dean

Tarkan Kurt

Güzel bir cilt daha. Gerekli şeylere nazar değmez inşallah.  :)

pearl jam

Hulk' un İntikamı olsaymış ya cildin ismi  :) Tahminim Planet Hulk'da başına gelenlerden sonra herkesi kırıp geçiriyordur.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: tommikser - 07 Kasım, 2013, 12:48:17
Cap her an yayınlanabilir belli mi olur ;D ;)

Güneş bildiğin birşeyler mi var yoksa?  ;)

tommikser

Valla bazı duyumlar var olur mu olmaz mı bilmem.Kış askeri ve Kaptan Amerika'nın ölümünü yayınlanması üzerine düşünüldüğünü duydum :D

rumar80

Alıntı yapılan: tommikser - 07 Kasım, 2013, 14:25:30
Valla bazı duyumlar var olur mu olmaz mı bilmem.Kış askeri ve Kaptan Amerika'nın ölümünü yayınlanması üzerine düşünüldüğünü duydum :D

Bu güzel haber de satış amaçlı sadece Kış askeri ve Cap'in ölümünü basmak ne kadar doğru tartışılır.
   Eğer gerçekten Cap basılmak isteniyorsa Dean'in de dediği gibi Brubaker serisi sıra ile basılmalı. Yoksa ne anlarım Cap'ten